Kanal Görüntüleme - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Kanal Görüntüleme 14 Aralık 2015

Kanal Görüntüleme

Kanal görüntüleme tıkanıklık açma İstanbul firmaları, tesisat problemleri için özelleştirilmiş cihazların yardımı ve uygulamalarda uzman personellerin deneyimleri sayesinde, su borularında meydana gelen tıkanıklıların ve su kaçaklarını açılması için kolay ve etkili yöntemler sunarlar.

Su borularında meydana ve tıkanıklık ve su kaçakları için en büyük problem hasarın meydana geldiği yerin tespit edilmesidir. Hasar kaynağını çıplak gözle bulmak mümkün değildir. Gelişmiş yöntemler konusunda uzmanlaşmamış tesisatçıların kullandıkları yöntemler de ev ve iş yerlerinde büyük hasarlara yol açabilir. Borularda meydana gelen hasarın tespit edilmesi için eski yöntemleri kullanan tesisatçıların yaptıkları işlemler sonucu ev ve iş yerlerinin duvar ve fayanslarında kırıklar meydana gelir. Kullanılan yöntemlerin zor ve uzun olması kullanıcıları zorlar. Maliyet artar. Onarımın tamamlanması günler sürebilir ve bu süre içinde tesisatların kullanılamaması kullanıcılar için çok olumsuz koşullar yaratır.

Kanal görüntüleme tıkanıklık açma İstanbul’da gelişmiş yöntemlerden faydalanan firmalar, eski yöntemlerle çok zahmetli olan bu işlemlere pratik çözümler getirir. Kanal görüntüleme sistemi, bir kamera düzeneği ile atık su gider borusu boyunca görüntüleme yapma imkanı verir. Bu görüntüleme işlemi ile, su borusunda meydana gelen kırık ve çatlaklar, tıkanıklıklar, göçükler gözlemlenebilir. Hasarın çeşidi ve tam yeri konusunda kesin bilgi sağlanır. Uygulama boyunca hiçbir kırma işlemi yapılmaz. İşlemler kısa sürelidir. Uygulama için gerek iş gücü azdır. Bunlar sayesinde işlemlerin kullanıcıya maliyeti de oldukça düşüktür. Kullanıcı çok kısa süre içinde tesisat sistemini yeniden kullanmaya başlayabilir. Firmaların kullanabilecekleri diğer yöntemlerden bazıları şunlardır;

  • Termal görüntüleme sistemi.
  • Akustik dinleme sistei.
  • Gaz izleme sistemi.
  • Nem ölçme sistemi.

Kullanılan işlemlerin hiçbirinde ev ve iş yerlerinde hasar meydana gelmez. Tesisat özelliklerine bağlı olarak farklı uygulamaların seçilmesi mümkündür. Böylece kullanıcıya en iyi hizmet ve konfor sağlanır.

Kanal görüntüleme tıkanıklık açma İstanbul firmaları içinde seçimini yaparken kullanıcı dikkatli olmalıdır. Eve ne yakın tesisatçıyı çağırmak, çoğu zaman iyi bir fikir değildir. Çağrılacak tesisat servisinin, uygulamalarda uzmanlaşmış personellerle çalıştığından ve gelişmiş cihazları kullandıklarından emin olunmalıdır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ