Hakkımızda - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Hakkımızda

Star Tesisat, Kırmadan Su Kaçağı BulmaStar Tesisat 2005 Yılından bu yana 10 yıllık tecrübe dahilinde, uzman tesisatçı ekibi ile İstanbul genelinde Tesisat sorunlarına anında çözüm üretmek amacıyla yola çıkmış modern ve teknolojik donanımlara sahip bir tesisat firmasıdır. Biz; STAR TESİSAT firması olarak TIKANIKLIK AÇMA, SU KAÇAĞI BULMA ve PETEK TEMİZLİĞİ hizmetlerini profesyonel bir şekilde müşterilerimize sunmaktayız. Acil olarak her türlü tesisat problemleriniz için bize İLETİŞİM kısmından ulaşabilirsiniz.

Tesisat Bizim İşimiz!

10 Yılın tecrübesiyle İstanbul ve Kocaeli genelinde bütün tıkanıklık ve tesisatlarda meydana gelen her tüm sorunlarınıza çözümler sunmaktayız. İşinde uzman ekip ve son sistem cihazlar dahilinde sizler için 7/24 çalışıyoruz!

Tesisat Hareketi!

Meba Tesisat, 2005 yılından günümüze değişmeden ve kendini geliştirerek hizmetlerine devam eden bir kuruluştır. Star Tesisat‘ı 2010 yılında bünyesine katmıştır. Size daha kaliteli hizmet verebilmek adına faaliyetlerini devam ettiren Meba Tesisat hizmetleri bünyesinde Avurapa’dan ithal cihazları bulunadurmaktadır. Sürekli bir tık daha fazlasını arzu eden müşterimiz için gelişime açık bir firma olarak 7/24 destek hizmet sunmaktayız.

Sizler için verdiğimiz hizmetleri sıralayacak olursak;

Ve daha fazlası için bizi tercih edebilirsiniz. Uzmanlık her sektörde önemlidir. Tesisat işi son derece tecrübe gerektiren bir sektördür. Bu konuda 11 yıllık bir tecrübe ve birikime sahip olan ekibimiz sizler için en doğru seçimi yapar. İstanbul tesisat hizmetleri denilince akla gelen ilk firma olmanın gururunu yaşıyoruz. Bizim için müşteri memnuniyeti her zaman önemlidir. Fiyatlarımızı belirlerken buna göre hareket ediyoruz. Su kaçağı bulma konusunda kullanmış olduğumuz cihazlar kısa süre içinde arızları onarmak için dizayn edilmiştir.