Kanal Açma, Kanal Açma Kırmadan, Kırmadan Kanal Tıkanıklığı Açma - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Kanal Açma, Kanal Açma Kırmadan, Kırmadan Kanal Tıkanıklığı Açma 24 Ocak 2016

Kanal Açma

Kanal açma işlemleri Star Tesisat tarafından özel cihazlar ile sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır. Bu işlemler kısa süre içinde halledilmektedir. Kanal açma hizmeti için hemen bizi arayınız.

Kırmadan Kanal Açma

Tıkanan lavabo ve tuvaletlerin işlemlerine sağlıklı olarak devam etmeleri için tıkanan kanalın açılması gerekmektedir. Kanalların tıkanma sebebi bir çok şeyden kaynaklanıyor. Mesela tuvaletler genelde içine atılan tuvalet kağıtlarının erimeyip birikmesi halinde gerçekleşiyor. Daha önceki yıllarda bu kanalların açılması için tesisat ekip çalışanları fayans ve döşemeleri kırmak zorunda kalıyordu fakat, günümüzde kanal açma makinelerinin geliştirilmesi ile kırmadan kanal açma mümkün hale geldi. Bu işlem hem çalışanlar açısından hem de ev sahipleri açısından oldukça sevildi. Haliyle akıllara kırmadan kanal açma nasıl olur diye bir soru geliyor. Fayans ve döşemeleri kırmadan kanal açma işlemi, son teknoloji ile hazırlanmış olan robot gibi makineler sayesinde gerçekleştiriliyor. Kırmadan kanal açma işlemi hazırlanan bu robotlar ile yalnızca evlere hizmet vermekle kalmıyor sanayi, fabrika, okul gibi büyük lavaboların tıkanıklığına da çözüm sunuyor.

Kırmadan Kanal Açma Nasıl Gerçekleşir? :

Kanal açma işlemi, her ne kadar makineler ile gerçekleştirilmiş olsa da profesyonel bir elin bu makinelere değmesi gerekiyor. Genelde evde kendi yöntemlerimiz ile açmaya çalıştığımız lavabolarda kimyasal içerikli ilaçlar kullanıyoruz. Bu kimyasal ilaçlar özellikle sağlık konusunu büyük derecede tehdit etmesinin yanında tesisat borularının sağlığını da tehlikeye sokuyor. Sağlık manevi bir konu borular ise maddi bir konu olduğundan dolayı iki türlü de zarar unsurlarıyla karşı karşıya kalabiliyoruz.

Profesyonel ve işinde usta olan kişiler tarafından bu işlem ilk önce, görüntü makineleri ile tıkanıklığın nerede ve derece olduğunu tespit ederek başlıyor. Daha sonrasında motorlu makineler ile tıkanıklığı olan bölgeye çalışma yapılıyor. Fayans ve duvaları kırmadan gerçekleştirilen bu işlem ile lavabo ve tuvaletler eski işlemlerine devam edebiliyor.

Kanal Tıkanıklığı Açma İşlemleri

Tıkanan kanallar ve giderler insanların derdi olmaktan çıkıyor. Özellikle site ve apartman yöneticilerinin sık sık eleştirildiği bu durum firmamız tarafından çok garanti bir şekilde halledilmektedir. Son derece profesyonel ve tecrübeli bir ekiple çalışıyoruz. Kanal tıkanıklığı açacağımız yerde titiz ve özenli bir şekilde çalışacağımızdan emin olabilirsiniz. Herhangi bir şekilde kırma, dökme olmadan son teknoloji cihazlarla işleminizi gerçekleştiriyoruz. Kaliteli hizmet anlayışıyla yola çıkan firmamız için en önemli olan şey müşteri memnuniyetidir.

Kanal Tıkanıklığını Nasıl Açıyoruz

Kanal tıkanıklığını açarken gelişen teknolojiden yararlanıyoruz. Tecrübeli ekibimiz, kameralı ve titreşimli cihazlarla kanal tıkanıklığını kesin ve net bir şekilde çözerken herhangi bir tahribata sebebiyet vermiyor.

Kanal Açma

Gider veya su tesisatlarında yaşanan problemler daireleri zamanla yıpratmaktadır. Çoğu zaman alınan önlemler kesin ve kalıcı olmadığı için ilerleyen zamanlarda daha büyük sorunlara yol açabilmektedir. Binalarda artan nem miktarlarından dolayı tahrip olan mobilyalar, pis koku, komşuların şikayetleri derken iş içinden çıkılamaz bir hale gelmeden teknik bilgi sahibi olan kişiler tarafından el atılmalıdır. Firmamız bu gibi sorunları kesin ve net bir çözüme kavuşturmak amacıyla son derece modern ve teknolojik cihazlarla çalışmaktadır. Herhangi bir yıkıntıya, kırığa sebebiyet vermeden kanal açma işleminizi kesin bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Nasıl Çalışıyoruz

Profesyonel ve tecrübeli bir ekip tarafından kameralı cihazlardan yararlanarak herhangi bir zarar vermeden kanal açıyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ