Kaçak Su Arama Cihazı - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Kaçak Su Arama Cihazı 23 Ekim 2015

Kaçak Su Arama Cihazı

Kaçak su arama cihazı sayesinde tesisat işlemlerinin daha kola ve masrafsız olduğunu biliyor musunuz? Kaçak su problemleri her dairede görülen tesisat arızalarıdır. Tesisat sistemlerine büyük zarar veren kaçak sular kaçak su arama cihazı sayesinde kolayca bulunmakta ve onarımı gerçekleştirilmektedir. Bu kaliteli işlemleri için ise yapılması gereken sadece cihaz kullanımı olan tesisat firmalarının seçilmesidir. İnsanlar mahalle aralarındaki tesisat firmalarını ya da adreslerine yakın olan tesisat firmalarını seçtikleri zaman zorlu bir sürece girmektedir. Çünkü bu tesisat firmaları genellikle kaçak su arama cihazı kullanmadan hizmet vermektedir. Bu hizmetlerde ise inşaat alanları oluşmakta ve bu inşaat alanlarına rağmen kaçak sular tam olarak tespit edilememektedir. Bu kadar kalitesiz bir işlem sonrasında ise cihaz kullanımı olmayan tesisat firmaları çok yüksek fiyatlı faturalar çıkarmaktadır.

  • Kaçak su arama cihazı, kameralı görüntüleme cihazları ile akustik dinleme cihazlarından oluşmaktadır. Bu cihazlar sayesinde yapılan kaçak su arama işlemleri garantili olduğu gibi kırma dökme olayları olmadığı için çok çabuk sürelerde sonuçlandırılmaktadır.
  • Kaçak su arama cihazı olarak ilk önce akustik dinleme cihazları kullanılır. Bu cihazla tesisat borularının geçtiği her nokta detaylı bir şekilde dinlenir ve kaçak olan yerler tespit edilir.
  • Tespit edilen bu su kaçak bölgelerine kameralı görüntüleme sistemleri yollanarak boruda nasıl bir hasar olduğu ve bu hasar için nasıl bir çalışma yapılması gereği belirlenir.
Kaçak Su Arama Cihazı

Kaçak Su Arama Cihazı

Kaçak Su Arama Cihazı

Cihazlar Sayesinde Tüm Kaçaklar Kontrol Altına Alınabilmektedir

Kaçak su arama cihazı kullanılarak yapılan bu tespit işlemlerinin bedelleri son derece düşük olmaktadır. Çünkü kırma dökme olayları oluşmayacak ve işlemler saatlik süreler sonunda bitecektir. Bu cihazlar sayesindeki bu avantajlı tamirat sayesinde de fiyatlar oldukça düşük olacaktır. Fakat kaçak su arama cihazı kullanmayan tesisat firmalarının işlemlerinde kırma dökme olacağından bu tür avantajlı durumlar yaşanmayacaktır. Kaçak su arma cihazı kullanılmadan yapılan işlemler günlerce sürecek ve büyük zaman kayıplarına neden olacaktır. Bu kadar uzun zamanlarda yapılan tamiratlar özellikle de işletmeler için büyük zarar oluşturacaktır. Üstelik kaçak su arama cihazı olmadan yapılacak işlemlerde kaçak bölgeleri tam olarak bulunamayacak ve bu zararlı etkiler tamirat sonrasında bile devam edecektir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ