Havuz Su Kaçağı - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Havuz Su Kaçağı 23 Ekim 2015

Havuz Su Kaçağı

Havuz su kaçağı problemleri çok ciddi tesisat arızalarıdır ve profesyonel tesisat firmaları tarafından yapılması gerekmektedir. Havuz su kaçağı problemlerinde su kayıpları çok fazla olmaktadır. Bu da maddi açıdan büyük bir kayıp yaşatmaktadır. Su kaçakları gerek tesisat sistemlerinde gerekse suyun olduğu her türlü yapının içinde meydana gelen bir problemdir. Havuz su kaçağı da sıklıkla rastlanan bir durumdur ve acil önlem alınması gereken bir arızadır. Çünkü su kaçaklarından dolayı havuz suyunun seviyesi düşmekte ve havuz suyundaki değerler de yok olmaktadır. Bunun sonucunda da havuz suyu bakteri üretmekte ve enfeksiyon hastalıklarına yol açmaktadır. Özellikle de çocukların bu hastalıklara yakalanması daha çabuk olmaktadır. Havuz su kaçağı problemlerinin iki temel nedeni olmaktadır. Bunlardan biri havuzun zeminindeki izolasyon malzemelerinin kalitesizliğinden ya da bu malzemelerin eksikliğinden kaynaklanmaktadır. Diğer neden ise havuzu dolduran ve boşaltan tesisat sistemlerinde delinmeler veya çatlaklar olmasıdır. Alanında uzman hizmetler veren ve tesisat tamiratlarında cihaz sistemi kullanan tesisat firmaları havuz su kaçağı problemini saatler içinde çözüme kavuşturacak ve son derece garantili hizmetler verecektir.

  • Havuz su kaçağı problemlerinde cihaz kullanımı olan tesisat firmaları su kaçaklarını noktasal olarak tespit eden kameralı görüntüleme sistemleri kullanmaktadır.
  • Tüm havuz tesisatında ve havuz zemininde bu kameralı görüntüleme sistemleri ile havuz sukaçağı araması yapılmaktadır. Bu aramalar esnasında bulunan su kaçak yerleri işaretlenmekte ve yüksek çözünürlük kalitesi sunan cihazlar sayesinde de hasarın boyutları net olarak görülmektedir.
  • Cihaz sistemleri ile bulunan havuz su kaçağı bölgelerine kimyasal ilaçlar gönderilmektedir. Çevreye ve insan sağlığına hiçbir zararı olmayan bu kimyasal ilaçlar havuzun tesisat sistemlerindeki bütün delikleri ve çatlakları onaracak ve su kaçağının önlenmesini sağlayacaktır.
Havuz Su Kaçağı

Havuz Su Kaçağı

Havuz Su Kaçağı Problemlerine Kimyasal İlaçlar İle Çözüm Bulunmaktadır

Havuz su kaçağı işlemlerinde hizmet verecek olan firmanın kesinlikle cihaz sistemi ve kimyasal ilaç kullanımı yapıyor olması gerekir. Aksi durumda havuz su kaçağı kaliteli bir şekilde onarılmayacaktır. Kırma dökme yapılacak olan tesisat tamiratlarında hem yüksek maliyetler ortaya çıkacaktır hem de yapılacak olan tamirat işlemleri çok uzun zaman dilimlerine yayılacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ