Kanal Açma Beykoz - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 562 7373
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 537 7373
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(533) 353 09 09

Kanal Açma Beykoz 30 Eylül 2015

Kanal Açma Beykoz

Çok eski zamanları göz önünde bulundurmanıza hiç gerek yok. Daha bundan 25 – 30 yıl öncesine kadar bile ülkemizdeKanal Açma Beykozgibi birsu kaçağı bulma servisleri çevremizde bize yardımcı olabilmek için yoktu. O zamanlarda yaşayan büyüklerimiz hatta şimdi yetişkin olanlarında çocukluğundan hatırlayacağı gibi evlerde yaşanan su kaçakları büyük bir olay haline gelirdi. Öyle ki tüm ev halkı evden ayrılarak başka yerlerde kalmak zorunda bile kalabilirdi. Bu zamanlarda da tabi ki de çalışmakta olan tesisat ustaları vardı ve işi olmadığı zamanlarda gelip evinizde eğer büyük bir sorun çıkartıyorsa tıkanıklık açma, tuvalet açma veya klozet açma gibi işlemlerinizi uzun uğraşlar sonucunda gerçekleştirirdi. Uzun işlemler diyoruz çünkü bu zamanlardaki ustaların şimdi günümüzdeki gibi imkânları yoktu ve çok daha fazla uğraş sarf ediyorlardı. Evinize boşluk bulup ta çağırabildiğiniz bu tesisat ustasının yaptığı ilk şey bir su kaçağı bulma olayı için bile hemen evin tesisatını kırmaya ve duvarları dökmeye başlardı. Tabi bundan sonraki manzara çok açık. Hemen ardından başka bir usta yani inşaat ustası evinize davet etmeniz gerekirdi. Bu kadar masrafın üzerine bir de psikolojik olarak huzursuz olurdunuz çünkü bir yer düzelse diğer yer bozulurdu.

 

Kanal Açma Beykoz

Kanal Açma Beykoz

Ama artık günümüz teknolojik çağında bu tesisat işleri bu zorluklardan çok farklı olarak işlenmeye başlandı. Nasıl mı?

Her şeyin günümüz şartlarına uyum sağladığı şu milenyum çağında tesisat alanında uzman kişilerin de gelişip büyüdüğünü ve işlerinin artık daha da kolaylaştığını söyleyebiliriz. Uzmanlıklar diyoruz çünkü artık bu sektörde sertifikalı uzman ekip arkadaşları ile yola devam edilmektedir. Bildiğiniz üniversite eğitimi ile karşılaştırma yaptığınızda kurs ortamında ders alarak sınava tabi tutuluyorlar ve teknolojinin de yardımıyla artık bu alanda Kanal Açma Beykoz gibi büyük ve hizmet aşığı olan servisler türemiştir. Peki bunlar ne işer yarıyor ve diğer tesisat ustalarından farkı nedir?

  • Çağrı merkezleri aracılığıyla ustanın işi varmış bekleyelim demeye son verilmektedir.
  • Evinizde yaşanan inşaat manzaralarına artık veda edebilirsiniz.
  • Evinize bağlı olan kanal açma işlemleri için bile o kadar üst bütçeyi sizden ayırmanızı istemiyorlar. Yani çok cüzi miktarlarla halledilebilecek bir iş düzeninden bahsediyoruz.
  • Son model teknoloji ile donatılmış ve en üst bilgilere sahip olan profesyonel ustalarla çalışmanın farkını hissedebileceksiniz. Kaç kişinin evine sertifikalı usta gelip de kontrol etmiştir ki?
  • Bunların yanında tabi ki garantili ve kaliteli bir hizmet alacaksınız. Yani gerçek anlamda yapılan işler sonucunda 1 yıl garanti kapsamında olduğunu belgeleyerek tarafınıza sunuyorlar..
  • Bunların yanında elbette Kanal Açma Beykoz şubesine bağlı olarak çalışan tüm personel size hem yardımsever bir yaklaşım içinde olacak hem de güler yüzlülükleri ile gönüllerinizde taht kuracaklardır. Onun için bundan sonraki tüm tesisat işlerinizde hiç tereddüt etmeden bu kurumları tercih edebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Hemen Arayın