Fatih Kanal Açma - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Fatih Kanal Açma 27 Eylül 2015

Fatih Kanal Açma

Kanal tıkanıklığı sorununa Fatih kanal açma hizmetleri kalıcı ve garantili çözümler önermektedir. Kanal borularında meydana gelen tıkanıklıklar insanların en çok problem yaşadığı tesisat arızları arasındadır. Çünkü bu alanda oluşan tıkanıklık sadece bir aileyi değil, bütün çevreyi etkiler. Bilindiği gibi kanalizasyon sistemleri birçok hane tarafından kullanılan alanlardır. Yani, birçok evin gider borularından gelen pislikler bu alanlarda toplanır ve kanalizasyon borularından geçerek şehrin kanalizasyon sistemlerine gider. Doğal olarak kanal içinde biriken pislik miktarı da fazla olacaktır.

Bu pislik miktarının fazlalığından dolayı bu alanda yaşanacak problemin etkileri de fazla olacaktır. Kanal tıkanıklık açma işlemleri tuvalet açma ve klozet açma işlemlerinden biraz daha yorucu ve zahmetli olacaktır. Tabi bu zorlu kısmı cihaz kullanımı olmaya tesisat firmaları yaşayacaktır. Tesisat sistemlerinde cihazlı ve makineli hizmet veren tesisat firmaları su kaçağı bulma, tıkanıklık açma, kanal açma ve petek temizliği yapma gibi tüm tesisat arızalarında kolay ve garantili hizmetler sunacaktır. Bu profesyonel hizmetler ise kanal tıkanıklığı sorununu bir daha yaşanmayacak şekilde ortadan kaldıracaktır. Kanal tıkanıklığı birçok kötü duruma nede olacaktır. Bu durumlara daha yakından bakmak gerekirse tıkalı olan kanallar şöyle sorunlar çıkaracaktır.

  • Kanal tıkanıklığında çevreye ilk olarak pis bir koku yayılacaktır. Lağım kokusu diye isimlendirilen bu mide bulandırıcı koku, evlerin havalandırılmasını ve balkon oturmalarını tamamen ortadan kaldıracaktır. Hatta kanal tıkanıklığı olan apartmanların tümünün tuvaletlerinde bu koku direkt etki ederek evlerin içinde de koku olmasına neden olacaktır.
  • Kanal tıkanmasında insanları rahatsız edecek durumların başında sinekler, bakteriler ve fareler gelmektedir. Kanal pisliklerinde üreyen sinekler ve bakteriler çevreye yayılacak ve gittikleri her yere mikrop taşıyacaktır. Fareler ise tıkalı olan kanalların geri tepmesi nedeniyle yüzeye çıkacak ve evlerin alt katlarında kendilerine yuva yapacaktır.
  • Kanal açma, su kaçağı bulma, petek yıkama ve evlerin içinde oluşan her türlü tıkanıklık probleminde tıkanıklık açma tamamen cihazlar ve makineler ile yapılarak bu sorunları yaşamanızın önüne geçilmektedir.
Fatih Kanal Açma

Fatih Kanal Açma

Kanal Tıkanıklığına Uygun Fiyatlı Kalıcı Çözümler

Fatih kanal açma servisinin vermiş olduğu tüm hizmetlerde tesisat cihazları kullanılmaktadır. Bu cihazlar ise kameralı görüntüleme sistemleri ve tıkanıklık açma robotları olmaktadır. Profesyonel tesisat firmaları kanal açma işlemlerinde sadece tıkanıklık açmazlar ayrıca kullandıkları, tazyikli su püskürtme makineleri ile kanalların içini yıkayarak kanal tıkanıklığının tekrar yaşanmasının da önüne geçerler. Bu sayede sürekli aynı sorunlar ile karşılaşmamış olursunuz. Yani alacağınız profesyonel hizmet bir kere olmaktadır ve garantili olmaktadır. Bu garantili hizmetin olması için tıkanıklık açma robotlarının tıkanıklık yaratan pislikleri parçalayıp tesisat sistemlerinin dışına atmasının ardından kanal boruları tazyikli su makineleri ile yıkanır. Bu yıkama işlemi sonucunda ise kanal borularındaki tüm pislikler ve yağlanmalar giderilmiş olur.

Kanal açma hizmetlerinin haricinde lavabo tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı, tuvalet açma, lavabo açma ve her türlü tıkanıklık açma hizmetlerini 10 yıldır tüm şehir genelinde profesyonelce veren Star Tesisat firması dün olduğu gibi bugün de yanınızda olmaya devam ediyor. Evlerde kırma dökme olmadan ve çok kısa zamanlarda yapılacak olan tüm tesisat işlerinde hizmet veren Star Tesisat evinin ve parasının kıymetini bilenlerin her zaman yanında olmaya da devam edecektir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ