FEVZİÇAKMAK SU KAÇAĞI TESPİTİ - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

FEVZİÇAKMAK SU KAÇAĞI TESPİTİ 29 Şubat 2016

FEVZİÇAKMAK SU KAÇAĞI TESPİTİ

Fevziçakmak su kaçağı tespiti ile yüksek maliyetli tadilatlardan kurtaran ve periyodik bakımlarla, önleyici bir hizmet sağlamaktayız. Farkına varmadığınız küçük denebilecek sızıntılar uzun vade de konutuzun veya işyerinizin duvar, zemin ve hatta temeline giderilmesi zor hasarlar verebilmektir. Bu küçük sızıntılar tabiri caizse ’’damlaya, damlaya yapınızı çürütür’’. Nasıl sağlığımızın kontrolü için doktora gidiyor ve bir nevi ’’bakım’’ yaptırıyorsak, otomobilimizi periyodik olarak bakıma sokuyorsak aslında su tesisatımızın da mutlaka bakıma ihtiyacı vardır.

FEVZİÇAKMAK SU KAÇAĞI TESPİTİ (YA DA PERİYODİK BAKIMI) AMATÖR ŞEKİLDE YAPILDIĞINDA:

Genelde şu gibi sonuçlar ortaya çıkar;

  • Gereksiz pislik (ekstra temizlik ve temizlik masrafı)
  • Gereksiz yıkılan duvar (ekstra çimento, sıva ve boya masrafı)
  • Darmaduman olmuş bir zemin (gereğinden fazla; çimento, tesisat malzemesi, derz ve fayans masrafı)
  • Gereksiz olarak yapılsa dahi çok fazla yer kırıp döküldüğü için haksız şekilde istenilen, normalinden ekstra fazla işçilik masrafı ile sonuçlanır.

İçinde bulunduğumuz yüzyılda, zamanın her şey olduğunu varsayarsak; bu saydıklarımızdan aslında daha değerlisi de zaman kaybınız olacaktır.

İnternet sitelerinde yada İstanbul ilinde bulunan büyük marketlerde, su sızıntısına sebep olan çatlakları, delikleri lavabodan döktüğünüz bir kimyasalla giderebileceğinizi iddia eden ürünler görebilirsiniz. Hatta bazı tesisatçılardan ‘’ kimyasalla 5 dakikada hallederiz abi’’ şeklinde teklifler duyabilirsiniz. Bizim tavsiyemiz bunlara olumlu bakmamınız yönünde. Çünkü su kaçak tespiti cihazları pahalı cihazlar ve tabiri caizse ‘’çerez fiyatına’’ satılan ürünlerle su tesisatınızdaki sızıntılar giderilebilseydi, kullandığımız gelişmiş teknoloji donanımlı, pahalı cihazların tasarlanıp/üretilmesine gerek kalmazdı. Burada apaçık bi mantıksızlık söz konusu.

Tesisattaki Fevziçakmak su kaçağı tespiti ,termal görüntüleme cihazlarıyla ve akustik dinleme cihazlarıyla sızıntının oluştuğu bölge tespit edildikten sonra kimyasalla desteklenebilir. Fakat bu durum küçük sızıntılar için geçerlidir.  Ve kesinlikle lokal olarak kullanılmalıdır. Yani sızıntı bölgesinin noktasal olarak tespitinden sonra kullanılması bazı durumlarda mümkün olabilir.

FEVZİÇAKMAK SU KAÇAĞI TESPİTİ

PEKİ YA GARANTİLİ OLARAK  FEVZİÇAKMAK SU KAÇAĞI TESPİTİ NASIL YAPILIR ?

İstanbul ilindeyseniz ve Bağcılar bölgesinde ikamet ediyorsanız, bu sorunuzun cevabı firmamızın sağladığı hizmetlerde saklıdır. Güvenilir, garantili, hızlı ve verilen hizmetin fazlasını talep etmeyeceğimiz hizmet anlayışımız, deneyimli personelimiz ve en önemlisi son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz…

Fevziçakmak su kaçağı tespiti ve diğer tesisat arızalarında, 7/24 problemlerinize anında çözüm olabilecek tesisat hizmeti, Star Tesisat ile bir telefon yakınınızda!

Tavan sararması, rutubet oluşmasından kaynaklı pis koku duyulması ve küf benzeri durumlar görüldüğünde hiç vakit kaybetmeden firmamızla irtibata geçip randevu almanızı tavsiye ediyoruz.

Deneyimli personelimiz, gereken ekipman ve cihazlarla birlikte belirlenen gün ve saatte konutunuza veya işyerinize gelirler. Termal görüntüleme teknolojili kamera ile su tesisatının boru güzergahı belirlenir. Bu yöntemle yuvarlak tahminlerde bulunup, ’’tesisat şuradan geçiyor sanırım’’ şeklinde yapılan tespitlerin ortaya çıkarabileceği riskleri ortadan kaldırmış oluyoruz.

FEVZİÇAKMAK SU KAÇAĞI TESPİTİ YAPILAN CİHAZIN ÖZELLİKLERİ NELERDİR ?

ROTHENBERGER marka, Alman malı dinleme cihazımızla; pimaş boru, demir boru ve bakır boruların tümünü ayırt etmeden sızıntı tespiti yapabilen, Wireless teknolojisi ile 20 metreden fazla menzilden kablosuz ses iletim sinyalleri gönderebilen cihazımız devreye girer.

Bu cihaz piyasada birçok örneği ile karşılaşabileceğiniz Çin malı, oldukça yavaş ve yanlış tespitler yapması muhtemel cihazlarla karıştırılmamalıdır. Fevziçakmak su kaçağı tespiti cihazlarımızla, noktasal ve hızlı bir şekilde yapıldıktan sonra sadece sorunun bulunduğu bölge kırılıp onarım işlemi gerçekleştirilir. Sorunlu bölge özenli işçilik ve kaliteli tesisat malzemesiyle onarıldıktan sonra kapatma işlemiyle sorununuz sonlandırılır.

Şunu da eklemekte fayda var; Star Tesisat yaptığı tespit ve onarım işlerinde 2 YIL GARANTİ vermektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ