Ferroli Kombi Bakımı Nasıl Yapılır Video - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Ferroli Kombi Bakımı Nasıl Yapılır Video 24 Ocak 2016

Ferroli Kombi Bakımı Nasıl Yapılır Video

Kombiler özellikle kış aylarının en çok kullanılan ve eksikliği hissedilen bir ev tesisatıdır. Fakat bazı durumlarda kombilerde oluşan sıkıntılar çözüme ulaşma açısından bizleri biraz yorabiliyor. Ferroli kombi bakımları aslında kış aylarında sıkıntıya girmemek için mevsimi gelmeden bakımının yapılması gereken bir durumdur. Yalnız yılda bir kere yapıldıktan sonra bırakılmaması gereken bir durumdur ve Ferroli kombi bakımı her yıl kış mevsişminden önce bir kez yapılması gereken bir durumdur. Star tesisat olarak, ferolli kombi bakımı nasıl yapılır video olarak bilgilendirmek üzere bu yazıyı sizlerle paylaşıyoruz.

Ferroli Kombi Bakımı Nası Yapılır? :

Ferroli kombi bakımı nasıl yapılır video, özellikle bu işte tecrübe kazanmış ve uzman eller tarafından gerçekleştirilmelidir. Bazı firmalar herhangi bir elemanını göndererek temizleme ve bakım işlemlerini yaptırabilir. Fakat işinde uzman olmayan kişiler tarafından yapılan bu temizleme işlemleri yılda bir veya iki kez tekrarlanmak zorunda kalabilir. Çünkü tecrübesi bulunmayan ve işini iyi bilmeyen kişiler tarafından yapılan temizleme işlemi ya yarım yamalak kalır ya da kombiye zarar verecek durumlar ortaya çıkabilir. Kombinizi değiştirme seçeneği bile buna dahil edilebilir.

Firmamız ilk önce kombinize bir test uygular. Byu testin amacı kombinin su sızdırıp sızdırmamasını tespit etme amaçlı yapar. Test sonrasında sıcak suyun ve kaloriferlerin çalışıp çalışmama durumları kontrol eder. Kombinin fanı başta olmak üzere tozlanmalar, filtre temizliği ve brülor temizliği gerçekleştirmesi işlemlerinin sonrasında kombi içerisindeki elektrik bağlantıları, basınç seviyesi son dokunuş olarak ayarlandıktan sonra kombinin bakımını gerçekleştirir. İşine son derece önem veren çalışma arkadaşlarına sahip olan firmamız kombi temizleme işlemini de kısa zamanda hallederek evinizden ayrılır. Doğalgaz kombi petek temizleme için petek temizliği sayfamızı ziyaret edin.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ