Kırmadan su kaçağı tespit, Kırmadan su kaçağı tespit etme - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Kırmak Yok, Bulup Su Kaçağını Durdurmak Var 21 Şubat 2016

Kırmak Yok, Bulup Su Kaçağını Durdurmak Var

Kırmadan su kaçağı tespit ve onarım yapmak eskisi kadar zor bir işlem değil. Aksine makineler ile hizmet veren tesisat firma ve ustaları sayesinde tüm bu işlemler kısa bir sürede halledilebiliyor. Evinizde yada iş yerinizde karşılaştığınız bir su kaçağı için aklınıza gelen ilk yöntem kırma işlemleri olabilir. Fakat Kırmadan su kaçağı tespit yapıyı daha çok hasara uğratan kırma ve yıkma yada fayasları sökme işlemleri kesinlikle çözüm için yapılabilecek şeyler değil. Aksine darbe oluşturarak yaptığınız kırma anında, sağlam olan ve sadece tıkanma sonucu sızıntı yapan su tesisat borularını patlatarak daha büyük sorunlara sebep olabilirsiniz. Ayrıca su kaçağı sorunları, üst daireden de kaynaklanıyor olabilir. Tüm sebepleri en doğru şekilde öğrenmenizi sağlayacak iyi bir tesisat ustası kırmadan su kaçağı tespit ve onarım yapabilir.

Kırmadan Su Kaçağı Tespit Ve Onarım Seçenekleri

Evinizde yada işyerinizde meydana gelen bir su kaçağının, sebebinin kaynağını öğrenmek için birkaç yöntem uyguladıktan sonra profesyonel yardım alabilirsiniz. Su kaçağını tespit etmek için yapabilecekleriniz şunlar;

  • Evinizdeki tüm musluk vanalarını kapatın. Eğer su saatinizin bozuk olmadığından eminseniz ve saat hala dönüyorsa; bu su tesisat borularında oluşan kırık, çatlak yada patlamaların su kaçağına sebep olduğunun işaretidir.
  • Duvarınızda daha önce olmamasına rağmen nemlenme ve rutubet oluyorsa bu binanın iç yapısından ilerleyen bir su sızıntısının habercisidir.
  • Artan su faturanız en açık su kaçağı ispatı olabilir. Kullanımınızda bir artış olmamasına rağmen yükselen faturanız için mutlaka kırmadan su kaçağı tespit ve onarım yaptırmalısınız.

Kırmadan su kaçağı tespit

Kırmadan Su Kaçağı Tespit Ve Onarım Nasıl Yapılır?

Kırmadan su kaçağı tespit ve onarım için geliştirilen teknolojik cihazlar artık makul fiyatlı hizmetler ile kullanılıyor. Tek başınıza doğru tespitler yapamayacağınız su kaçağı sebepleri için; alanında uzman olan ve çalıştığı iyi ekipler sayesinde prestij sağlayan kuruluşlarla çalışarak, eviniz yada iş yerinizde oluşan tüm su kaçağı sorunlarını kırmadan su kaçağı tespit ve onarım imkanı sağlayan, sesli tespit ve kameralı tespit cihazları ile çözebilirsiniz.

Bu cihazlar dışarıdan gelen sesleri yok sayarak, sadece zemin altından ilerleyen ve yapıyı çürüten su kaçaklarını tespit ederek, şiddetini en iyi ve doğru şekilde ölçer. Kırmadan su kaçağı tespit yıkmadan ulaşılamayan tuvalet yada banyo gider su tesisatı kaçakları için geliştirilen kameralı ölçüm ve tespit cihazları da doğru ve garantili çözümlere öncülük edebilir. Onarım için su tesisatını değiştirmek gerekebileceği gibi, tıkanıklığın arttırdığı su basıncının yaratmış olduğu kaçaklar, kimyasal ilaç müdahalesi ile de önlenebilir. Etrafa hiçbir zarar vermeden tespit ve onarım işlemlerini son derece uygun fiyat paketleri ile yapan firmalar tüm tesisat sorunlarınızı kökten çözebilir.

Kırmadan Su Kaçağı Tespit Ve Onarım Yolları

Fayans kırma, duvar kırma ve dökme, kısacası inşaat işlemleri uygulama gibi zorunlulukları ortadan kaldıran, eskiden yapılan her su kaçağı bulma yöntemlerini geçmişte bırakan, kırmadan su kaçağı tespit ve onarım yapan birçok firma var. Bu firmalar; temiz su tesisatlarını, su kaçaklarını, su sızıntılarını, pis su ve atık su tesisatlarını , pis su giderlerini, kalorifer ve kombi sistemlerinde ki sızıntıları son teknolojili kırmadan su kaçağı tespit ve onarım yöntemlerini; konut, işyeri, sanayi tesisi, okul, hastane ve daire hizmetlerinde garantili olarak uyguluyor. Kameralı ve ses dinleme özelliği olan kırmadan su kaçağı tespit ve onarım yöntemler sayesinde tesisat sorunları daha modern ve tercih edilir koşullarda çözülüyor. Üstelik kırmadan su kaçağı tespit ve onarım hizmeti sunan firmalar ile çalışmak, yapılan amotör işlemlerden daha ucuza mal oluyor.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ