Kaçak Su Termal Kamera - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Kaçak Su Termal Kamera 23 Ekim 2015

Kaçak Su Termal Kamera

Tesisat borularında meydana gelen kaçak su termal kamera sayesinde kolay bir şekilde bulunmakta ve tamiratı gerçekleşmektedir. Tesisat borularında bakımsızlıktan veya yüksek basınçtaki su akışlarından meydana gelen su kaçağı problemleri kaliteli tesisat cihazları sayesinde sorunsuz bir şekilde bulunmakta ve çözüme kavuşturulmaktadır. Kaçak su termal kamera ile yapılan işlemlerde kesinlikle kırma dökme işlemleri olmamakta ve tüm tesisattaki su kaçakları birkaç saat içinde bulunmaktadır. Kaçak su termal kamera sayesinde sadece su tesisatındaki su kaçakları değil aynı zamanda doğal gaz tesisatındaki su kaçaklarını da eksiksiz bir şekilde bulmaktadır. Doğal gaz tesisat sistemlerinde meydana gelen su kaçakları çok küçük deliklerden kaynaklanır. Adeta bu delikler toplu iğne başı kadardır. Doğal gaz tesisatlarındaki kaçak su termal kamera dışında başka hiçbir cihaz sistemi ile bulunamaz.

  • Kaçak su termal kamera ile tesisat borularının içine gönderilmeden duvarların dışından tutularak borulardaki kaçak noktaları tespit edilir.
  • Kaçak su termal kamera sayesinde duvarlarda hiçbir şekilde kırma dökme işlemleri yapılmaz ve tüm kaçak arama işlemleri saatlik zaman dilimleri içinde son bulur.
  • Kaçak su termal kamera cihazları üstün teknoloji ürünleri olduğu için kesinlikle hatalı yer veya eksik su kaçak bölgesi bulma gibi bir durum söz konusu değildir. Tüm su kaçakları noktasal olarak tespit edilir.
Kaçak Su Termal Kamera

Kaçak Su Termal Kamera

Tüm Kaçak Noktaları Termal Kameranın Görüş Alanında

Kaçak su termal kamera kullanılmadan tespit edilmeye kalkışıldığında ise oldukça zor bir tamirat süreci ile karşılaşılmaktadır. Çünkü bu teknolojik sistemlerden yararlanmayan tesisat firmaları direkt olarak yapılarda kırma dökme işlemleri uygulamaktadır. Bu kırma dökme işlemleri ise hem zaman bakımından çok uzun sürelere yansımaktadır. Hem de oldukça maliyetli faturalara neden olmaktadır. Kaçak su termal kamera sistemleri ile tespit edilince sadece tesisat bedelleri ödenmektedir. Fakat bu sistemler tamiratta kullanılmayınca işin içine işçilik ücretleri, yıkılan duvarların malzeme masrafları, kırılan duvarların onarım masrafları gibi birçok masraf eklenmektedir. Bu kadar zahmetli ve fiyat bakımından da külfetli işlemler olmasına rağmen cihaz sistemleri kullanılmadan yapılan kaçak su tespitlerinde su kaçaklarının hepsi bulunamamakta ve son derece garantisiz bir işlem uygulanmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ