Kalorifer radyatör temizliği - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Kalorifer radyatör temizliği 16 Kasım 2015

Kalorifer radyatör temizliği

Petek Temizliği işlemleri kış ayalarında en çok ihtiyaç duyulan bakım işlemlerinden olmaktadır. Çünkü soğuk kış günlerinde evlerin sıcak olması ve doğal gaz faturalarının da düşük olması sadece petek temizliği işlemlerine bağlıdır. Kaliteli bir şekilde yapılacak olan petek temizleme işlemleri ile 2 yıl boyunca yüksek ısı kalitesi alınacak, doğal gaz faturalarında düşüş yaşanacak, peteklerin kullanım ömürleri uzayacak ve doğal gaz tesisat sistemlerinde herhangi bir problem ile karşılaşılmayacaktır. Petek temizliği işlemlerinde seçilecek olan tesisat firmalarının büyük önemi vardır. Bu tesisat firmalarının yüksek teknoloji ürünü olan cihaz sistemleri ile kaliteli ve Avrupa standartlarında üretilmiş olan petek temizleme kimyasalları kullanması gerekmektedir. Kaliteli bir şekilde kalorifer peteği nasıl temizlenir?

Petek Temizliğinin Uzun Süreli Olması Kullanılan Cihaz Sistemlerine Bağlıdır

  • Petek temizleme işlemlerinin kaliteli olması tamamen cihaz sistemlerinin ve petek temizleme kimyasallarının kaliteli olmasına bağlıdır.
  • Peteklerin içinde oluşan artık maddeler petek temizleme kimyasalları ile parçalara ayrılır ve peteklerin içinden çıkarılmak için en uygun hale getirilir.
  • Temizlik için en uygun hale gelen pislikler petek yıkama makineleri ile peteklerin içinden çıkarılır ve peteklerde tazyikli su makineleri ile yıkama yapılarak işlemler sonlandırılır.
  • Petek temizleme işlemlerinden sonra hizmet kalitesinin artması ve peteklerde yapılan temizliğin uzun sürmesi için de peteklerin içine koruyucu kimyasal ilaçlar atılır.
  • Petek temizleme işlemleri çok kısa zaman dilimleri sürmekle birlikte peteklerin temizlenmesi sırasında kesinlikle ev ortamlarına kirlilik bulaştırılmaz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ