Kanal Açma Esenyurt - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Kanal Açma Esenyurt 30 Eylül 2015

Kanal Açma Esenyurt

Evinizde, iş yerinizde, okulunuzda her turlu tesisat içinde oluşabilecek su kaçaklarına en üst düzey kalitede müdahale edebilen Kanal Açma Esenyurt şubesi kullandığı ileri düzey teknoloji ürünleri sayesinde kameralı cihazlar ile noktasal olarak tespit yapabilme olanağına sahip olarak çalışıyorlar. Bunun sayesinde kırıp dökmeye bile gerek olmadan su kaçağı tespitleri yapılabiliyor, yani su kaçağı bulma işleri artık profesyonellerin ellerinde yapılmaktadır. Yani bu demek oluyor ki eskiden olduğu gibi evlerinizde yaşanan tıkanıklık açma, tuvalet açma ve klozet açma sorunları bir problem olmaktan çıkacak. Bu sayede hem siz hem de cebiniz rahat bir nefes alacak. Ev ya da işyerinize, okulunuza zarar verilmeden tıkanmış tüm su boruları açılabiliyor, bunun sonucunda su sızıntıları giderilebiliyor. Hem de tüm tesisatın yenilenmesine de gerek kalmadığı durumlarda sadece bölgesel olarak tamir işlemi gerçekleştiriliyor. Pis su kacağı tespitleri için mesela kameralı cihazlar, temiz su kaçağı tespitleri için ise mesela özel dinleme detektörleri kullanılıyor.

Esenyurt,

Kanal Açma Esenyurt

 

Tıkanıklık meydana geldikten sonra müdahale edilmesi kolay. Ama bize yine de bu masrafı yaptırmayacak önlemler sunulamaz mı?

En büyük gayeleri müşterilerinin memnuniyetlerinin olduğunu belirten Kanal Açma Esenyurt şubesi tadilat işlemlerine gerek kalınmaması için tüm halka özel önlemlerin uygulanması gerektiğini vurgulayarak küçük bir liste sunmaktadır:

  • Neredeyse tüm evlerde yaşanan kanal tıkanıkları yüzünden ülkemizde neredeyse her hanede kanal açma çok büyük bir problem haline gelmiştir. Bu problemleri ev sahipleri olarak önlem almak en büyük sorumluluklarımız olarak sayılmaktadır.
  • En basit olarak kesinlikle bol tazyikli su kullanımından kaçınmalısınız. Çünkü bol su borularda fazla aşınmaya sebep olabilmektedir. Buradan da kaçaklar meydana gelir.
  • Bunun yanında kesinlikle tuvalet, klozet, lavabo gibi giderlerin olduğu tesisatlara yabancı madde atmamalısınız. Örneğin tuvalet ihtiyacı giderildikten sonra temizlik görevi gören peçeteler tuvalette bulunması gereken çöp kutularına atılmalıdır.
  • Bunlara ek olarak evdeki her bireyi de bu tıkanıklıklar konusunda uyarmanız gerekmektedir. Hatta gerekirse gelen misafirleri bile bilgilendirebilirsiniz.
  • Mutfaklarda bulunan lavabo giderlerine de yine aynı şekilde atılması gereken yemek kalıntılarını veya çöpleri atmamalısınız. Onların asıl yerleri çöp tenekeleridir.
  • Eski zamanlarda tıkanıklıkları açma yöntemleri artık hepten eskide kalmıştır.
  • Artık yeni robotlar ve son teknoloji ürünler sayesinde hem de hiç zorlanmadan evinizdeki tıkanıkları açmak bu tesisat ustaları tarafından imkânlı hale getirilmiştir.
  • Eski yöntemler arasında kimyasal ilaçlar kullanılarak ellerle tıkanıklık temizlikleri uygulanmaktaydı. Şimdilerde ise bu işler tamamen makinelere bırakılmış durumdadır.
  • Kanal Açma Esenyurt bölgesinin tüm ev sakinlerine, iş yerlerine, okullardaki öğrencilerin imdadına en kısa yoldan nasıl yardımcı olup koşabiliriz diye düşünerek hizmet sistemini oturtmuş bir servis şubesidir. Genel merkeze bağlı olduğu için hiçbir şekilde usulsüz bir işlem de yapmamaktadır. Çünkü tüm adımları detaylı olarak incelenmektedir.

Son yılların en çok memnuniyet duyulan Star Tesisather zaman yanınızda olma garantisiyle beraber ihtiyaçlarınıza son noktada çare olmaktadır. Bunun sayesinde de artık evlerinizde tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklığı, tuvalet açma, kanal açma gibi çok sık yaşanılan şikâyetleri artık eskisi gibi duymayacağınızın garantisini de verebiliriz. Teknolojik faaliyetlerin artmasıyla birlikte daha da güçlü olan ve sürekli olarak da gelişen servislerin en iddialısı olan bu servisimiz su kaçağı bulma alanında dauzmanlaşmış kadrosu ile karşınızda bulunmaktadır. Bu uzman kadro içinde en iddialı ve tabi ki tecrübeli servis personelleri hiç şüphesiz bu bölgenin en çok tercih edilen kişileri olmaktadır.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ