Kartal Petek temizliği - Cihazla Petek Temizleme Servisi Kartal İstanbul - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

KARTAL PETEK TEMİZLİĞİ EN UYGUN FİYATLI PETEK TEMİZLEME 29 Kasım 2016

Kartal Petek Temizliği firmamız tarafından yapılmaktadır. Petekleriniz soğuk kalmasın.

Kartal Petek temizliği, ısınma sorunun temeli olabilir. Peteklerdeki tıkanıklık, evinizi ısıtacak sıcak suyun borularda dolaşmasını engeller ve siz kombinizi ne kadar yükseltirseniz yükseltin ısınamayabilirsiniz. Bunun çözümü ise basittir. Star tesisat olarak çözüm konusunda yanınızdayız. Petek temizliğinin en kesin yolunu sizlere sunuyoruz.

Petek temizliğini en kesin yolu nedir?

Petek temizliğinin en kesin yolu, kimyasal madde kullanımıdır. Ancak geçici çözümler de mevcuttur. Yine de geçici çözümler yerine kalıcı çözümleri seçmek daha akıllıca olabilir. Ekiplerimizi petek kirliliğini gidermek için evinize geldiğinde ilk olarak yanlarında getirdikleri makineyi çalıştırır. Bu makinenin amacı, titreşim sayesinde peteklerde biriken suyu temizlemektir. Bu suları temizlemek yeterli olmayabilir. Çünkü suların da birikme nedeni peteklerin içerisinde biriken pislikler olabilir. Bu yüzden petek temizliğinin devam işlemi olan kimyasal madde kullanımına izin verebilirsiniz. Kimyasal madde peteğe ulaşacak şekilde kullanılır. Peteklere ulaştıktan sonra ise bir süre bekleme işlemi yapılır. Bekleme işlemi bitince de sıcak suyla tepkimeye girmesi sağlanır. Bu madde, peteklerinizi ilk günkü haline getirecektir. Sonrasında ise pislikler ve kimyasal madde ekiplerimizce bir makine tarafından temizlenir.

Kartal Petek Temizliği Yaptırmak

Peteklerde birikmekte olan kirli suların dışarıya çıkarılması gerekir. Aksi takdirde zaten petek denilen şeylerin içi kalitesiz malzemelerden yapılmıştır. Bundan dolayı içindeki pis su peteği çürütür ve ona gelen sıcak su borularını tıkar. Bundan dolayı da petekler tam olarak ısınamaz. İşte bu durumda devreye biz Star Tesisat giriyor ve İstanbul da her yerde sizlere hizmet veriyoruz. Bu konuda Kartal Petek Temizliği işlerini de biz yapmaktayız.

Neden Star Tesisat

Biz bu konuda aslında yazılar ile değil de sizlerin yardımlarına çare ile geldiğimiz zaman yaptığımız iş ile yanıt veriyoruz. Özellik ile Anadolu yakasında kartal petek temizleme işlerinde sizlere sunduğumuz işinde son derece profesyonel kişiler ile farkımızı ortaya çıkararak sizlere yardımcı oluyoruz.

Kartal Petek Temizliği

Kartal Petek Temizliği

Kartal Petek Temizliği En İyi Şirket

Vatandaşın düzenli olarak yaptırmasını önerdiğimiz petek temizliği firmamız tarafından son teknoloji cihazlar ve işinin ehli profesyonel ekip sayesinde güvenilir bir şekilde yapılmaktadır. Petek temizliği gerçekten çok önemlidir. Peteklerin, kombinin yaydığı ısıyı tam ve etkin bir şekilde yayması gerekmektedir. Peteklerde bulunan pas, kir ve pislikler ısının yayılmasına neden olmaktadır. Böylelikle ısınamazsınız ve sorunun kombiden olduğunu düşünerek derecesini yükseltirsiniz. Kombinin derecesini yükselttiğiniz zaman elbette ay sonu yüksek meblağlarda gelen faturalarla başa çıkmak zorunda kalabilirsiniz. Bu durumların yaşanmaması için firmamız kesin ve etkili bir şekilde peteklerinizi temizlemektedir.

Nasıl Çalışıyoruz

Son teknoloji titreşim yayan cihazlarımız sayesinde petek temizliğinizi yapıyoruz. Dilerseniz sonrasında kimyasal madde kullanarak daha kesin bir şekilde temizliği tamamlıyoruz.

Kartal Petek Temizleme

Kartal Petek Temizleme

Profesyonel; Kartal Petek Temizleme

Evinizin iyi ısınmasını ve doğalgaz faturalarında tasarruf istiyorsanız mutlaka sizlerde yılda bir kez radyatör bakımlarınızı yaptırmayı ihmal etmemelisiniz. Radyatör peteklerinin temizlenmesi kanallarının içinin temizlenmesiyle gerçekleşir. İki aşamada gerçekleştirilen bu işlem bir iki saat içinde ustalarımız tarafından gerçekleştirilebileceği gibi, evlerinizin ya da bürolarınızın içinde hiçbir kırma- dökme işlemlerine sebebiyet verilmeden hijyen şartlarda uygulanabilmektedir.

Yerden Isıtmaların Temizliği Nasıl Gerçekleştirilir?

Yerden ısıtma sistemleri de diğer farklı ısıtma organlarında olduğu gibi her yıl elden geçirilmelidir. Radyatör petekleri konusunda tüm yıl peteklerin içinde dönüp duran sıvı tortulaşma yaparak radyatörlerin dibine birikerek çökme oluşturacaktır. Bu nedenle   ekseriyetle zaman içinde radyatörlerin alt kısımları ısınmamaya başlar. Bu gibi durumlarda  ustalarımız özel cihazlar sayesinde radyatör içi yıkama ve metallere zarar vermeyen kimyasallarla da arındırma gerçekleştirmektedir.

Kartal Petek Temizliğine Hazır

Petek temizliği için cihaz bir peteğe bağlanır. Peteğe bağlanan cihaz sistem içindeki suyu boşaltır. Daha sonra cihaza yeni su eklenir ve bu su ile peteklerin içindeki pislikler temizlenir. Cihazın haznesindeki bu su banyo ya da tuvalet giderine dökülür. Daha sonra aynı cihaza tekrar su eklenir ve özel olarak hazırlanan bir kimyasal ile karıştırılır. Bu karışım ile sistem tekrar yıkanır. Yıkanan petekler bu sefer cihaz çıkarıldıktan sonra şebeke vanası açılarak doldurulur. Peteklerin havasını aldıktan sonra kombinizi rahatça kullanabilirsiniz.

Kartal Petek Temizliği

Kartal Petek Temizliği

Petek Temizliği Yapılmazsa Ne Olur?

Sistem uzunca süre kirli kalacaktır. Kirli kalan sistemde su ne kadar çok dolaşırsa dolaşsın petekleriniz tamamen ısınmayacaktır. Haliyle eviniz istediğiniz gibi ısınmayacaktır. Bu ise size ve bütçenize zarar verecektir.

Kartal Petek Temizliğine Çabuk Alıştı

Petek temizliği her ne kadar faydalı ve önemli olsa da henüz yeteri kadar değeri anlaşılmış değil. Her şeyden önce petek temizliği boşa yapılan bir masraf değil, aksine eviniz ve bütçeniz için zorunlu desek abartmış olmayız.

Neden Petek Temizliği Yaptırmalıyım?

Doğal gaz faturasının ağırlığından kurtulmak için yaptırmalısınız. Daha temiz petek ve borular sıcak suyun daha iyi yayılmasını sağlar. Böylece daha çabuk ısınan petekler ile daha az çalışan kombiniz sayesinde doğal gaz faturalarınız eskisinden daha az gelecektir. Boruların içinin temiz olması sayesinde, boruların iç hacmi olması gereken çapta kalacak ve su daha verimli dolaşacaktır. Bu sayede kombinizin motoru daha az çalışacaktır ve elektrikten de kazanmış olacaksınız. Sadece bu ikisi bile yeterli olmaz mı?

Uygun Fiyatlara Kartal Petek Temizliği

Firmamız, uygun fiyatlara kaliteli bir hizmet verebilmeyi amaç edinmiş bir firma tipidir. Petek temizliği sırasında kullanılan kimyasal ilaçların tümü özel olarak petek temizleme sırasında kullanılmak üzere üretilmiş olan ilaçlardır. Fakat bu ilaçların çok güçlü bir temizleme özelliği ve yakıcılık özelliği bulunduğundan ilaçla müdahale yapan bireylerin mutlaka bu konu hakkında uzman bireyler olmaları gerekmektedir.

Kimyasallarla Ve Robotla Petek Temizliği Arasında Fiyat Farkı Var Mı?

Kimyasallar ile yapılan  petek temizliği olduğu hassas ve dikkat gerektiren bir temizlik yöntemidir. Bu temizlik yönteminde kullanılmakta olan kimyasal ilaçlar da özel olarak üretilmekte olan ilaçlardır. Fakat buna rağmen robotla petek temizliği ve kimyasallar ile robot temizliği arasında astronomik fiyat farkları bulunmamaktadır.  

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ