Kırmadan Lavabo Açma, Kırmadan Lavabo Açma işlemi - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Kırmadan Lavabo Açma 24 Şubat 2016

Kırmadan Lavabo Açma

Evde Kırmadan Lavabo Açma: Özellikle emilimi zor olan maddelerin lavabolara atılması sonucu tıkanıklıklar meydana gelmektedir. Birçok maddenin arka arkaya atılması sonucu borularda sorunlar oluşmaktadır. Bunun yanı sıra yağlanma da oldukça etkilidir. Borularda meydana gelen yağlanma sorunlarını aşmak oldukça güçtür. Bu gibi durumlarda kullanılan yöntemler söz konusudur. Kırmadan lavabo açma tekniği olarak;

  • Tıkanmadan dolayı meydana gelen taşma suyu öncelikle kağıt havlu yardımıyla almanız doğru olacaktır.
  • Lavabo deliklerine denk gelecek şekilde karbonat ve tuz dökmeniz gerekmektedir.
  • Beyaz sirkenizi bu karşımın üzerine dükünüz.
  • Arkasından da sıcak su dökmeniz gerekmektedir.
  • Bu işlem esnasında eldiven kullanımına dikkat ediniz. Çünkü oluşan yapı asidik bir malzeme olduğu için cilde zarar verebilir.
  • Aynı zaman da kırmadan lavabo açma yöntemleri arasında pompalarda yardımcı olur.

Kırmadan lavabo açma teknikleri arasında olan bu yöntemler boruların ilerisinde meydana gelen sorunlar için değildir. Bunlar sadece yakında meydana gelen tıkanıklara çözüm olmaktadır. Bunları uygulamanız durumunda sorun 15 günde bir devam ediyor ya da hiçbir çözüm olmadıysa birkaç defa denemek borulara hasar verecektir. Bu yüzden çok sık uygulanmamasını öneririz. Ve de kırmadan lavabo açma tekniklerine sahip tesisat firmalarınca çözüme gitmenizi daha doğru bulmaktayız. Son derece gelişmiş teknolojiler sayesinde herhangi bir fayans kırma veya zemine zarar vermeden tıkanıklıklara çözüm olunmaktadır. Kırmadan lavabo açma adına ;

  • Tıkanıklarına açmayan yarayan robotlar yardımıyla giderlerde ki sorunlar çözümlenir.
  • Bu işlem öncesinde kamera yardımıyla sorunun nerde ve ne şekilde olduğu gözlemlenir
  • Herhangi bir kırma işlemi olmadan robotla tıkanıklık açma işlemi tamamlanır.
  • Son olarak tazyikle su ile kontroller sağlanır.

Kırmadan Lavabo Açma

Kırmadan Lavabo Açma

Kırmadan lavabo açma tekniklerine sahip firmalarca işleminiz hem kısa bir süre de hem de çok küçük Mevlalar ile yapılmaktadır. Nitekim lavabo açma adına kullanacağınız malzemeler için de bir takım ödemeler yapacaksınız. Bu ödemelerin yanı sıra işlemle sürekli olarak uğraşmak zorunda kalacaksınız. Tüm bunlara böylesine uzun zaman harcamak ve ödeme yapmak yerine kısa sürede az bir bütçe ile işlem yaptırmak daha faydalı olacaktır. Kırmadan lavabo açma tekniklerini evlerinizde kullanmanız doğrultusunda çözüm tam olarak olmazsa sorun daha çok büyüyebilir. Özellikle tıkanıklık sonucu meydana gelen pis kokular oldukça rahatsız edici olmaktadır.

Kırmadan Lavabo Açma Avantajları

Tıkanıklıklar sonucu eskiden tüm evde yıkım işlemleri yapılır her yerin kirlenmesi söz konusu olurdu. Lakin artık Kırmadan lavabo açma teknikleri söz konusudur. Son derece gelişmiş teknolojiler sayesinde üretilmiş robotlar yardımıyla sorunlar çözüme kavuşmaktadır. Eskiden olduğu gibi kendi yöntemlerimiz ile yaptığımız malzemeler borulara zarar vermekte daha büyük sorunlara yol açmaktadır. Bu sebepten dolayı bu tarz robotlar yardımıyla işlemleri yaptırmak daha faydalı olacaktır.

Kırmadan Lavabo Açma

Sadece robotlar ile değil kimyevi maddeler ile de sorunlara çözüm bulunmaktadır. Tüm bunları yanı sıra aşırı yağlanmış olan lavabo giderleri adına da hizmet verilmektedir. Basınçlı yıkama su jetleri ile bu soruna da yardımcı olunmaktadır. Borular yağdan dolayı tıkanmış olsa da temizleme yapıldıktan sonra ilk gün ki gibi işlem görmeye devam etmektedir. Bu temizleme işlemi sağlıksal olarak da oldukça mühimdir. Giderlerde mikrop oluşumu meydana gelebilir. Bu da tıkanıklık sonucu yüzeye çıkabilir. Bu gibi durumlarda kişilerde hijyen anlamında sorunlar meydana getirir. Devamında da sağlıksak bir takım sorunlar ortaya çıkabilir. Bu yüzden önceden temkinli olmakta fayda vardır. Bu gibi sorunların meydana gelmemesi adına gider borularını temizletmek mühimdir.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ