Evde Su Kaçağı Robotla Tespiti - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Evde Su Kaçağı Robotla Tespiti 23 Ekim 2015

Evde Su Kaçağı Robotla Tespiti

Evde su kaçağı robotla tespiti işlemleri sayesinde hem avantajlı durumlar hem de uygun fiyatlar oluşmaktadır. Robot sistemleri tesisat tamiratlarında kullanılmaya başlandıktan sonra herkes istediği kalitede garantili tesisat hizmeti almaya başladı. Çünkü bu sistemler ile yapılan tamiratlarda kesinlikle kırma dökme işlemleri uygulanmadan hizmet verilmektedir. Bu da evlerdeki yaşamsal düzenleri bozmadığı gibi tamirat fiyatlarını da çok uygun hale getirmektedir. Alanında uzman olan ve teknolojik alt yapısını sağlamış olan tesisat firmaları evde su kaçağı robotla tespiti işlemleri sayesinde tüm su kaçaklarını anında bulmakta ve gerekli tamirat işlemlerini uygulamaktadır. Evde su kaçağı robotla tespiti işlemlerine geçmeden önce su kaçaklarının nasıl anlaşılacağı ve sonuçlarına bakmak daha faydalı olacaktır. Su kaçakları duvarların altında gömülü olan su tesisat borularındaki deliklerden suların sızması ile oluşmaktadır. Damlama veya sızıntı halinde olan bu kaçakları duvarların üzerinde küf ve rutubet yapmaktadır. Nemli ve son derece pis kokulu bir ortamın oluşmasına neden olan su kaçaklarına önlem alınmadığı takdirde, borulardaki delikler ve yıpranmalar daha çok büyümekte ve evlerin su baskınlarına uğraması olanaklı hale gelmektedir.

  • Evde su kaçağı robotla tespit işlemlerinde ilk olarak dinleme robotları kullanılmaktadır. Bu dinleme robotları ile tesisat sistemlerinin geçtiği tüm duvarlar dinlenmekte ve su kaçağı olan bölgeler noktasal olarak tespit edilmektedir.
  • Evde su kaçağı robotla tespit işlemlerinde dinleme çalışmasından sonra kameralı görüntüleme robotları ile boruların içleri görüntülenmekte ve nasıl bir işlem uygulanması hakkında ön fikir edinilmektedir.
  • Evde su kaçağı robotla tespit işlemlerinde kullanılan robotlar son sistem tesisat makineleri olmakta ve yapacağı işlemlerde kesinlikle bir hata veya eksik işlem gibi sorunlu hizmetler bulunmamaktadır.
Evde Su Kaçağı Robotla Tespiti

Evde Su Kaçağı Robotla Tespiti

Robot Sistem İle Çalışmalar Hem Karlı Hem de Avantajlı Tamiratlar Sunmaktadır

Evde su kaçağı robotla tespit işlemleri yerine eski usul çalışan tesisat firmalarından hizmet almak bu işlemleri biraz zora sokmaktadır. Çünkü bu tesisat firmaları tüm duvarları kırmakta ve robotun yaptığı işlemleri ustalarına yaptırmaktadır. Fakat evde su kaçağı robotla tespit işlemleri gibi ucuz maliyetli ve garantili işlemler ortaya çıkmamaktadır. Bu işlemlerde işçilik ücretleri çok yüksek olduğu gibi bir de kırılan dökülen yerlerin malzeme masrafları ve onarım masrafları ortaya çıkmaktadır. Bu kadar yüksek maliyetli ve garantisiz işlemler yerine evde su kaçağı robotla tespit işlemlerinden yararlanmak en karlı karar olacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ