Kırmadan Dökmeden Su Kaçağı Tespiti - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Kırmadan Dökmeden Su Kaçağı Tespiti 23 Ocak 2016

Kırmadan Dökmeden Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı sorunu ile karşılaşan insanlar kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti yapmak amacı ile bir çözüm aramaktadırlar. Kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti yapabilmek için ihtiyaç duyulan şey bir dinleme aletidir. Bu dinleme aleti ile su kaçağı kolayca tespit edilebilmektedir. Artık günümüzde bu yöntem sıklıkla kullanılmaktadır.

Su Kaçağı Ne Gibi Sorunlara Sebep Olur?

Su kaçağı, küçük bir sorun gibi görünse de, aslında büyük sorunlar vardır. Mesela duvarlarınız dökülür. Duvarların dökülmesi sonucu ortaya çirkin bir görüntü çıkmaktadır. Evlerinde bu görüntüye yer vermek istemeyen insanlar için sorun teşkil etmektedir. Bunun yanında, su kaçağının banyoda veya tuvalette olması, suyun alt kata damlamasına sebep olur. Bu komşuluk ilişkilerinizi dahi bozabilir. Bu sorunun çözümü gözünüze zor gibi görünebilir fakat aslında oldukça basittir. Maliyetli bir iş gözükmesinin nedeni, aklınızda tüm duvarların kırılacağının oluşmasıdır. Oysa artık yeni yöntemler kullanılarak kırılma yapılmamaktadır. Banyonuzun altında bir sızma var ise, banyonuzu kırmanıza gerek olmayacaktır. Bunun için su dinleme cihazı kullanılarak suyun aktığı yer tespit edilir ve kolayca çözüm sağlanır.

Su sızıntılarının çözümü bazen borunun onarımı bazen ise borunun değiştirilmesi ise sonuçlanmaktadır. Az hasarlı borular onarılabilirken, büyük hasar almış boruların değiştirilmesi gerekmektedir. Bu durumu gözünüzde büyütmeyiniz. Çünkü sadece hasarlı olan bölge değiştirilecektir ve eviniz inşaat alanına dönüşmekten kurtulacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ