Gider Tıkanıklığı Nasıl Açılır - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Gider Tıkanıklığı Nasıl Açılır 24 Ocak 2016

Gider Tıkanıklığı Nasıl Açılır

Gider Tıkanıklığı Nasıl Açılır diye klavyenin başına geçmiş iseniz öncelikle kolaylıklar dileriz. Gerçekten pek çok insanın Allah düşmanımın başına vermesin dediği türden bir sorundur. Gider Tıkanıklığı Nasıl Açılır sorusuna gelince tıkalı giderlerinizi açmak için çeşitli yöntemler vardır. Üstelik can sıkıcıdır gider tıkanıklığı nasıl açılır konusu. Bazı durumlarda tıkalı gider açma sorununu biz fark etmeden alt komşumuz fark eder. Tavanımdan su damlaması şikayeti ile size gelir. Bu durumda sizde, hiç zaman kaybetmeden hemen bu konunun uzmanı olan deneyimli bir ekip arayarak iletişime geçer ve gider

Tıkalı Gider Açma

Tıkalı tuvaletinizi açmak için öncelikle marketlerde satılan gider lavabo açıcıları kullanabilirsiniz. Bunlar ağır kimyasallardır kullanırken aman dikkatli olun. Bu malzemeleri denedikten sonra yüksek ihtimal ile tıkanma sorununuz sona erecektir.

Tuvalet pompası da tıkalı tuvaletleri açmakta kullanılan eski bir yöntemdir. Bunu da kullanarak bir arada sıkışmış halde olan atıkların yerlerinden oynayarak gider içinde hareket etmesini sağlayabilirsiniz.

Uzun bir tel bularak da açmayı deneyebilir. Bu işe yarayan bu teli büyük inşaat malzemesi satan yerlerde bulabilirsiniz. Bu tel tuvalet içine sokarak borudaki tıkalı yeri açabilirsiniz. Bu işi bu tel yerine plastik hortum ile yapanlarda varmış. Bu işlevde olacağını düşündüğünüz bir malzeme ile yapabilirsiniz. Normalde tesisatçılar lavabo gideri açmak için basınçlı su kullanır sizde tuvaletinizin giderine bir hortum sokup suyu açabilirsiniz. Tesisatçınız kadar olmasa da bir miktar basınçlı su ile tuvalet giderini açmaya çalışmış olursunuz. Suyun tazyiki ile muhtemelen tıkanıklık son bulur.

Daha da lavabonuzu açamıyor iseniz muhtemelen sorun sizden çok uzaktadır. En güzeli bir tesisatçı çağırarak tuvalet giderinizin açılmasını beklemektir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ