Kâğıthane Kanal Açma - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Kâğıthane Kanal Açma 27 Eylül 2015

Kâğıthane Kanal Açma

Tüm tesisat problemlerinin cihazla ve makineli sistemler ile halledildiği günümüzde Kâğıthane kanal açma hizmetlerinde de son sistem tesisat teknolojileri kullanılmaktadır. Tıkanıklık açma, tuvalet açma ve klozet açma çalışmalarında son derece önemli olan şey hızlı ve garantili işlemler yapılmasıdır. Bu işlemler yapılırken de kırma dökme olmamasıdır. Tesisat alanında teknik alt yapısını tamamlamış olan tesisat firmaları bu durumların hepsini sunmaktadır. Yani kırmadan tamirat, hızlı çalışma ve garanti imkân sunma durumlarının hepsi bir arada bulunmaktadır. Özellikle kanal açma çalışmalarında çok hızlı bir işlem uygulanması gerekir. Çünkü kanal tıkanıklığında çevreye yayılacak olan pislik ve koku çok fazla olacaktır. Kanallar çok ev tarafından kullanıldığı için bu alanlardaki pislik birikintisi aşırı derecede fazla olacaktır. Kanal tıkalı olsa dahi evlerde gider boruları kullanılmaya devam edecektir. Fakat bu kullanım durumunun ardından, kanal taşma ve geri tepme gösterecektir. Bu durumda da pislikler yüzeye çıkacağı gibi, kanal sisteminde tıkanıklık olan apartmanların giriş kat dairelerinde ve bodrum katlarında pislikler geri tepme olayları gösterecekler. Bu raddelere ulaşmadan kanal açma ve tıkanıklık açma işlemlerinde cihaz kullanımı olan tesisat firmalarından destek istenmelidir. Fakat cihaz kullanımı olan firmalardan yardım istenirken firmanın kesinlikle kanal açma cihazlar kullandığına dikkat edin. Çünkü su kaçağı bulma kamerası ile veya petek yıkamada kullanılan tazyikli su makinesi ile kanal açma işlemleri yapılmaz her tesisat arızasının cihazı ayrıdır.

  • Kanal tıkanıklığı problemlerinde profesyonel tesisat firması ilk çalışma olarak kanal borusunun içindeki tıkalı olan bölgeyi saptamak için görüntüleme sistemlerini kanal içine gönderecektir. Altını bir kez daha çizmekte yarar; kanal tıkanıklığında kullanılan kamera sistemleri ile su kaçağı bulma işlemlerinde kullanılan kameralar ayrıdır. Bu ayrımı yapan tesisat firmaları ile çalışmak gerekir.
  • Kanal açma işlemlerinde kamera ile görüntüleme yapıldıktan sonra tıkanıklık açma robotları ile pislikler parçalanır ve kanal borularından geçişi kolaylaştırılarak kanal açılmış olur. Kanal açma robotları da normal gider borularını açan robotlardan farklıdır. İşlem kapasitesi ve işlem gücü diğer tıkanıklık açma robotlarına göre daha fazla ve sadece kanal açma işlemlerinde kullanılan robotlardır.
  • Tıkanıklık problemi açılan ve akışın sağlandığı kanal için tazyikli su makineleri ile yıkama yapılmalıdır. Bu yıkama ile kanalın içinde kalan artık maddeler ve borulara yapışmış olan yağ tabakaları bu yıkama işlemi ile temizlenmiş olur. Kanal açma işleminde kullanılan bu tazyikli makineler de oldukça güçlü ve normal makinelerden farklı su makineleridir.

Her İşi Ustası Doğru Cihaz Sistemleri İle Yapmaktadır

Kâğıthane kanal açma işlemlerinde kullanılan tüm cihazlar sadece bu işler için kullanılan ve özel üretim makinelerdir. Profesyonel şekilde çalışma gösterilen bölge hizmetlerinde sadece kanal açma çalışmaları için özel bir ekip işlem uygulamaktadır. Tesisat firmalarında genelde her işi aynı usta yapar. Fakat her tesisat arızasının ustası ayrı olmalıdır. Kanal açma işlemlerinde özel bir ekip varken aynı firmanın bünyesinde petek temizleme işlemlerini farklı bir ekip yapmaktadır. Bu profesyonel iş bölümü aynı zamanda kaliteli bir işlem ortaya çıkarmak için sadece Kâğıthane kanal açma servisi tarafından uygulanmaktadır.

Hem Kâğıthane ilçesinde hem de tüm İstanbul genelinde farklı ekipler ile hizmet veren Star Tesisat firması kanal açma, tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklığı sorununda kırma dökme olmadan tuvalet açma, petek yıkama ve su kaçağı bulma gibi her tesisat arızasında profesyonel hizmetler vermektedir. 10 yıldır cihazlı ve makineli olarak kaliteli tesisat hizmeti veren Star Tesisat firması yapılardaki her türlü sorun için haftanın 7 günü hizmet sunmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ