Kalorifer Tesisatı Su Kaçağı Giderici - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Kalorifer Tesisatı Su Kaçağı Giderici 24 Ocak 2016

Kalorifer Tesisatı Su Kaçağı Giderici

Kalorifer tesisatı su kaçağı giderici bir su kaçağınız var ise bunu giderici bir kimyasaldır. Bu kimyasalın uygulanması kolaydır. Kullanıcılarına memnuniyet garantisi sunan bir üründür. Kalorifer tesisatı su kaçağı giderici ile kalorifer tesisatınızdaki kaçakları dışarıdan müdahale etmeden kapatmanız mümkündür. Bu ürünler kaçakları tespit ederek bu alanlarda kristalleşirler ve kaçak olan yerlerden su sızmasını önlerler. Bu ürünlerin kullanımı basittir. Hızlı ve pratik bir çözüm yoludur.

Tesisatın Beyni: Kombi

Isıtma sisteminizin en önemli parçalarından biri de kombilerdir. Kombi çeşitlerine dair bazı özellikleri sizler için derlemiş bulunuyoruz.

Bacalı kombilerde kombinin bulunduğu ortamın havalandırılması önemlidir. Ayrıca bacınızın yıllık temizliğine de dikkat etmelisiniz. Çünkü ortamdaki oksijen ile yakma faaliyetini yapan cihazlardır. Bunu unutmamanızda fayda vardır.

Yılda en az 1 defa bacanızı temizliğini kontrol etmeniz tavsiye edilmektedir. Bacalı kombiler günümüzde çok rağbet görmemektedirler.

Hermatik kombiler daha yaygın olarak kullandığımız kombinin bacasının direk bina dışına bağlandığı kombilerdir.Ayrıca bu kombiler dışarı su buharı da atar. Bunun için bacalarında bir fan sistemi bulunur.

Bu kombiler oksijen ile yanma işlemini bulunduğu ortamdaki oksijeni kullanarak yapmaz. Bacalı kombilerde olduğu gibi kombiniz bulunduğu ortamı sık havalandırmanıza gerek olmaz. Hermatik kombiler bacalı kombilere göre çok daha fazla rağbet görmektedirler.

Yoğuşmalı kombilerin kullanımı pek çok Avrupa ülkesinde yaygındır. Yoğuşmalı kombiler Türkiiye’de de çok tercih edilen kombilerdendir.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ