Güngören Petek Temizleme - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Güngören Petek Temizleme 2 Ekim 2015

Güngören Petek Temizleme

Güngören petek temizleme işlemleri sayesinde kirli peteklerden ve fazla doğalgaz faturalarından kurtulun. Profesyonel tesisat firmasının uzman ekipler ve kaliteli makine sistemleri ile vereceği petek temizliği işlemleri tüm kış boyunca en avantajlı durumları yaşatacaktır. Doğal gaz sistemlerinde sıcak ve soğuk suyun karşılaşma oranları çok yüksektir. Bu nedenden dolayı da doğal gaz tesisatında ve peteklerde kireçlenme çok fazla olacaktır. Bu kireçlerin en yoğun olarak bulunduğu bölgeler ise peteklerin alt kısımları olmaktadır. Kireçlerin uzun süre birikmesi sonucu kayaç parçaları oluşacaktır. Bu kayaç parçaları ise peteğin içindeki çamurların da etkisi ile peteğin alt bölümlerine yapışacak ve ısı alımını engelleyecektir. Peteklere kombiden gelen ısı değerleri peteklerin alt taraflarında içeriye girmektedir. Fakat bu bölümde kireç birikintisinin olması bu ısı alımını engelleyecektir. Isının düzgün bir şekilde petek içine alınmayışı ise peteğin yanmasını etkileyecek ve ortamın sıcaklığı düşecektir. Kirli olan peteklerde alt tarafların soğuk üst tarafların ise ılık olduğunu kolaylıkla far edebilişiniz.

  • Güngören petek temizleme servisinin sunduğu temizlik çalışmalarında en son sistem cihazlar kullanıldığı gibi kaliteli kimyasal ilaçlar da kullanılmaktadır. Petek temizliği işlemlerinde kullanılan bu kimyasal ilaçlar, peteklerin içindeki, kiri, pası ve kireçleri yerlerinden sökmektedir. Yerlerinden sökülen bu pislikler petek yıkama makineleri ile kolayca temizlenmektedir.
  • Peteklerin içindeki olan tüm pislikler petek temizleme makineleri ile temizlenmekte ve peteklerin içinde hiçbir pis nokta bırakılmamaktadır.
  • Peteklerin içinde yıkama yapıldıktan sonra peteğin içinde tazyikli su makineleri ile yıkama yapılmaktadır. Bu yıkama sayesinde de petek içinde toz parçası bile kalmamaktadır.
  • Güngören petek temizleme işlemlerinde peteğin rutin temizlik işlemleri bittikten sonra, hizmet kalitesini arttırmak ve peteğin ısı verimini daha da uzun süreli olmasını sağlamak için petek içine koruyucu kimyasal sıvılar atılmaktadır.

Güngören Petek Temizleme İşlemleri Sayesinde Fazla Isının Az Ödeyin

Bölgede Güngören petek temizleme servisinin dışında da petek temizleme işlemleri sunulmaktadır. Fakat alt yapıları ve hizmet kaliteleri yeterli olmayan tesisat firmalarının verdiği bu petek temizliği işlemlerinde gerektiği gibi verim alınmamaktadır. Çünkü bu tesisat firmaları eksik ve kalitesiz cihazlar ile hizmet vermektedir. Petek temizleme işlemlerinde sadece basınçlı su makineleri kullanılarak temizlik sağlanmaz. Bu şekilde hizmet veren tesisat firmaları petek içindeki tozu ve yapışık olmayan pislikleri temizleyecektir. Fakat önemli olan kombinin alt kısmına yapışmış olan pisliklerin ve kireçlerin temizlenmesidir. Bu gerekli olan temizlik yapılmayınca doğal olarak ısı verimi tam olarak sağlanmayacaktır. Kesinlikle peteğin içinden çıkan pislik miktarlarına bakmanız gerekir. Bu pislikler temizlik süreleri ile doğru orantıda olacaktır. Petekleri ne kadar geç temizletiyorsanız o kadar fazla kirlilik oluşturan pislik çıkacaktır. Sadece basınçlı su makineleri hizmet veren tesisat firmaları olduğu gibi sadece kimyasal ilaçlar ile petek temizliği veren tesisat firmaları da bulunmaktadır. Bu firmaların yaptığı temizlikler ise sadece saatlik olacaktır. Bu şekilde temizlik yapan tesisat firmaları kimyasal ilaçların içeride pislikleri parçaladıklarını söylerler. Fakat parçalanan pislikler nereye gidiyor? Önemli olan pisliklerin petek içinden çıkarılmasıdır. Böyle eksik ve kalitesiz hizmetler ile paranızı sokağa atacağınıza Güngören petek temizleme işlemlerinden yararlanın, hem sıcak kışlara hem de ucuz doğal gaz faturalarına kavuşun.

Star Tesisat Firması yıllardan beri İstanbul genelinde cihazlı ve makineli tesisat tamirat hizmeti vermektedir. Gelişmiş hizmet ağı ve profesyonel ekipler ile yapılacak olan petek temizleme işlemleri uzun yıllar çalışma kalitelerinden bir şey kaybetmeyecektir. Bu kaliteli ısı alışverişi ise ortamların daha iyi ısınmasını ceplerin ise daha çok ferahlamasını sağlayacak.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ