Kalorifer Petek Fiyatları Ve Montajı - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Kalorifer Petek Fiyatları Ve Montajı 14 Aralık 2015

Kalorifer Petek Fiyatları Ve Montajı

Kalorifer petek fiyatları ve montajı, deneyimli firmalar tarafından özenle ve üstün hizmet anlayışıyla yapılmalıdır.

Kalorifer petekleri ve radyatörlerin özellikleri:

  • Nipelli birleşim tekniği ile istenilen ebatlarda ekleme veya azaltma yapılabilmesi
  • Radyatörün üst tarafında bulunan kanalların ısınan havayı odaya yönlendirerek hızlı ve homojen bir ısınma sağlaması
  • Su kanallarının 1 parmak çapında olması (Bu durum, suyun dönüşünü hızlandırır ve kanal tıkanmalarını önler.)
  • Özel kanat yapısı (Baca vazifesi görerek ısıtma yüzeyini artırır. Bu sayede ısı transferinin en yüksek seviyede gerçekleşmesine sebep olur.)
  • Yüksek verimliliğe rağmen düşük su hacmi ile tasarruf sağlar.

Bu radyatörlerin hem satışının hem de montajının yapıldığı kalorifer petek fiyatları ve montajı yapan pek çok firma bulmak mümkündür.

Kışın kombilerin son ayarda olunmasına rağmen istenilen sıcaklığa ulaşamadığı durumlarda, peteklerin temizliğinin ve bakımının yaptırılması gerekebilir. Çünkü, peteklerin içinde biriken bakteriler toz yumakları halinde birleşip ısının olduğu gibi gelmesini engeller. Bu tür durumlarla karşı karşıya kalmamak için petek temizliğinize özen gösterilmelidir. İşlerinde profesyonel olan ustalar yardımıyla, ekiplerin dikkatli ve titiz çalışmalarıyla peteklerin yerinden çıkartılmadan kimyasal ürün ve özel makineler kullanılarak temizlenmesi mümkündür. İşlemden sonra size sadece, sıcacık evinizde kışın keyfini çıkartmak kalır.

Çoğu kombi ve radyatörlerin ideal verimlilikte çalışmaya devam etmesi adına tamire ve bakıma ihtiyaçları olabilir. Fakat bakımı ve tamirinin olduğu kadar kurulumu ve değişimi de çok önemlidir.  Kombiler radyatörlere nazaran daha verimli olurlar. Ancak kalorifer petek fiyatları ve montajı her zaman uygun ve kolay değildir. O nedenle, kombi ve radyatör için iyi bir kurulum gerekmektedir. Seçilen kalorifer petek fiyatları ve montajı yapacak kombi servisi için, yapacağı işte size garanti vermesi, evinizi rahat ve sıcak tutmak için çabalaması çok önemlidir.

Maliyeti en düşük seviyede tutmak amacı ile kombilerin ve radyatörlerin bakımının düzenli yaptırılmasının yanı sıra kurulum ve değişimini de aynı derecede önemsemek gerekir. Kombileri ve radyatörleri tamir etmeye çalışmak yenisini almaktan daha uygun ve daha az uğraştırıcı bir yöntem olacaktır. Daha iyi bir yöntem olarak ise, kurulumuna dikkat edilmesi ve arıza yaptığında değişim yapılması, en başta oluşabilecek hataları en aza indirgeyecektir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ