İstanbulda Su Kaçağı Şirketi - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

İstanbulda Su Kaçağı Şirketi 23 Ekim 2015

İstanbulda Su Kaçağı Şirketi

İstanbul su kaçağı hizmetleri şehrin tüm bölgelerinde mobilize ekipler ile sağlanmaktadır. Son sistem tesisat teknolojileri ve mesleklerinde uzman tesisat ustaları ile verilen bu hizmetler sayesinde yapılarda kırma dökme olmadan ve işlemler çok uzun saatler sürmeden sonlandırılmaktadır. Su kaçakları gibi zor bir tesisat arızasında insanlar hemen yakınlarındaki tesisat firmalarından yardım istiyorlar. Fakat bu mahalle arasındaki tesisat firmalarında gerekli olan cihaz sistemleri bulunmamaktadır. Bu cihazların olmaması demek ise tamiratı hem zora sokacak hem de gerekli olan kalitede işlem uygulanmamasına neden olacaktır. Bu yüzden de İstanbul su kaçağı hizmetleri şehrin her bölgesinde faaliyet göstermekte ve en garantili işlemleri sunmaktadır. Son sistem Avrupa kalitesindeki su kaçağı bulan cihazları sayesinde en küçük su kaçak noktalarını bile bulmaktadır. Cihaz kullanmayan tesisat firmalarının veya orijinal cihaz kullanmayan tesisat firmalarının işlemlerinde her su kaçağı bulunamamaktadır. Sadece hasarı büyük olan kaçaklar bulunmaktadır. Oysa tesisat sistemlerinde damlama şeklinde su kaçakları da bulunmaktadır. Bu kaçakların bulunması çok önemlidir. Çünkü ilerleyen aşamalarda tesisat sistemlerine çok büyük zarar vererek boruların patlamasına neden olabilmektedir.

  • İstanbul su kaçağı hizmetlerinde son sistem akustik dinleme cihazları ve kameralı görüntüleme sistemleri ile su kaçağı tespiti yapılmaktadır. Onarım işlemlerinde ise kaliteli kimyasal ilaçlar kullanmaktadır.
  • İstanbul su kaçağı işlemlerinde öncelikle tesisat borularının geçtiği duvarlar dinlenmektedir. Bu dinleme işlemleri sırasında tüm su kaçak bölgelerinden sinyaller alınmakta ve su kaçakları noktasal olarak tespit edilmektedir.
  • Tespit edilen bu su kaçak alanlarına İstanbul su kaçağı hizmetlerinde kameralı görüntüleme sistemleri gönderilmekte ve boru içinde oluşan hasarın boyutları öğrenilmektedir.
  • İstanbul su kaçağı hizmetlerinde boru içindeki hasara göre borunun içine kimyasal ilaçlar gönderilmektedir. Bu kimyasal ilaçlar boru yüzeyindeki tüm çatlakları ve delinmeleri kapatarak çok uzun süreli koruma sağlamaktadır.
İstanbul Su Kaçağı

İstanbul Su Kaçağı

İstanbul Genelinde Cihazlı Sistemler İle Su Kaçağı Ve Onarımı Hizmeti

İstanbul su kaçağı hizmetlerinde görüldüğü üzere asla kırma dökme işlemleri uygulanmamakta ve yapılan işlemlerin garantisi firma güvencesinde olmaktadır. İstanbul sukaçağı işlemlerinde kullanılan bu kimyasal ilaçlar sayesinde boruda sonradan oluşabilecek tüm su kaçaklarının da önüne geçilmiş olmaktadır. İstanbul su kaçağı hizmetlerinde kırma dökme olmamasından ve işlemlerin çok çabuk bitmesinden dolayı su kaçağı tespit ve onarım ücretleri de çok düşük miktarlarda olmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ