Eyüp Tıkanıklık Açma, İstanbul Eyüp Tıkanıklık Açma - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Eyüp Tıkanıklık Açma 30 Kasım 2016

Eyüp Tıkanıklık Açma

Eyüp Tıkanıklık açma hizmetimiz ile kısa sürede ev ya da iş yerlerinize geliyor ve sorunu kırmadan çözüyoruz.

İstanbul’un her ilçesine hizmet sağlayan bir firma olarak Eyüp’te de aynı hizmeti sizlere sağlamaktayız. Star tesisat olarak lavabo, tuvalet veya mutfak borularınızdaki tıkanıklıklarda başvurabileceğiniz bir firmayız. Tıkanıklıklar günlük hayatınızı mahvedebilir ancak üzülmeyin. Çünkü bu durum uzun sürmeyecektir. Firmamızla iletişime geçtiğinizde işlemlerin en hızlı şekilde halledilecektir.

Tıkanıklıklar nasıl giderilir?

Tıkanıklık giderme konusu geçmişte ev sahiplerini korkutsa da artık o kadar zor değildir. Çünkü gelişen teknoloji, insanların yardımına burada da koşmuştur. Kamera ve ses teknolojileri, tıkanıklık açmanın en zor aşaması olan tespit aşamasında yardımımıza yetişir. Kameralarla tıkanıklığın olduğu tahmin edilen boru izlenir. Borunun içerisinde yer alan kamera, tıkanıklığı bize direk gösterecektir. Ses teknolojisi ise biraz daha zordur. Tıkanıklığın olduğu tahmin edilen boru, hassas olan cihazlarla dinlenir ve tıkanıklığın olduğu yer bulunur. İkisi de nokta atışı yapabilen sistemlerdir ve kullanım sırasında hiçbir yer kırılmaz. Tıkanıklığı açmak ise tamamen tıkanıklığın boyutuna göre yöntem değiştirir. Küçük tıkanıklıklar kimyasallarla büyük tıkanıklıklar ise daha zorlu şekillerde giderilir.

Eyüp Tıkanıklık açma Kırmadan

Eyüp Tıkanıklık açma durumunda biz Star Tesisat ailesi olarak sizlere son derece teknolojik aletler ile yardımcı oluyor ve bu yüzden de ekstradan çıkmakta olan masrafları sizlere çıkarmamaktayız.

Kameralı robot teknolojisini kullandığımız bu yöntemde ev içinde tıkanıklığın meydana gelmiş olduğu borunun hangisi olduğu tespit edilerek anında o borudaki tıkanıklığı çözebilmekteyiz. Kamera sistemi sayesinde boru içindeki tıkanıklığı da görebilmekteyiz.

Tıkanıklık Açmada Kameralı Robot Tekniği Neden Kullanılmaktadır

Bu yöntem sayesinde sizlere daha teknolojik ve de daha az masraf çıkaran bir çözüm sunmaktayız. Eskiden bu gibi durumlarda fazladan fayanslar ve de duvarlar kırılarak sorunlu olan borunun yeri tespit edilmeye çalışılırdır. Ancak Eyüp ilçesinde Tıkanıklığı açma durumunda bu yeni sistemimiz ile fazladan bir masraf çıkarmadan anında yeri tespit ediyoruz.

Eyüp Tıkanıklık Açma En İyi Şirket

Firmamız tamamen profesyonel ve tecrübeli ekibi sayesinde müşterilerimizin tıkanıklık sorunlarını en kısa sürede gidermektedir. İstanbul’un her yerinde hizmet veren firmamıza Eyüp’te yaşayan vatandaşlar da gönül rahatlığıyla başvurabilirler. Tıkanıklık sorunu olanlar bilmeliler ki firmamız bu sorunu çözerken evinize hiçbir şekilde zarar vermeden, hiçbir yeri kırmadan tamamen titiz ve özenli bir şekilde çalışır. Son derece tecrübeli ve profesyonel ekibimiz müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmaya özen gösterir.

Tıkanıklıkları Nasıl Açıyoruz

Gelişen teknoloji insanların sorunlarını çözmeye yardımcı olduğundan biz de firma olarak teknolojik cihazlardan faydalanıyoruz. Kameralı cihazlarımız sayesinde tıkanıklığın nerede olduğunu kesin olarak tespit ettikten sonra titreşimli cihazlarımızla sorunu çözüyoruz.

Eyüp Tıkanıklık Açma İşinde Ustalarına Güveniyor

Tıkanmış lavabo ve giderlerinizi açmak için kendi imkanlarınızı kullanabilirsiniz. Evde rahatlıkla bulabileceğiniz karbonat ya da sirkeyle veya lavabo açıcı kimyasal maddeleri kullanarak lavabo ve giderlerinizi açabilirsiniz.

Tıkalı Lavabolar Nasıl Açılır?

Eğer pompa ya da tel kullanmak istemiyorsanız, evde kendi imkanlarınızla yapabileceğiniz karbonat, tuz, ya da sirke gibi maddeleri kullanarak kendi kimyasal açıcılarınızı yapabilirsiniz. Ancak bu doğal lavabo açıcıların etkisini göstermesi için biraz uzun süre beklemeniz gerekir. O kadar beklemek istemiyorsanız marketlerden alacağınız kimyasallarla da lavabonuzu açabilirsiniz. Ancak kimyasal bir lavabo açıcı kullanıyorsanız kutunun arkasını mutlaka okuyun. O kimyasalları kullanırken asla solumayın ve doğrudan cildinizle temas ettirmeyin ve kimyasalları kullanırken kullandığınız ortamı mutlaka havalandırın.

Eyüp Tıkanıklık açma Servisi 24 Saat Hizmetinizde

Eyüp tuvalet , lavabo , kalorifer peteği tıkanıklığı açma servisi  24 saat boyunca hizmetinizde olacaktır. Hızlı ve kesin bir çözüm imkanı sunmakta olan Eyüp tıkanıklık açma hizmetleri Türkiye’nin her yerinde standart fiyatlandırmalara sahip olan bir firma tipi olarak bilinmektedir. Bu firmayı tercih etmeniz sonrasında herhangi bir tıkanıklık sorunu yaşamanız mümkün olmayacaktır. Sizlere kesin çözümler sunan bu firma, memnuniyetinizi sağlayabilmek üzere uğraş vermektedir.

Kırmadan Kanal Açma İşlemi

Kırmadan robotla kanal açma işlemi, atık su tesisatlarında boru içlerinde bulunmakta olan tıkanmalar için ideal çözümdür. Özellikle yağmur yağdığında kanallarda tıkanmalara daha çok rastlanmaktadır. Bu işlemde kullanılan robotun görevi tıkanıklığa sebebiyet veren unsurların görülebilmesi ve yok edilebilmesidir.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ