İç Kalorifer Temizlik Cihazla - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

İç Kalorifer Temizlik Cihazla 16 Kasım 2015

İç Kalorifer Temizlik Cihazla

Petek temizleme işlemlerinde kaliteli ve son sistem cihaz teknolojilerinin kullanılması çok önemlidir. Bu cihaz sistemleri ile hizmet veren tesisat firmaları bulunduğu gibi eski model cihazlar ve yan sanayi tesisat cihazları ile hizmet veren tesisat firmaları da bulunmaktadır. Kalitesiz cihaz sistemleri ile yapılan petek temizleme işlemlerinde istenen verim alınamaz ve yapılan temizlikler kısa süre sonra etkisini kaybeder. Bu yüzden de petek temizliği işlemlerinde hizmet alınacak olan tesisat firmasının çok iyi seçilmesi gerekir. Son sistem cihaz teknolojisine sahip olan ve profesyonel hizmet veren tesisat firmalarının kalorifer peteği nasıl temizlenir? Sorusunda verecekleri yanıt şu şekilde olacaktır.

  • Kaliteli ve Avrupa standartlarında üretilmiş olan petek temizleme kimyasal ilaçları peteklerin içine yollanır ve bir süre belenir. Bu süre içerisinde petek temizleme kimyasalları peteklerin içindeki tüm artık maddeleri parçaları ve temizlik için uygun hallere getirir.
  • Peteklerin içindeki pislikler dayanıksız hale getirildikten sonra da petek yıkama makineleri ile bu pislikler peteklerin içinden çıkarılır.
  • Peteklerin içi pisliklerden arındırıldıktan sonra ise işlem kalitesi açısından tazyikli sular ile peteklerin içi durulanır ve tamamen arındırma işlemi sağlanmış olur.

Petek Temizliğinde Kullanılan cihazların Kalitesi Çok Önemlidir

Petek Temizliği işlemlerinde kaliteli hizmet veren tesisat firmaları işlem sonrasında peteklerin içine koruyucu kimyasal ilaçlar atar ve yapılan bu temizliğin daha uzun süreler sürmesini sağlar. Petek temizliği zahmetsiz ve kısa sürelerde olduğu için de oldukça düşük maliyetli işlemlerdir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ