Ferroli Kombi Işık Yanıp Sönüyor - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Ferroli Kombi Işık Yanıp Sönüyor 11 Kasım 2015

Ferroli Kombi Işık Yanıp Sönüyor

Kombi vasıtası ile bir ev tasarruflu bir biçimde ısıtılabilir ve sıcak su tesisatı da çok kolay bir biçimde kurulabilir. Bu sistemin çok verimli bir biçimde işlemesi için kişilerin cihazdan gelen uyarıları ciddiye alması ve değerlendirmesi gerekmektedir. Ferroli kombi ışık yanıp sönüyor seçeneği içerisinde bulunan ihtimallerin değerlendirilmesi kişilerin çok daha kısa bir süre içerisinde kombilerinin tamir edilmesini ve daha uzun ömürlü bir biçimde kullanımlarının sağlanmasını olanaklı kılmaktadır. Kombilerde bu uyarının verilmesinin çok farklı sebepleri bulunabilmektedir. Geçerli olan sebepler arasında şu seçenekler bulunmaktadır;

  • Ateşleyicilerde sorunların ortaya çıkması; bir kombi içerisinde yer alan ateşleyicilerde bir problem var ise kişilerin kombiden sıcak su elde etme olasılığı da çok düşük olmaktadır. Eğer kombiniz suyu yeterince hatta hiç ısıtmıyorsa ve Ferroli kombi ışık yanıp sönüyor uyarısı verilmeye başlandıysa kişiler yetkili servisi arayıp ateşleyicilerin tamir edilmesini talep etmelidir.
  • Ferroli kombi ışık yanıp sönüyor uyarısının olası bir diğer nedeni ise sistem içerisinde dolaşan elektriğin uygun bir seviyeye sahip olmaması olabilir. Bu arıza bir diğer adı ile düşük voltaj seviyesi kişilerin kısa bir süre içerisinde fark etmesi gereken bir arızadır.

Ferroli kombi ışık yanıp sönüyor uyarısının çözülmesi için kombi içerisinde meydana gelen arızanın çözülmesi gerekmektedir. Bunun için de en yakın yetkili servis ile irtibata geçilmelidir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ