Eyüp petek temizliği - Cihazla Petek Temizleme Servisi Eyüp İstanbul - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

EYÜP PETEK TEMİZLİĞİ EN UYGUN FİYATLI PETEK TEMİZLEME 29 Kasım 2016

Eyüp Petek Temizliği hizmetlerimizde 30 dakikada kapınızdayız!

Eyüp petek temizliği; İstanbul’un her bölgesinde hizmet veren şirketimiz Eyüp’te de hizmetinizdedir. Petek tıkanıklığı ciddi bir sorundur. Petek tıkanıklığı evinizin ısınmasının önündeki en büyük engeldir. Tıkanan petekler ısıyı taşıyamaz veya taşırken soğur. Bu yüzden petek temizliği çok önemlidir.

Eyüp Petek Temizliği

Eyüp Petek Temizliği

Petek temizliği kolayca yapılabilir mi? Eyüp Petek Temizliği Hizmeti

Petek temizliği kolayca yapılabilecek bir şey değildir. Firmamız çalışanları da dahil olmak üzere evinize ilk gelindiğinde sadece kaba bir petek temizliği yapılır. Devamı için biraz daha detaylı bir iş gerekir. Ancak Star tesisat olarak detaylı işinizi halletmek için varız. Çağırdığınız ekiplerimiz ilk geldiklerinde, yanlarında getirdikleri makineyi kullanırlar. Bu makinenin ilk amacı, peteklerdeki suyu temizleyerek kabaca temizlik yapmaktır. Ancak müşteriye sorularak temizliğin detaylı yapılması için izin alınır. Çünkü detaylı temizlik biraz daha uzun sürecektir. Detaylı temizlik için kimyasal madde kullanılır. Bu kimyasal madde peteklerinize enjekte edilir ve 2 saat civarında beklenir. Bu bekleme sonrasında ise sıcak su akışı sağlanır ve kimyasal harekete geçirilir. Kimyasal ve çıkardığı pisliklerden ise yine makinemiz sayesinde kurtulabilirsiniz.

Verdiğimiz petek temizliği hizmetlerinde öncelikli olarak kaliteye önem veriyoruz. Buda bizi farklı yapan etken. PEteklerin içine birikmiş olan çamur kir ve pası tamamıyla temizliyoruz.

Eyüp Petek Temizliği

İstanbulda ki her ilçede gerçekleşen pete temizleme işlemleri için sizlere yardım etmeye hazırız. Star Tesisat ailesi olarak sizlerin ısınmayan evlerinize çözüm getirerek petekleriniz içindeki hava ve de kirli suları çıkartarak sizlerin daha kolay ısınmasını sağlayabiliriz. Bu konuda özellik ile Eyüp ilçesinden gelmekte olan sorunlar ile de uzman kadromuz tarafından ilgilenmekteyiz. Eyüp Petek Temizliği işlemlerinde işlerinde profesyonel ekipler tarafından petekleriniz eski haline çevrilmektedir.

Petek Temizliğinin Maddi Açıdan Yararı Nedir

Peteklerin içleri oldukça kötü malzemelerden yapıldığından dolayı belirli bir kullanım sonucunda kirlenmekte ve de çürümektedir. Bu nedenden dolayı petekler tam ısınmaz ve evlerinizde daha fazla doğal gaz yakıt parası ödemek zorunda kalırsınız. İşte biz bunu önlemek amacı ile İstanbulun Eyüp ilçesinde petek temizliğini gerçekleştirmekteyiz.

Eyüp petek temizliği

Eyüp petek temizliği

Eyüp Petek Temizliği En İyi Şirket

Eyüp’te bulunan vatandaşlar petek temizliği yaptırmak için güvenilir ve profesyonel bir ekibe sahip olan firmamıza gönül rahatlığıyla başvurabilirler. Firmamız petek temizliği işlemini gerçekleştirirken kesin ve uzun vadeli bir çözüm elde etmeyi amaçlamaktadır. Son teknoloji cihazlarla gerçekleştirdiğimiz petek temizliğinden sonra aradaki farkı siz de net bir şekilde göreceksiniz.

Petek Temizliği Neden Bu Kadar Önemli

Kombiden gelen ısıyı tam ve etkin bir şekilde iletebilmesi için peteklerinizde pislik olmamalıdır. Pislik ve kir birikimi durumunda kombinizden tam verim alamayacağınız için derecesini artıracaksınız ve bu da size ay sonunda kabarık bir fatura olarak geri dönecektir.

Tamamen teknolojik titreşimli cihazlarla gerçekleştirdiğimiz temizlik sonrasında müşterinin onayını alarak kimyasal madde ile de temizliği sağlayabiliyoruz.

Eyüp petek temizliği

Petek Temizleme

Eyüp Petek Temizleme İşlemleri Nasıl Yapılır?

Petek temizliği ülkemizde pek üstünde durulmayan fakat petek temizliğinin gerçekleştirilmemesi sebebiyle enerji kaçaklarının yüksek oranda yaşandığı işlemlerdendir. Petek temizliği mutlaka en azından kış aylarına girilmeden önce bir kez yapılması gereken   işlemlerdendir. Örneğin bu işlemi kışa hazırlık yaptığınız dönemlerde kombinizin bakımını yaptırırken de gerçekleştirebilirsiniz.

Petek Temizlenmesi Pahalı mı?

Petek temizliği ustalarımız tarafından profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Üstelikte petek temizliği gerçekleştirdiğimiz teknolojik cihazlar sayesinde bu işlemler çok pratik ve hızlı şekilde yapılabilmektedir. Ustalarımız bu işlemi her gün sıklıkla gerçekleştirdiğinden petek temizliği konusunda uzman olmuş ve hijyen şartlarda bu uygulamaları yapabilmektedir. Petek temizliği işlemi iki aşamalı işlem ayağından oluşur. İlk aşama da petek içine su gönderilerek arınma sağlanırken 2. işlemde de kimyasal solüsyonlarla tüm kalan artıklar yıkanmaktadır.

Eyüp Petek Temizliğini Hizmetleri

Petek temizliği ile aile bütçenize inanılmaz katkılar yaparsınız. Bu katkıyı özellikle kış aylarında oldukça kabaran doğal gaz faturasını düşürerek yapabilirsiniz. Diğer katkıyı ise elektrik faturanızı düşürerek yapacaksınız. Kışın evinizin daha da ısınmasıyla daha az hasta olmanız gibi dolaylı etkileri ile de daha rahat bir kış geçireceksiniz.

Eyüp Petek Temizliği

Eyüp Petek Temizliği

Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Petek ve borulardaki bu boşaltılır. Sonra cihazla normal su verilip sistemin içi yıkanır. Cihaza toplanan pis su gidere dökülür. İkinci işlemde tekrar cihazın haznesi su ve özel kimyasallarla doldurulur. Daha sonra bu su sistemde dolaştırılır. Yaklaşık 1,5 ila 2 saat arasında süren bu işlem sonunda daha temiz petek ve kombi sistemine sahip olursunuz.

Eyüp Petek Temizliği Konusunda Uzman Firmayız

Vaktinde yaptırmadığınız petek temizleme size geçen zaman içinde çok pahalıya patlayabilir. Örneğin oldukça ekonomik fiyatlara zamanında yaptırabileceğiniz petek temizliği işlemini sürekli ertelediğinizde ve aksattığınızda kombinizde bulunan ejanjörleriniz hasar görebileceği gibi, pompa kısmı da arızalanabilir. Hatta zaman içinde daha büyük arızalar sonucunda  kombinizi dahi kaybedebilirsiniz.

Eyüp Petek Temizleme

Eyüp Petek Temizleme

Petek Temizliği Yaptırılmadığında Nelere Mal Olabilir?

Petek temizliğini gerçekleştirmediğinizde bu sizi her türlü kayba uğratacaktır. Öncelikle yüksek faturalara karşın ısınamama sorunlarıyla burun buruna gelebilirsiniz gibi kombinizin önce bazı parçaları hatta sonrasında tamamı hasar alabilir. Bu gibi bir durumda sadece küçük fiyatlara temizletebileceğiniz petekleri ihmal ettiğinizde oldukça pahalı fiyatlara yeni bir kombi almanız bile gerekebilecektir.

Eyüp’te Petek Temizliği İle Tanışın

Petek temizlenirken kombi ya da diğer petekler sökülmeden ve hiçbir parçaya zarar vermeden yapılır. Özel bir haznesi olan makine ile sadece banyodaki peteğe bağlantı yapılır. Bu sırada şebeke vanası kapatılır. Cihaz sisteme temiz su ile ön temizlik yapar. Ardından bu iş için özel üretilen kimyasal maddeler ile su karıştırılır ve bu karışım ile bir kez daha petekler temizlenir.

Petek Temizliğinin Faydaları Nedir?

En önemli faydası doğal gaz ve elektrik faturalarındaki belirgin düşüş, sonrasında ise evinizin ısınmasındaki verimlilik verdiğiniz paraya değecektir. Zaten faturalarınızdan yapacağınız tasarrufun daha altında bir ücretle petek temizlenir. Diğer faydasına gelince daha az yakıp daha fazla ısınabileceksiniz. Kombinizin ömrü uzayacak ve daha verimli çalışacaktır. Eyüp petek temizliği

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ