Fatih Petek Temizliği - Cihazla Petek Temizleme Servisi Fatih İstanbul - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

FATİH PETEK TEMİZLİĞİ EN UYGUN FİYATLI PETEK TEMİZLEME 30 Kasım 2016

Fatih Petek Temizliği

Fatih Petek Temizliği nasıl yapılır?

Petek temizliği konusunda son derece profesyonel yardımlar sağlayabilen firmamız Fatih de dahil olmak üzere İstanbul’da her yere hizmet götürmektedir. Petek temizliği hassasiyet ve dikkat gerektiren bir iştir. Eksiksiz uygulanması gereken adımlar içerir ve uzun süreli çözümü vardır.

Uzun süreli çözüm nedir?

Petek temizliği kabaca da yapılabilir, daha dikkatli bir şekilde de yapılabilir. Star tesisat olarak, sahip olduğumuz ekipler size iki seçeneği de sunmaktadır. Kaba temizlik için de teknolojiden faydalanan ekiplerimiz yanlarında bir makine getirir. Bu makine kaba petek temizliğini titreşim yardımıyla yapar. Su ve buharla birlikte, peteklerinizde soruna yol açan suları temizler. Bundan sonra da uzun süreli çözüm gelir. Uzun süreli çözüm için kimyasal madde kullanımı gerekir. Kimyasal madde, peteklerinize ulaşacak şekilde verilir. Bu işlem sonrasında da bir süre beklenir. Bekleme süresi dolunca da sıcak suyla maddenin temas etmesi sağlanır. Ortaya çıkan tepkime borularınızı temizler. Geride kalan kimyasal maddeleri ve kalıntıları da ekiplerimiz vakumlu makinesi yardımıyla yok eder.

Fatih Petek Temizliği Yaptırmak

İstanbulun her ilçesinde yaptığımız petek temizleme işlemlerinde sizlere yardımcı olarak daha kolay bir şekilde evinizin ısınmasına sebep veriyoruz. Bu iş durumunda Fatih petek temizliği işlerinizi de biz yapmaktayız.

Petekler her sene içinde temizlenmesi gerekir. İçlerinde dolan kirli atık sular peteklerin içini çürütür ve onlara gelen sıcak su borularını kapatır. Bundan dolayı petekleriniz eskisi kadar ısınmaz ve sizde evinizi ısıtmak için oldukça fazla bir çaba harcamanız gerekir.

Fatih İlçesinde Yaptığımız Petek Temizleme İşleri Ne İşe Yaramıştır

Star Tesisat olarak Fatih petek temizleme şeklinde yaptığımız işler sonrasında sizlerin petekleri ilk günkü gibi ısınmaya başlamış ve bunun sonucunda da evinizin sıcaklığı daha kolay bir şekilde artmıştır. Böylece kışı sorunsuz bir şekilde geçirme imkanınız olmuştur.

Fatih Petek Temizliği En İyi Şirket

Günümüzde insanların ısınmak için en yaygın kullandığı sistem doğalgazdır. Herkes düşük fatura ödeyerek yeteri kadar ısınmanın yöntemlerini arar. Aslında gayet basit olan petek temizleme işlemi ile kombinizden ve peteklerinizden tam verim alarak düşük derecelerle ısınabilmek mümkündür. Elbette bu işlemi de güvenilir ve tecrübeli ellere bırakmanız doğru olacaktır.

Fatih Petek Temizliği

Fatih Petek Temizliği

Petek Temizliğini Nasıl Yapıyoruz

Firmamız tamamen profesyonel bir şekilde son teknoloji ürünleri kullanarak petek temizliği gerçekleştirmektedir. Sizlerin onayını aldıktan sonra kimyasal madde ile de peteğinizin içerisinde bulunan kirleri, pislikleri ve pası tamamen ortadan kaldırarak kombiniz’den tam verim almanızı sağlar. Böylelikle ay sonunda kabarık fatura riskini azaltarak harcamalarınız’dan tasarruf etmiş olursunuz.

Fatih Petek Temizliği En Uygun Fiyata

Petek temizlemek her geçen gün daha da çok kabul görüyor. Ancak sadece petekleri temizlemekle değil, kombini bakımını yapmak ve diğer önlemleri de alarak aile bütçenize inanılmaz bir katkı yapacaksınız?

Petek Temizlemek İle Nasıl Bir Tasarruf Yapılır?

Çamaşır makineleri reklamlarında gördüğünüz o kireç problemi kombi ve petekler içinde geçerli ve önemli bir sorun oluyor. Ancak kombinin içine şimdiki teknoloji ile kullanabilecek kireç önleyici bulunmaz. Bu yüzden kombi ve peteklerdeki su zamanla kirlenir. İşte bu kir ve kireci temizlemezseniz kombinizi daha çok çalışacak ve daha dok enerji harcayacaktır. Bu ise her ay gelecek elektrik faturasına yansıyacaktır. Kombi ve petek bakımını yaptırdığınızda tüm bu masraflarınızı büyük ölçüde azaltacaksınız.

Fatih Petek Temizliği

Fatih Petek Temizliği

Fatih Petek Temizliği Firmasından Faydalanmanızın Getirileri

Fatih Petek Temizliği firması hizmetlerinden faydalanan bireyler kalorifer peteği temizliği için astronomik fiyatlar ödemek durumunda kalmazlar. Uzun yıllardır sektörde büyük bir yere sahip olan Fatih petek temizleme firmasından petek temizliği talep etmeniz durumunda firma, arzu ettiğiniz bölgede yapılması gereken petek temizliğini en verimli şekilde yapacaktır.

İstanbul’un Tüm İlçelerinde Standart Fiyatlara Hizmet

Mesafelerin petek temizliği konusunda herhangi bir rol oynamaması durumu sebebiyle İstanbul’un neresinde olursanız olun ödemeniz gereken standart ücretler bulunmaktadır ve bu ücretler dışında herhangi bir ek ücret ödemenize gerek kalmayacaktır. Uzaklık, yakınlık fark etmeden Avrupa ve Anadolu yakasındaki tüm ilçelere aynı gün içerisinde hizmet vermekteyiz.

Fatih Petek Temizliği Yaptırmanın Avantajları

Peteklerde zamanla ısı kaybı meydana gelmektedir. Peteklerin üst kısımlarının ısınması fakat alt kısımlarının ısınmaması büyük oranda ısı kaybına neden olmaktadır. Isı kaybını önleyebilmek üzereyse ayda en az bir sefer petek temizliği yaptırılmalıdır. Peteklerin soğuk olan altı kısımları kireçlenme ve balçık gibi nedenlerden dolayı devir daim yapamayabilmektedir.

Fatih petek temizliği

Fatih petek temizliği

Petek Temizleme Sistemimiz Nasıl Çalışır?

Firmamız, kimyasal ve robotla olmak üzere iki çeşit petek tıkanıklığı açma metoduna sahiptir. Bu metotlar mutlaka bir profesyonel önderliğinde gerçekleştirilmesi gereken çözüm odaklı uygulamalardır. Petek temizlemek üzere özel olarak üretilmiş olan kimyasal ilaçlar kullanılarak petekteki atık maddelerin giderilmesi amaçlanırken robotlar ile petek tıkanıklığı açma sırasında sorunun tespit edilmesi amaçlanmaktadır.  

Fatih Petek Temizliği Yapan Firmalar

Firmamız, İstanbul’un her ilçesinde hizmet vermektedir. Petek temizliği konusunda belirli bir deneyime sahip olan firmamızı tercih eden bireyler kısa sürede peteklerinin derinlemesine temizlenmesini sağlayabilirler. Fiyat farkı olmadan tüm ilçelerde hizmet verebilmekte olan firmamız, kimyasal ilaçlar ve kameralı robotlar kullanarak petek temizliği işlemini gerçekleştirmektedir. Verimli bir şekilde ısınabilmek üzere her ay petek temizliği yaptırmanız tavsiye edilmektedir.

Petek Tıkanıklığı Nasıl Anlaşılır?

Tıkalı petekleri anlamak zor değildir. Tıkalı peteklerin çoğu dışarı yeteri kadar ısı vermemektedir. Kalorifer ısısı yükseltilmiş hatta son seviyeye kadar getirilmiş olsa da tıkalı peteklere sahip olan bir kaloriferin dışarıyı verimli bir şekilde ısıtabilmesi durumu mümkün olmayacaktır.   

  

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ