Kaçak Giderici Kimyasal Flexdub - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Kaçak Giderici Kimyasal Flexdub 14 Aralık 2015

Kaçak Giderici Kimyasal Flexdub

Kaçak giderici kimyasal flexdub ile ev ortamında uzman yardımına gerek kalmadan belirli büyüklüklere kadar olan kaçakların tamir edilmesi mümkündür.

Flexdub sayesinde, kırıp dökmeye ve servis aramaya gerek kalmadan kendi tesisatınızı kendiniz tamir edebilirsiniz. Flexdub ürününün başlıca avantajları şunlardır;

  • Kaçakları kendi tespit edebilir
  • Kaçağın oluştuğu bölgede kristalleşerek sorunu ortadan kaldırır
  • Evlerde ve iş yerlerinde kırıp dökmeye gerek kalmadan çözüm sağlar
  • Zaman ve para tasarrufu sağlar
  • Büyük sorunlar haricinde yetkili servis arayışından kurtarır
  • Basınç ve sıcaklık sonucu özelliğini yitirmez
  • Her türlü zeminde kullanılabilir
  • Kolay bir kullanım sunar

Tüm merkezi sistemlerde, kombilerde, temiz su tesisat borularında, açık sistemlerde veya beton zeminlerde kaçak giderici kimyasal flexdub kullanmak mümkündür. Uygulanma şekli de oldukça kolaydır. Uygulanma sırasındaki kullanım miktarı söz konusu bölgedeki kaçağın büyüklüğü ve su miktarı gibi unsurlara göre değişiklik gösterebilmektedir. Genel uygulama olarak; bir kap veya kovaya boşalttığınız flexdub kimyasal sıvısını bir miktar sıcak su ilave ederek bir süre karıştırınız. Buradaki amaç sıvının seyreltilmesini sağlamaktır. Ardından hazır hale gelen çözeltiyi kaçağı söz konusu olduğu sisteme dahil edebilirsiniz.

Ancak kaçağın oluştuğu bölgeye sıvıyı uygulamadan önce dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Buna göre, kaçak bölgesindeki yabancı maddelerin temizlenmesi, pis suların temizlenmesi ve filtrelerin çıkartılması gerekmektedir. Söz konusu uygulamalar kullandığınız sıvının kaçak bölgesine sorunsuz bir şekilde ulaşmasını ve yüksek verimle kaçağı kapatmasını sağlayacaktır.

Kaçak giderici kimyasal flexdub ürününün, sorunun büyüklüğüne göre değişebilmekle birlikte, kullanım suyu boruları için ¼ oranında kullanılması uygun görülmektedir. Ayrıca ürünün içerdiği kimyasallar insan sağlığına herhangi bir şekilde zarar vermemektedir. Bu açıdan güvenle evlerde ve iş yerlerinde bulundurulması ve gönül rahatlığıyla kullanılması mümkündür. Ürün akla gelebilecek her bölgede belirli oranlarda uygulandığında birkaç dakika içerisinde sızıntıyı veya kaçağı giderebilecek özelliktedir. Bazı durumlarda ise etki süresi birkaç saniyeye kadar düşebilmektedir.

Bu ürün sayesinde artık kırıp dökmeye gerek kalmadan, istenilen her bölgede, kolay uygulama ve kesin çözüm avantajıyla su kaçaklarını gidermek mümkündür.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ