Kartal Kanal Açma - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Kartal Kanal Açma 27 Eylül 2015

Kartal Kanal Açma

Tüm tesisat işlemlerinde en garantili sonuçları veren cihaz ve makineler ile Kartal kanal açma işlemleri de garantili ve kaliteli bir çalışma yöntemleri ile sonuca kavuşturulmaktadır.  Kanalizasyon borularında meydana gelen tıkanıklıklar en zor tıkanıklık açma çalışmalarını gerektirmektedir. Klozet açma, tuvalet açma veya tıkanıklık açma gibi tesisat çalışmaları ile eşdeğer olmayan kanal açma çalışmaları farkı makine ve cihazlar ile farklı bir tesisat tekniği gerektirmektedir. Cihaz kullanımı olan firmalar arasında da kanal açma işlemleri farklılık göstermektedir. Zaten cihaz kullanımı olmayan firmaları bu tür işlemlere pek girmemektedir. Cihaz kullanımı olmadığı kanal açma çalışması gösteren tesisat firması da hem işi yapamayacaktır hem de olağandan daha fazla fiyat isteyecektir. Bu yüzden kesinlikle cihaz kullanımı olan firmanın tercih edilmesi gerekir. Cihaz kullanımı olmayan tesisat firmasının fazla fatura bedelleri çıkarmasının sebebi ise sadece usta odaklı çalışma gösterecek olmasıdır. Normalde cihazların yapacağı işlemleri usta yapmaya çalışacaktır. Tabi ki cihazlar kadar başarı gösteremeyecektir. Bu tarz bir çalışma yönteminde ise en büyük problemi kanal etrafının kırılması olacaktır. Bu tür tesisat firmaları su kaçağı bulma işlemlerinden, tuvalet tıkanıklık açma işlemlerine kadar her türlü tesisat arızasında kırma dökme işlemi uygulamak durumundadır. Bu da tabi ki masrafları arttıracak ve işin yapılma süresini uzatacaktır.

  • Cihaz kullanımı olmayan bir tesisat firması kanal açma işlemlerinde ilk olarak tıkalı olan bölgeyi bulmak için kanal çevresinde ve yüzeyinde kırma işlemi yapacaktır.
  • Cihaz kullanarak hizmet veren tesisat firması ise bu işlem yerine tıkalı olan bölgeyi bulmak için kameralı görüntüleme sistemleri kullanacaktır. Bu sistemler sayesinde su kaçağı bulma işlemlerinden tıkanıklık açma işlemlerine kadar her tesisat tamiratında kırma dökme olmadan arızalar çözüme kavuşturulmaktadır.
  • Cihaz kullanımı olmayan tesisat firması kanal tıkanıklığı açma işlemlerinde eski ve ilkel yöntemler kullanacaktır. Bu yöntem kanal borularının için kancalı demir çubuklar sokularak tıkanıklığı açma çalışmaları olacaktır.
  • Cihaz kullanımı olan tesisat firması ise kanal içindeki tıkanıklık oluşturan pisliklere göre ayarlanan tıkanıklık açma robotları ile pislikleri temizleyerek dakikalar içinde kanal tıkanıklık sorununu halledecektir.
  • Cihaz kullanımı olmayan tesisat firmasının verdiği kanal açma hizmet en az 1 hafta sürecektir. Bu zaman zarfında ise evlerdeki gider boruları kullanılamayacak ve kanalın yaydığı pislikler ve kötü kokular çevre halkını rahatsız
  • Cihaz kullanımı olan tesisat firması ise kanal açma işlemini aynı gün içinde bitirecek ve her türlü olumsuz durumu da bertaraf etmiş olacaktır. İşlemin kısa sürmesi aynı zamanda maliyeti de düşürecektir.
Kartal Kanal Açma

Kartal Kanal Açma

Bir Daha Tıkanıklık Olmamak Üzere Kanal Açma Hizmeti

Kartal kanal açma servisi sağladığı kaliteli hizmet ile tüm bölge halkından yoğun bir talep görmektedir. Çünkü verilen hizmetlerde sadece kanal açma değil aynı zamanda kanalın bir daha tıkanıklık yaratmasının da önüne geçilmektedir. Çünkü kanal tıkanıklığı açıldıktan sonra tazyikli su makineleri ile kanal içinde son derece kaliteli bir kanal yıkaması da yapmaktadır. Bu yıkama ile kanalın içinde kalan pislikler ve yağlanmalar da yok olmaktadır. Kullanıcı hatalarının olmaması durumunda Kartal kanal açma servisinin yaptığı hizmetlerde bir daha kanal tıkanması problemi ortadan kalkmaktadır.

10 yıl gibi uzun bir süredir tüm İstanbul ilçelerinde hizmet veren Star Tesisat firması kanal açma, tuvalet tıkanıklığı sorunlarında kırma dökme olmadan aynı saat içinde tuvalet açma ve diğer gider sistemlerinde oluşan tıkanıklık problemlerinde kaliteli tıkanıklık açma hizmetleri vermektedir. Tüm tesisat arızalarında işinin ehli ustalar ve kaliteli tesisat cihazları ile Star Tesisat firması profesyonel hizmetler sunmaya devam etmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ