Kalorifer Peteği Isınmıyor - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Kalorifer Peteği Isınmıyor 3 Ocak 2016

Kalorifer Peteği Isınmıyor

Kalorifer peteği ısınmıyor gibi bir sorunda peteklerin alt tarafları oldukça soğuk olurken üst bölgelerinde de istenen sıcaklık değerlerine ulaşılamamaktadır. Bu sorunun temel nedeni petek kirliliğidir. Uzun süre temizlenmeyen peteklerin içerisinde çamurlaşma ve kireç birikintisi olmaktadır. Bu artık maddeler de kombiden gelen sıcaklık değerlerinin peteklerde yayılmasını engelliyor ve Kalorifer peteği ısınmıyor gibi bir sorun ile karşılaşılıyor.

  • Kalorifer peteği ısınmıyor sorunlarında öncelikle kalorifer peteklerinin içine temizleme kimyasalları atılmaktadır. Bu kimyasal ilaçlar peteklerin içindeki tüm artık maddeleri parçalayarak temizlik için uygun şartları sağlamaktadır.
  • Petek yıkama makineleri ile bu pislikler peteklerin içinden çıkartılmakta ve petekler de tazyikli su makineleri ile durulanmaktadır.
  • Kalorifer peteği ısınmıyor sorunlarında bu işlemlerin ardından da peteklerin kirlenme süresini uzatmak, peteklerin içinde pas ve kireci önlemek için de koruyucu kimyasal ilaçlar atılacaktır.
  • Cihaz sistemleri ile yapılacak olan petek temizliği işlemleri saatlik çalışma süreleri sürecek ve işlemler sırasında petekler yerlerinden sökülmeyecek ve etrafa da pislik bulaştırılmayacaktır.

Doğalgaz Faturalarında Düşüş, Sıcaklıklarda Artışın Formülü Petek Temizliğidir

Kalorifer peteği ısınmıyor sorunlarında hizmet verecek olan tesisat firmasının son sistem teknolojisi ile üretilmiş ve Avrupa kalitesinde cihaz sistemleri kullanması gerekir. Anca o cihaz sistemleri ile yapılan işlemler sonucunda uygun doğal gaz faturaları ve peteklerde yüksek ısınma kalitesi sağlanacaktır. Bu garantili hizmeti ise İstanbul genelinde Meba Tesisat firması sunmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ