Gaziosmanpaşa Kanal Açma - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Gaziosmanpaşa Kanal Açma 27 Eylül 2015

Gaziosmanpaşa Kanal Açma

Gaziosmanpaşa kanal açma servisinin çalışmalarından yararlanmadan kanal açma işlemleri uygulattıysanız eğer kanal sistemleri bir süre sonra tekrardan tıkanacak demektir. Çünkü kanal açma çalışmaları Gaziosmanpaşa bölgesinde sadece bir tesisat firması tarafından garantili şekilde yapılmaktadır. Bunun nedeni ise hem kaliteli cihaz kullanımıdır hem de sadece tıkanıklık açma değil, aynı zamanda kanal temizlenmesidir. Kanalizasyon sistemlerinde meydana gelen tıkanıklıkların birkaç nedeni olmaktadır. Bu nedenlerden en sık karşılaşılanı ise kullanıcı hatalarıdır. Birçok hane tarafından kullanılan bu kanalizasyon sistemlerinde çok fazla yoğunluk olmaktadır. Bir de üstüne yanlış kullanım olması tıkanıklığı kaçınılmaz hale getirmektedir. Evlerin tuvalet giderlerinden atılan her türlü yabancı madde kanalizasyon borularında birikerek tıkanıklık oluşturmaktadır. Diğer bir neden ise kanalizasyon kapaklarının korumasız olmasıdır. Hava şartları kanal giderlerinde pislik, toprak ve taş birikintisi oluşturmaktadır. Bu katı maddeler ise bir süre sonra tıkanıklık sebebi olmaktadır. Profesyonel tesisat firmalarının verdiği tuvalet açma, tıkanıklık açma ve klozet açma çalışmaları neticesinde bu alanlardaki tıkanıklıklar kalıcı olarak ortadan kalkmaktadır. Bu başarılı çalışmanın olmasının tek nedeni ise cihaz ve makine kullanımıdır.

  • Çağın gereklilikleri ile tesisat hizmeti veren firmalar su kaçağı bulma, petek yıkama, kanal açma ve tıkanıklık açma çalışmalarında kameralı görüntüleme sistemleri ve son sistem bilgisayarlı tıkanıklık açma robotları kullanılmaktadır.
  • Kameralı görüntüleme sistemleri ile kanal içindeki pisliklerin yerleri belirlenir ve tıkanıklık oluşturan maddeler hakkında bilgi edinilir.
  • Edinilen bu bilgiler ışında ise bilgisayarlı tıkanıklık açma robotları kanal borularının içine gönderilir. Bu robotlar pislikleri en ufak parçalar haline getirerek kanal borularından geçişini sağlar.
  • Bu aşamaya kadar olan çalışmalar tıkanıklık açma işlemleriydi. Bu şekilde kaliteli bir kanal açma hizmeti verilir. Fakat bundan sonra yapılan çalışmalar ise tıkanıklığı tamamen ortadan kaldırır.
  • Kanal boruları içinde tazyikli su makineleri ile yıkama yapılır. Bu yıkama ile birlikte kanal içinde ne kadar pislik artığı ve yağlanma sorunu varsa giderilmiş olunur. Kullanıcı hatası olmaması ve kanal çevresinin de koruma altına alınması halinde bir daha kanal tıkanıklığı gibi bir sorun olmayacaktır.
  • Tesisat teknolojileri ile yapılan gerek su kaçağı bulma çalışmaları olsun, gerek tıkanıklık açma gerekse kanal açma çalışmaları tamamen garantili ve sorunsuz hizmetler olmaktadır.

Tercihleriniz Yapılan İşin Garantisini Belirleyecektir

Gaziosmanpaşa kanal açma çalışmalarında uygulanan bu tamirat hizmetinde hiçbir şekilde kanallarda kırma dökme işlemi olmadan çalışmalar yürütülmektedir. Bu sayede kanal açma işlemleri çok kısa sürelerde halledilmektedir. Üstelik bu zaman kısıtlığı ve inşaat alanlarının da oluşmamış olması tamirat masraflarını da yarı yarıya düşürmektedir. Cihaz kullanımı olmayan tesisat firmalarının verdiği kanal açma işlemlerinde kırma dökme olayları olmadan kanal tıkanıklığı problemine çözüm bulunamamaktadır. Ayrıca kanaldaki tıkanıklık açılsa bile bu kısa süreli bir kullanım sağlayacaktır. Çünkü sorunun temel meselesi çözülmemiş ve göstermelik bir tıkanıklık açma olmuş olacaktır. Çok kısa bir süre aynı, pis kokular ve kanalların geri tepmesi başlayacaktır. Bunun neticesinde ise yeniden tamirat masrafları çıkacaktır. Bu şekilde bir hizmet ile karşılaşmamak için tercih edilmesi gereken tek hizmet Gaziosmanpaşa kanal açma servisidir.

Bu kaliteli hizmeti ise Star Tesisat firması vermektedir. 10 yıldır tesisat alanında kaliteli hizmetler ile adından söz ettiren firma bundan sonra da tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklığı sorunlarında tuvalet açma, kanal açma, su kaçağı bulma, petek yıkama gibi tüm tesisat işlemlerinde yanınızda olacaktır. Avrupa standartlarında üretilmiş olan cihaz ve makine sistemleri ile evlerde tek bir kırma işlemi olmadan kaliteli tesisat çalışmaları için başvurulması gereken tek yer Star Tesisat firmasıdır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ