KADIKÖY PETEK TEMİZLİĞİ UYGUN FİYATLI 7/24 PETEK TEMİZLİĞİ VE PETEK TEMİZLEME SERVİSİ - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

KADIKÖY PETEK TEMİZLİĞİ EN UYGUN FİYATLI PETEK TEMİZLEME 9 Ekim 2015

Kadıköy Petek Temizliği

Yüksek gelen faturalardan ekonomik olarak zorlanıyorsanız Kadıköy petek temizliği nin sağladığı yararlardan faydalanmalısınız. Evinizin daha çok ısınmasını ve doğal gaz faturalarnın düşmesini petek temizliği sayesinde sağlarsınız. Petek temizleme işlemi ile doğal gaz faturalarınız %30 oranında azalacaktır. Temizlikle birlikte peteklerin ısısı daha yükselecek ve aldığınız verim artacaktır. Petek temizleme süresi iki yıl olarak belirtilir. İki yılda bir yapılan temizlikle peteklerinizden en yüksek verimi almanızı sağlar. Kirlenen peteklerin alt kısımlarında kireçlenme ve çamur birikimi görülmektedir.

Bu oluşan pislikler petekte dibe çöker. Dibe çöken pislikler petekteki ısının dengesiz dağılmasına neden olur. Dengesiz sağılan sıcaklık peteğin alt kısımlarının soğuk olmasına neden olurken üst kısımların alt tarafa göre daha fazla ısınmasına neden olur. Bu nedenle peteğin bulunduğu mekan yeteri kadar ısınamaz. Sıcaklığın düşük kaldığı mekanda insanlar ısınmak amacıyla kombinin ayarını yükseltecektir. Bu durum doğal gaz faturasının çok yüksek gelmesine neden olacaktır. Aile ekonomisini de kötü etkiler. Kadıköy petek temizliğinden sonra ise doğal gaz faturalarınız bir hayli düşecektir. Petek temizliği işlemine ödediğiniz meblanın kat kat fazlası kar olarak cebinize girecektir. Yapılan temizlik kaliteli ilaçlar ve güçlü makineler sayesinde peteklerinizin iki yıl temiz kalmasını sağlar.

Nasıl Yapılır?

  • Kadıköy petek temizliğinde ilk olarak peteklerin dibine çöken ve yapışan pislikleri çözmek amacıyla kimyasal ilaçlar kullanılır. Kullanılan ilaç dibe çöken ve yapışan pisliği tamamen çözecektir. Bilinmelidir ki kullanılan kimyasal ilacın kalitesi genel olarak temizlik işlemlerinin kalitesini belirleyecektir.
  • Kimyasal ilaçla çözülen pislikler petek temizleme aleti sayesinde çekilir. Petek temizleme aleti büyük pisliklerin hepsini çekecektir. Çekilen pislikleri torbasında biriktirir. Bu pislikleri isterse ev sahibi görebilmektedir. Pislikleri gördükten sonra temizlik işleminin yarırı bir kez daha anlaşılacaktır.
  • Petek temizleme makinesi büyük pisliklerin hepsini çektikten sonra durulama ve küçük tozlar için yüksek basınca sahip su makinesi kullanılır. Yüksek basınçlı su makinesi en küçük pisliğe kadar temizlik yapar ve durulama işlemini gerçekleştirir.
  • Kadıköy petek temizliği bunlarla son bulmaz. Eğer son bulacak olursa petek kısa süre sonra eski haline döner ve verim alınamaz. Bunun oluşamamsı için son olarak koruyucu kimyasal ilaç kullanılır. Kullanılan ilaç peteklerin uzun süre temiz kalmasını sağlar ve doğal gaz borusunun ömrünü uzatır.
  • Yapılan temizlik işlemlerinde ev inşaat alınana dönüşmez ve petekler sökülmeden temizlik yapılır. Petek sökülmeden ve oynatılmadan yapılan temizlikte makineler peteğe bağlandığı için eve herhangi bir pislik bulaşmaz. Kullanılan makinelerde su damlatması veya akıtması söz konusu olmaz.

Ataşehir Petek Temizliği

Kadıköy Petek Temizliği Yararları

Kadıköy petek temizliği sırasında avrupa kalitesinde makineler kullanılır. Kullanılan kimyasal ilaçlar kalitesi yüksektir. Ancak çoğu firma güçsüz makineler ve kalitesiz ilaçlar kullanmaktadır. Kullanılan güçsüz makineler pislikleri tam çekmez. Kalitesiz kimyasal ilaçlar ise pislikleri yapıştığı yerden çözmeye yaramayacaktır. Bunların yaşanmaması için firmalar iyi araştırılmalı kullandığı makinelere bakılmalı ve kimkayasal ilaçların kalitesi kontrol edilmelidir. Yoksa yapılacak olan temizlik işlemi size yarardan çok zarar  getirecek. Yapılan işlem sadece temizlik parası harcamanızla kalacaktır. Bu tarz temizlik işlemlerinde kısa süre sonra petek eskisi gibi olacaktır. Kaliteli hizmet almak istiyorsanız Kadıköy petek temizliğinin sağladığı yararlardan faydalanmalısınız.

Star Tesisat Firması tesisat tamirinde olduğu gibi petek temizliği konusunda da adından söz ettirmiştir. 10 yılı aşkın süredir hizmet veren Star Tesisat kullandığı modern cihazlar ve tecrübeli ustalarıyla müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır. Yaptığı işlemler gayet makul fiyatlara olurken müşterinin edeceği kar ise çok daha fazla olacaktır.

İstanbul Kadıköy Petek Temizliği

Kadıköy Petek Temizliği. Petek temizliği şehrin en eski bölgelerinde daha gerekli olan bir şeydir. Uzun senelerdir aynı binaların kullanıldığı mahallelerdeki evlerin petekleri çok daha kirli olabilir. Bu yüzden ısınma sorunu yaşayabilirsiniz. Isınma sorunları, faturanızın olağandan çok daha yüksek gelmesine neden olacaktır. Bu da hiçbir ev sahibinin veya kiracının karşılaşmak istemeyeceği bir durumdur.

Petek temizliği kolay mı?

Petek temizliği eğer kabaca yapılırsa kolay bir işlemdir. Ancak detaylı bir temizlik yapılacaksa biraz daha zor bir işlem olacaktır. Star tesisat olarak sizi bu zor işlemlerden kurtarıyoruz. Tamamen profesyonel ve tecrübeli ekibimiz, sizin için temizlik işlerinizi halledecektir. Temizlik için getirdiğimiz makine yardımıyla, öncelikle tesisatınızdaki biriken suyu temizliyoruz. Biriken suyu temizledikten sonraki detaylı işlemler tamamen size kalmış durumda. Peteklerin ilk günkü gibi olması için kimyasal kullanmamız gerekir. Kimyasal peteklere bırakılır ve 2 saat gibi bir süre beklenir. 2 saatin sonunda ise sıcak suyla beraber petek içi temizlik sağlanır. Arta kalan maddelerden ise petekleriniz, makinemiz aracılığıyla arındırılır.

Kadıköy Petek Temizliği Yaptırmak

İstanbul Kadıköy ilçesinde gerçekleşmekte olan her petek ısınamamasından dolayı olan Kadıköy Petek Temizliği işlemlerine biz bakmaktayız. Evlerinizdeki petekleri kış mevsimine girmeden önce kontrol ettirmeli ve kış mevsimi için hazır olup olmadığınızı anlamanız gerekir. Uzun süreli kullanımlar sonucunda petekleriniz içinde pis atık sular birikerek borulardan suyun geçişine engel olur ve bu da peteğe gelen sıcak suya engellemiş olur. İşte tamda bu noktada devreye Star Tesisat ailesi olarak biz giriyoruz ve sizlerin bu sorununu hallediyoruz.

Maddi Açıdan Petek Temizliğinin Aileye Getirisi Nedir

Kadıköy petek temizleme işlerinde sorunları çözerek o ailelere maddi açıdan da yardımcı olmaktayız. Petekler içindeki pisliklerden dolayı ısınmadığından evi de ısıtamaz. Bu durum ailenin fertlerinin hastalanması ve de eve fazla doğal gaz faturasının gelmesine kadar aileye bir çok maddi zara verir.

Kadıköy Petek Temizliği En İyi Şirket

Kadıköy’de yaşayan vatandaşların gönül rahatlığıyla petek temizletmek için başvurabileceği firmamız tamamen profesyonel ve kaliteli hizmet anlayışını benimsemiştir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız tarafından 7/24 başvurabileceğiniz gibi temizlik sonrası karşılaşabileceğiniz olası problemlere de destek vermekteyiz. Güvenilir ve profesyonel bir ekip olarak Kadıköy’de petek temizliği işlemini yapmaktayız.

Petek Temizliğini Yaptırmak Neden Önemli

Petek temizliğini düzenli olarak yaptırmalısınız. Yaptırmadığınız zaman peteklerinizde biriken kir ve pislikler yüzünden kombiden alınan ısıyı tam anlamıyla yayamayacağı için ısınma sorunuyla karşı karşıya kalacaksınız. Isınmak için kombinizin derecesini yükseltecek ve ay sonu yüksek meblağlar ödemek zorunda olacaksınız.

Ataşehir Petek Temizliği

Titreşimli cihazlarımızla petek temizliğinizi gerçekleştirdikten sonra dilerseniz kimyasal madde kullanarak daha net bir çözüm elde ediyoruz.

Kadıköy Petek Temizleme Kimyasallı

Petek temizleme işlemi yılar içinde hiç yapılmadığı taktirde peteklerin içinde daha çok kireç artıklarının birikmesine, tortu yoğunlaşmasına ve çamurlaşmaya sebep olacaktır Zira nasıl ki eski zamanlarda soba yakıyorken soba borularının her sene içlerinin temizlenmesi gerekiyorsa, kalorifer peteklerinin de her sene periyodik olarak içlerinin temizlenmesi gerekir.

Petek Temizleme İşlemini Hiç Bilmeyen Bir Kişi Yapabilir mi?

Petek temizliğinin uzman kişiler tarafından yapılması önerilmektedir. Zira bu gibi durumlarda  acemi kişilerin petek temizliği yaptığı zamanlarda  petek havasının kaçırabileceği gibi temizlik esnasında kullanılan kimyasal ayrıştırıcının oldukça dikkatli kullanılması gerekmektedir. Zira aksi takdirde bu solüsyonun yanlış kullanım sonuçlarına bağlı olarak filtreler tıkabilir hatta kombi dahi bozulabilir.

Kadıköy Petek Temizliğini Önemsiyor

Peteklerin temizlenmesi için gereken özel bir cihaz ve özel bir kimyasal madde ile başlanır. Eğer isterseniz bu kimyasal maddeyi kullanamayabilirsiniz. Ancak kullanmanız tavsiye edilir. Çamaşır makinelerinizdeki kireç sorunu gibi peteklerinizde de kireç sorunları olur. Çaydanlık gibi sıcak su yüzeylere kireç bırakır. Bu kireçler sistemin verimini düşürür. Bazen peteklerin geç ısınması ile daha çok doğal gaz yakarsınız.

Petek Nasıl Temizlenir?

Özel cihazı havlupana bağlayıp sistemi önce temiz su ile sonra da kimyasal madde ile sitemin ve peteklerin içinin yıkanmasını sağlanır. Peteklerin içi temizlenince daha verimli çalışan kombi sistemi ile kışı daha az masraflı ve daha keyifli geçireceksiniz. Bu işler hiçbir şekilde peteklerinizde tahribat yapmaz.

Kadıköy Petek Temizliğine Hazır

Her kış yükselen faturalarınızdan bıktınız mı? Sürekli kombiniz çalışıyor ancak hala yeteri kadar ısıtmıyor mu? Kalorifer peteklerinizin bir kısmı az mı ısınıyor? Peteklerdeki bazı yerler, havasını almanıza rağmen ısınmıyor mu?

Petek Temizliği İle Isınma Problemleri Çözülür Mü?

Evet, peteklerinizin periyodik bakımı ile yukardaki tüm sorunlarınız çözülür. Binanız ve tesisatınız eski ise muhtemelen sıcak su tesisatınızdaki boruların içinde pislik birikmiştir. Biriken bu pislikler yüzünden kombinizin pompası daha çok çalışacaktır. Haliyle elektrik faturasına yansıyan bu durum bazen insanları kızdırabiliyor. Üstelik aynı kirler kalorifer içinde ve peteklerin aralarında da birikir. Bu ise sıcak suyun sirkülasyonuna da engel olur. Bu yüzden petekler tam ısınmaz ve daha çok doğal gaz tüketirsiniz. Tüm bu sorunlardan uzak durmak için peteklerinizi temizletmelisiniz.

Kadıköy Petek Temizliği En Uygun Fiyat

Petek temizliği yaptırmadığınızda ne gibi sorunlarla karşılaşabileceğiniz biliyor musunuz? Kalorifer petekleri tüm kış kimi zaman küçük bebeklerin ya da yaşlıların yaşadığı ya da kuzeye bakan ısınamayan evlerde 7/24 kullanılabilir. Tam randımanlı olarak koca kış çalışıp yorulan radyatörler yaz geldiğinde ise kendi haline bırakılır ve tüm tortuları dibe çöker.

Sağar Radyatörler Sizi Ne Açıdan Kayba Sokar?

Bu şekilde yaz – kış kendi kaderine bırakılan radyatörler gün geçtikçe işlevselliğini yitirir ve için de dolaşan su partiküller ve tortular sebebiyle sirkülasyon kabiliyetini kaybeder. Bu sayede kombiniz tam randımanlı çalıştığı halde doğal gaz faturanız yüksek gelir ve hem radyatörleriniz, hem de evleriniz ısınmaz. Zamanla bu tıkanıklıklar radyatörlere iyice yayılır ve üzerlerinde çatlamalar dahi olabilir. Öte yandan kombinize kadar yayılabilecek olan bu tortular kombinizin parçalarına dahi zarar verebilir. Profosyonel cihazlarla petek temizliği için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ