Gümüşpala Su Kaçağı Tespiti, Gümüşpala Su Kaçağı Tespiti - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Gümüşpala Su Kaçağı Tespiti 28 Şubat 2016

Gümüşpala Su Kaçağı Tespiti

İstanbul İlinin Avcılar İlçesine bağlı olan Gümüşpala semtinde profesyonel ekipler ve en son teknoloji olan cihazların ithal edilmesiyle tüm Gümüşpala semtine kaliteli hizmet vermek amaçlanıyor. Ev ya da iş yerleri olmak üzere yararlanabileceğiniz tüm su tesisatı hizmetlerinden bütçenizi sarsmadan faydalanabilirsiniz. Yılların tecrübesine sahip olan eğitimli Gümüşpala su kaçağı tespiti hizmeti,

 • Su kaçağı tespiti
 • Su kaçağı tamiri
 • Tuvalet tıkanıklığını giderme
 • Lavabo tıkanıklığını açma
 • Logar tıkanıklığını giderme
 • Petek temizliği gibi hizmetler vermektedir.

Yeni cihazlar ile tespit yapan gümüşpala su kaçağı tespiti ekipleri, sizleri yıkım işlemlerinden kurtararak ev ya da iş yerinizi inşaat alanına dönüştürmeden tespitin yapılabilmesini sağlıyor. Yeni teknolojiye sahip olan bu cihazların kullanılarak su tesisatı tespiti hizmetinin başlaması sayesinde eski sistemde yapılan tespitler dolayısıyla saatlerce hatta günlerce süren çalışmalar sebebiyle yaşanan su sıkıntısı sorununa da çözüm getiriyor. Garanti kapsamında çalışan Gümüşpala su kaçağı tespiti ekipleri kameralı robot sistemleri ve mekanik açma cihazları kullanarak, özel kimyasal karışımların kullanılması, yüksek basınç sistemlerinin kullanılması gibi birçok yöntemle su tesisatı sorunundan şüphelendiğiniz alanı inşaat alanına dönüştürmeden tespiti ve tamirini sadece birkaç dakika içerisinde yapabiliyor.

Gümüşpala Su Kaçağı Tespiti

Gümüşpala Su Kaçağı Tespiti

Gümüşpala su tesisatı ekipleri, mutfak, banyo, logar, tuvalet tıkanıklıklarını gidermek için hızlı bir şekilde çalışmaktadır. Ayrıca kalorifer ve kombilerin petek temizliği hizmetini de sunuyor. Peteklerin sökülmeden yapılan özel ilaç karışımları ve çift yönlü tazyik uygulayıcı yıkma sistemlerinin kullanılması sayesinde ısıtma sistemlerinin verimliliği arttırılması amaçlanan hizmet garanti kapsamında sunuluyor.

Saturanız yüksek geliyorsa buradan bir sorun olduğunu  anlayabilirsiniz. tavanda oluşan su damlaları ve su damlalarının birikimi ile tavanda meydana gelen kireç ya da küflenme ya da kullanılan suda pas kokusunun hissedilmesinden de anlaşılabilir. Bu durumda telefon ile pratikçe ulaşabileceğiniz Gümüşpala su tesisatı kaçağı tespiti ekiplerinden sorunun daha da ilerlemesine izin vermeden yardım istemeniz gerekir. Aksi bir durum söz konusu olduğunda sorunun daha büyük olması durumuyla karşı karşıya kalınabilmesi durumu oluşur. Şehir zeminlerinin sert olması sebebiyle iyi sonuç veren bir yöntem kullanılır. Bunun yanı sıra binanın dışında oluşan su tesisi kaçaklarında zemin yumuşak toprak ve çeşitli bitkilerin olmasından dolayı kaçaklardan gelen sesin duyulması zorlaşır. Ayrıca zeminin altında bulunan katmanlar sesi değiştirdiğinden dolayı anlaşılması zordur.

Gümüşpala su kaçağı tespiti ekibi, ses dinleme yönteminin avantaj ve dezavantajlarını belirlemek amacıyla önce bölgeyi araştırıp daha sonra hangi metodu izlenmesi gerektiğine karar verir. Örneğin; Sert zeminlerde ses dinleme metodu kullanılırken, bina dışındaki yumuşak toprak altında bulunan kaçakları tespit etmek için bu yöntem yetersiz kalır. Bu noktada gaz izleme yöntemi ve kaçak sesi düzelticisi gibi yeni gelişen yöntemler kullanılarak kaçağın nerede olduğunun tespitinin yapılması mümkündür. Ses dinleme yönteminin avantajları ve dezavantajları şu şekilde sıralanır;

Avantajlar;

 • Kullanılan cihazlar pahalı fakat tamirinin ucuz ve sağlam olması
 • Yeraltında gürültü yoksa dinleme işlemi zaman almaz
 • Yeraltındaki sesler duyulmaz ise su sayaçlarından kaçak tespiti yapılması

Dezavantajlar;

 • Yeraltında fazla ses var ise hangi sesin kaçağa ait olduğunu tespit etmek zorlaşır
 • Yoğun trafiğin olduğu bölgelerde bu yöntem gerçekleştirilemez
 • Bazı kaçaklar ise ses çıkarmadıkları için tespit edilemez

Bu tür durumlarda profesyonel tespit ekipleri tarafından kullanılan kameralı sistemler ya da alternatif başka yöntemler devreye girer. Zahmetsiz ve akılcı çözümler sunan Gümüşpala su tesisatı kaçağı tespiti ekiplerine haftanın her günü ulaşabilirsiniz.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ