Kalorifer Peteği Temizleme Nasıl Yapılır - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Kalorifer Peteği Temizleme Nasıl Yapılır 24 Ocak 2016

Kalorifer Peteği Temizleme Nasıl Yapılır

Kalorifer peteği temizleme nasıl yapılır sorusunun farklı yöntemlere göre cevabı bulunmaktadır. Star tesisat olarak İstanbul’un kırka yakın ilçesinde petek temizleme için hizmet vermekteyiz. Petek temizleme işlemini bilen kişilerin yapması oldukça önemlidir. Ucuz malzemeler ile petekleri temizleyerek peteklerin mekanizmasına zarar veren ucuz şirketler bulunmaktadır. Bunların yaptığı temizlik düzgün olmadığından temizlik parası verip temizlenmemiş peteğiniz yüzünden para ve enerji kaybı devam eder.

Kalorifer peteği temizleme nasıl yapılmaktadır?

Profesyonel malzemeler kullanarak temizlik yapan firmalar bulunmaktadır star tesisat firmamız İstanbul’da bu hizmeti sağlamaktadır. Kalorifer petekleri için petek yıkama için özel üretilmiş makineler kullanılmaktadır. Çoğunlukla tazyikli su makineleri kullanılarak yapılmaktadır. Bunun dışında peteğin malzemesine uyumlu olarak kimyasal malzemeler kullanılmaktadır. Öncelikle kaliteli kimyasal malzemeler ile yıkanır. Petek yıkama makineleri ile temizlenir. Sonrasında tazyikli su makineleri ile durulanır. Bu sayede kireçler, çamur ve pas temizlenebilmektedir.

Bu işlemler ile özellikle kireç ve pas sökücü yapıda malzemeler kullanılmaktadır. Peteklerin içerisi sökülerek tazyikli su makineleri ile temizlik yapılmaktadır. Koruyucu malzemeler kullanılarak peteklerin kireç ve pas tutmasının geciktirilmesi sağlanmaktadır. Bazı temizlik firmaları sadece basınçlı su makineleri kullanarak temizlik yapar. Maalesef kalorifer peteği temizliği nasıl yapılmaktadır sorusunun cevabı kimyasal ve tazyikli makineler ile petek temizlemek için özel üretimli malzemelerin kullanılmasıdır. Kalorifer temizliği yapıldıktan sonra doğalgaz faturalarını da etkileyecektir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ