İstanbul’da Pimaş Açma - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

İstanbul’da Pimaş Açma 3 Ocak 2016

İstanbul’da Pimaş Açma

İstanbul pimaş açma konusunda birçok uzman firmanın bulunduğu bir şehir. Pimaş açma konusunda uzman firmalar, pimaş tıkanıklıkları konusunda, ev ve işyeri sahiplerine büyük kolaylıklar sağlayabiliyorlar. Pimaş borular, giderleri kanalizasyona bağlayan borulardır ve PVC malzeme kullanılarak üretilirler. Pimaş borularda meydana gelen tıkanıklıklarla oldukça sık karşılaşılmaktadır. Kırarak pimaş açma tekniklerinin kullanıldığı dönemlerde, pimaş tıkanıklıkları kullanıcılar için büyük sorunlar yaratıyordu. Ancak günümüzde pimaş tıkanıklıkları konusunda kullanılan modern yöntemler, işlemin son derece basit ve çabuk sonlandırılmasını sağlamaktadır.

İstanbul pimaş açma firmalarının alanında uzman personellerden ve modern yöntemlerden faydalanmaları, uzmanlar için işin daha çabuk çözülmesini sağlar. Ev ve iş yeri sahipleri için de fazladan masrafların ortaya çıkmasını engeller. Eskiden borular kırılarak, tıkanıklığa sebep olan maddelerin çıkartılması amaçlanırdı. Bu durum ev ve iş yerlerine ciddi hasarlar veriyordu. Hem iş uzun sürüyordu hem de ev ve iş yeri sahiplerine ek masraflar çıkıyordu. Günümüzde kullanılan modern yöntemlerle pimaş açma işlemi, robot sistemleriyle şu şekilde tamamlanır;

  • Tıkanıklığın olduğu gidere bir robot uzatılır.
  • Robot, gider borusu boyunca kolaylıkla ilerler. Ancak tıkanıklığın olduğu bölgeye gelindiğinde robot zorlanır.
  • Robot tıkanıklığa sebep olan maddeyi orada parçalayabilir ya da geri çekebilir.
  • Tıkanıklık açıldıktan sonra kamerayla görüntüleme sistemi yapan cihazlar gider borusuna uzatılır. Böylece giderin tamamen temizlendiğinden emin olunur.
  • Klozet borularında eğer büyük katı maddelere bağlı bir tıkanıklık oluşmuşsa, robot sistemiyle tıkanıklığın açılması mümkün olmayabilir. O zaman klozetin sökülmesi ve tıkanıklığa yol açan maddenin çıkartılması gerekebilir.

İstanbul pimaş açma firmalarının işinde uzman personellerle çalıştığından emin olunmalıdır. Bazı tesisatçıların hala ilkel yöntemleri kullandığı ve kullanıcıları zor durumda bıraktıkları görülmektedir. Firmanın uzman personellerle ve teknolojik gelişime uygun cihazlarla çalıştıklarından emin olunduktan sonra, pimaş tıkanıklarının açılması son derece kolay bir işlemdir. Teknolojiden faydalanmak, firmaların müşterilerine daha kaliteli bir hizmet sunmalarına yardımcı olmaktadır. Bununla birlikte, ev ve iş yeri sahipleri için de, hem zaman hem de ekonomik kaynakların daha doğru kullanımını sağlamaktadır. Kalıcı çözümler, sorunun tekrarlanma ihtimalini de azaltmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ