Kaçak Tespitinde Su Kaçağı Fiyatları - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Kaçak Tespitinde Su Kaçağı Fiyatları 24 Ekim 2015

Kaçak Tespitinde Su Kaçağı Fiyatları

Su kaçağı tespit fiyatı üzerine çeşitli fiyat farkları olmaktadır. Piyasada her tesisat firmasının su kaçağı tespiti fiyatı aynı olmamaktadır. Bunun nedeni ise sunulan işlemlerde cihaz kullanımı olması veya olmamasıdır. Bilindiği üzere günümüzde tesisat firmaları iki şekilde hizmet vermektedir. Cihaz kullanan tesisat firmaları ile cihaz kullanmayan tesisat firmaları su kaçağı tespiti ve onarımı işlemleri sunmaktadır. Fakat bu iki tesisat firmasının da su kaçağı tespit fiyatı birbirinden farklı olmaktadır. Cihaz kullanımı olan tesisat firmalarının sunduğu su kaçağı tespiti ve onarımı işlemlerinde su kaçağı tespiti fiyatı oldukça düşük olmaktadır. Bunun nedenleri arasında ise kırma dökme olmaması ve tespit işlemlerinin çok kısa sürelerde son bulmasıdır. Oysa cihaz kullanımı olmayan tesisat firmalarının ise su kaçağı tespiti fiyatı oldukça fazla olmaktadır. Bu fiyat fazlalığının nedeni ise cihaz kullanımı olmayan tesisat firmalarının işlemlerinde kırma dökme olaylarının yaşanmasıdır. Su kaçağı tespit fiyatı farkını daha iyi anlamak için bu tesisat firmalarının işlemlerine yakından bakmak daha doğru olacaktır.

  • Su kaçağı tespit işlemlerinde cihaz kullanımı olan tesisat firmaları akustik dinleme cihazları ile duvarların üzerinden dinleme yaparak su kaçaklarını noktasal olarak tespit etmektedir. Bu işlemler saatlik sürelerde son bulmaktadır.
  • Tespit edilen bu su kaçak bölgelerindeki hasarın boyutları ve nasıl işlemler uygulanacağı ise kameralı görüntüleme sistemleri ile belirlenmektedir.
  • Görüldüğü üzere su kaçağı tespitinde cihaz kullanımı olan firmaların işlemlerinde tek bir çekiç darbesi bile olmadı. Bu sayede de su kaçağı tespiti fiyatı oldukça düşük rakamlara geldi.
Su Kaçağı Tespiti Fiyatı

Su Kaçağı Tespiti Fiyatı

Uygun Maliyetli Tespitler Sadece Cihaz Kullanımı İle Mümkün Olmaktadır

Cihaz kullanımı olmayan tesisat firmalarında ise su kaçağı tespitleri için öncelikle tesisat sistemlerinin geçtiği duvarlar kırılmaktadır. Bu kırma dökme işlemleri otomatikman su kaçağı tespiti fiyatı üzerinde artış olmasına neden olacaktır. Kırılarak ortaya çıkarılan tesisat borularına tazyikli sular basılarak kaçak bölgeleri aranacaktır. Bu arama işlemleri de çok uzun zaman dilimlerini kapsayacak ve su kaçağı tespiti fiyatı üzerine bir de işçilik ücretlerini ekletecektir. Tespit işlemi bittikten sonra kırılan yerlerin onarılması, onarımlar için malzemelerin parası ve inşaat ustasının yevmiyesi de işin içine eklenince su kaçağı tespit fiyatı oldukça yüksek meblağlara gelecektir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ