Kanal Açma Kadıköy - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Kanal Açma Kadıköy 30 Eylül 2015

Kanal Açma Kadıköy

Kanal açma Kadıköy, makine ile kanallarda tıkanıklık açma, su kaçağı bulma, kanal açma işlemi gerçekleştirilmesinin artık çok kolay bir işlem olduğunu Avrupa destekli cihaz ve donanımlarıyla bize görsel bir sunum yapmaktadır.Bizi rahatsız eden sorunların temelini oluşturan durumlarsa çok ilginç olmasa da yaşam kalitemizi etkiler.

  • Yapılan tespitlere göre en yoğun terslikler tuvalet atıklarının sebep olduğu tıkanıklıklar ve lavabo tıkanıklıklarıdır.
  • Kanalizasyon tıkanıklıkları
  • Kalorifer petek tıkanıkları da aynı kategorilerdendir.

 

Kanallar neden dolayı tıkanabilir?

Zamanla tesisata uygun döşenmiş veya döşenmemiş boruların içerisindeki yatay ve dikey borular tıkanabilir. Bunun için düzenli olarak alt yapı sistemlerinin temizlenmesi ve yenilenmesi gerekmektedir. Tesisat hattınızdaki borularda biriken, yağ, çay, kağıt, mendil, harç malzemeleri boru sistemlerinin bozulmasına sebep olarak akıya engel olabilir. Temizleme ve tıkanıklık açma konusunda uzman olarak deneyimli eleman kadrosuyla Avrupa patentli makinelerle sizlere kırıp dökme yapmadan  hizmet vermekte olan firmalar çoğalmaya başladı fakat makineden ziyade teknik konulara da hakim olmanın çok önemli olduğunu unutmamalıyız.Bizler sorumlu birer birey olarak çevremizi korumakla yükümlü olduğumuz gibi aynı zamanda en yakınımız olan bölgeleri de koruyarak kendi temizliğimize de tekrar tekrar dikkat etmeliyiz.Unutmayalım ki tesisat ürünlerinin belirli bir kullanım süresi olmaktadır.Bu süreyi uzatıp kısaltmaksa tamamen bize aittir.Bu uzun görünen kısa süreçte neler yaptığımız çok önemlidir.İster eviniz ister iş yeriniz isterse halka açık yerler olsun gittiğimiz her güzergaha karşı ayrı bir sorumluluğumuz olmalıdır.

Kanal tıkanıklığı genellikle biriken yağ ve tozlardan kaynaklanmaktadır. Kanal açma makinesi ile bu sorunlar artık kolayca çözümlenmektedir. Kanalların tıkanıklık açma klozet açma ve tuvalet açma durumları için herhangi bir teknik işleme başlanılmazsa zamanla konutunuza ciddi hasarlar verilebilir.Hasarlar muhakkak ki bize eziyetten başka bir katkıda bulunmayacaktır. Genellikle evlerimize veya iş yerlerimize çağırdığımız tesisatçı ustaları bize fazla masraf çıkarmak ve daha kötüsü yaptırdığımız fayanslarımızı kırarak bizi mağdur ve mağdure ederler .Tıkanıklık açma, tuvalet açma, kanal açma işlemleri el yordamıyla bulunabilecek veya tel sokarak yapılabilecek işlemler değildir.Yapacağınız her türlü işlem sadece sona bir adım daha yaklaşarak cüzdanınıza zulüm edecektir.Kanal açma Kadıköy teknik ekibi uzman kadrosuyla bu konulara açıklık getirmek için  sorununuzu kendi sorunlarıymış gibi benimseyip iyi, tecrübeli ve teknik donamına sahip ustalar yardımıyla kanal tıkanıklığınızı kameralı cihazlarla tespit etmektedirler. Tespiti yapılmış olan kanalınız daha sonra makinayla açılıp içindekiler püskürtme yoluyla temizlenip tekrar kullanıma  geçirilir; zahmetsizce kırma dökme yapmadan sadece robot makinalarla açılmaktadır. Kanallarda meydana gelen aşırı yağlanma ve taşlaşmış tıkanıklıklarsa yer tespiti esnasında yardımcı borular eşliğinde temizlik veya kirlilik oranına göre tespiti yapılıp robot makinayla açılmaktadır. Probleminiz ne olursa olsun şunu unutmayalım ki  kanal açma Kadıköy ekiplerince yapılan tespitler genellikle ev ve iş yerinizden ayrı tutulmamaktadır.

   Kanalizasyon tıkanıklıkları gider tıkanıklıkları için neler yapılıyor ?

Tıkanıklıkların tespiti bizim tarafımızdan ancak su kullanım durumunda belli olmaktadır.Tuvalette sifon çekildikten sonra eğer taşma yaşanıyorsa ve kötü kokular eşliğinde geri tepmeler meydana geliyorsa acilen kontrol yapılmalıdır.Bir diğer ve daha kötü anlama yöntemi ise foseptikte meydana gelen tıkanıklık sonucu giderlerde biriken suyun mutfak tuvalet gibi yerlerin lavabolarından gelen bulanık su ve fokurdama sesleridir.

Teknik konularda bizler uzman olmadığımız için genellikle gider tıkanıklıklarına kimyasal maddelerle müdahale ederiz ve sonuç her zaman iyi olmaz. Bu tür müdahale sonucunda pimaş borularının yapılarını bozar ve aşınmayla beraber gelen kırılmalara sebep olarak alt katında bu duruma maruz kalmasına sebep oluruz.  Tıkanıklık açma,tuvalet açma, kanal açma teknik meseleler olup güvenilir firmalara teslim edilmelidir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ