Kaçak Su Şikâyet - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Kaçak Su Şikâyet 23 Ekim 2015

Kaçak Su Şikâyet 

Kaçak su şikâyet hizmeti sayesinde günün her saatinde haftanın yedi gününde kaliteli tesisat cihazları ile hizmet almanız mümkündür. Yapılarda meydana gelen su kaçaklarının günü saati belli olmamaktadır En umulmadık anlarda bile su kaçakları ortaya çıkabilir ve büyük çapta yapıya zarar verebilir. Su kaçaklarının en büyük zararı ise yapıların su baskınlarına uğramasıdır. Bu zararlı etkiler yüzünden hem maddi hem de manevi zararlar çekilir. Bu zararları en risksiz şekilde atlatmak için kaçak su şikâyet hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. İstanbul genelinde mobilize ekipler ile çalışmalarını yürüten kaçak su şikayet hizmetleri kırma dökme yapmadan ve saatler içinde tüm su kaçak problemlerini halletmektedir. Alanında uzman çalışma kadrolarından oluşan kaçak su şikâyet hizmetlerinde, % 100 müşteri memnuniyeti hedeflendiği için son sistem tesisat cihazları kullanılmaktadır. Bu cihazlar sayesinde kaça su şikâyet hizmetleri kaliteli ve uzun yıllar garantili olmaktadır.

  • Kaçak su şikâyet hizmetlerinde termal kameralar, akustik dinleme cihazları ve boru için görüntüleme kameraları kullanılmaktadır.
  • Kaçak su şikâyet hizmetlerinde boruların geçtiği duvarların üstünden akustik dinleme cihazları ile dinleme işlemleri yapılarak su kaçakları noktasal olarak tespit edilmektedir.
  • Kameralı görüntüleme sistemleri tespit edilen boruların içlerindeki hasarlar belirlenmekte ve nasıl bir işlem uygulanacağı saptanmaktadır.
  • Kaçak su şikâyet hizmetlerinde doğal gaz sistemlerinde meydana gelen kaçak su problemlerinde de termal kameralar kullanılarak hizmet verilmektedir. Çünkü doğalgaz kaçakları başka cihaz sistemleri asla bulunamamaktadır.
  • Kaçak su şikâyet hizmetlerinde bulunan su kaçakları için kimyasal ilacalar uygulanacaktır ve boru yüzeyindeki tüm delinmeler ve çatlaklar kapatılacaktır.
Kaçak Su Şikâyet

Kaçak Su Şikâyet

Şikâyet Edilen Su Kaçakları Anında Tespit Edilmekte Ve Onarılmaktadır

Kaçak su şikâyet hizmetleri dışındaki tesisat firmaları bu kadar hızlı ve günün her saati çalışma uygulayamayacaktır. Üstelik bu kadar son sistem makine ve tesisat cihazları kullanımı yapmadan kaçak su tespiti ve onarımı işlemleri gerçekleştirecektirler. Bu işlemler ise son derece kalitesiz olacağı gibi aynı zamanda garantisiz olacaktır. Çok kısa bir süre sonra da kaçak su arızaları kendini yeniden gösterecektir. Üstelik bu tesisat firmalarının ücretleri çok pahalı olacaktır. Bu kadar kalitesiz ve garantisiz işleme çok paralar vermek yerine kaçak suşikâyethizmetlerinden yararlanın hem zamandan hem de maddi açıdan kazançlı çıkın.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ