Esenyurt Petek Temizliği - Cihazla Petek Temizleme Servisi Esenyurt İstanbul - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

ESENYURT PETEK TEMİZLİĞİ EN UYGUN FİYATLI PETEK TEMİZLEME 29 Kasım 2016

ESENYURT PETEK TEMİZLİĞİ EN UYGUN FİYATLI PETEK TEMİZLEME

Esenyurt Petek Temizliği yaptırarak tasarruf edeceğinizi biliyor muydunuz?

Esenyurt Petek temizliği konusunda farklı uygulamalar sahip birçok değişik firmayla karşılaşabilirsiniz. Ancak teknolojik imkânlardan faydalanmayan firmaların çözümleri kalıcı olmaktan uzaktır. Teknolojik imkânlardan faydalanan bir şirket olarak, aynı imkânları sizlere de sunuyoruz. Star tesisat olarak sorununuzu kökten çözebiliriz.

Petek sorunu kökten nasıl çözülür?

Petek kirliliği evinizin ısınmasını engeller. Eviniz az ısınırsa da fark etmeden faturanızın yüksek gelmesine neden olabilirsiniz. Ancak bunun çözümü vardır. Ekiplerimiz bu sorundan kurtulmanız için ellerinden geleni yapacaklardır. Öncelikle makine yardımıyla peteklerinizdeki suyu temizlerler. Bu biriken suyu temizlemek için kullandıkları makine ise hava ve suyun birleşimini kullanır. Titreşim yöntemiyle su temizleme işleminden sonra ise peteklerinizi ilk günkü sağlamlıklarına getirme işlemi gelir. Bunun için sizden izin almaları gerekir. İzin verdiğiniz zaman da işlemlerini yapmaya başlarlar. Petekteki tıkanıklığı giderecek olan bir kimyasal madde kullanırlar. Bu kimyasal madde peteklerinizde bir süre kalmalıdır. Sonrasında ise sıcak su ile temas yoluyla harekete geçirilmelidir. En son aşamada ise pislik ve kimyasal maddeden ekiplerimiz peteklerinizi arındıracaktır.

Esenyurt Petek temizliği

Esenyurt Petek temizliği

Hizmetlerimiz aralıksız olarak devam etmektedir. Hemen bizi arayın en uygun fiyatlarla petek temizliği hizmeti alın.

Esenyurt Petek Temizliği Yaptırmak

İstanbul ve ilçesindeki her petek temizleme işlemlerine biz Star Tesisat bakıyoruz. Bu konuda sizlerin yardım isteklerine yanıt vererek evlerinizdeki peteklerin içlerini temizliyor ve onların kış mevsimine hazır olmasını sağlıyoruz. Esenyurt Petek Temizliği işlerimizde sıcak su boruları tıkanan petekleri temizleyerek onlara daha kolay bir şekilde sıcak su gelmesini sağlıyor ve bu sayede daha randımanlı olarak ısınmasının çözümünü buluyoruz.

Petek Temizliği Neden Bu Kadar Önemlidir

Petek temizliği sayesinde sorunu çözülen petekler eskisinden daha kolay bir şekilde ısınacağından dolayı evinizi ısıtmak için çok fazla bir çaba harcamanız gerekmeyecektir. Esenyurt petek temizleme işlerinde aldığımız sonuçlar sonrasında o evlere gelen aylık yakıt parasında da bir azalma olduğu görülmektedir. Bu sayede hem maddi açıdan hem de manevi açıdan sizlere yardımcı olmuş oluyoruz.

Esenyurt Petek Temizliği

Kış aylarına yaklaştıkça ısınma derdi baş göstermekte. Doğalgaz kullanılan evlerde ay sonu gelen yüksek fatura ücretleri vatandaşı zor durumda bırakabiliyor. Doğalgaz kullanan çoğu kişi ısınamamaktan şikayet etmektedir. Bunun da başlıca sorunu petek ve kombi bakımını yaptırmamış olmalarıdır.

Esenyurt Petek temizliği

Esenyurt Petek temizliği

Petek Temizliği Neden Bu Kadar Önemli

Petek temizliğini yaptırmamanız takdirde kombinizden tam verim alamazsınız. Kombinizden tam verim alamazsanız da ısınmak için derecesini bir hayli yükseltmeniz gerekir. Kombiden gelen ısıyı petekler içerisinde bulunan kir ve pislikler yüzünden etkili bir şekilde iletemez.

Nasıl Temizliyoruz

Son teknoloji titreşim yayan cihazlar sayesinde peteklerinizi temizliyoruz. Dilerseniz, cihazla temizlikten önerdiğimiz sizlerin onayı doğrultusunda kimyasal madde ile temizliği de yapabiliriz.

Esenyurt Petek Temizleme Hizmetleri

Evlerinizin, çalışma alanlarınızın veya daha büyük yaşam alanlarınızın ısınmadığını düşünüyorsanız, mutlaka radyatör temizliği konusunu da hesaba katmanızı öneririz. Zira ısınma konusunda yalıtım ya da kombi bakım – temizliği kadar radyatör bakımı da önemlidir. Radyatör tıkanıklıkları mekanlarınızda gerekli ısının edinilmesine engel teşkil ettiği gibi, aynı zamanda da kombilerinizde eşanjör ve pompa kireçlenmesine dahi sebep olabilir.

Radyatör Peteklerinin Bakım Bedeli Neye Göre Hesaplanır?

Yukardaki olumsuzlukların yanı sıra yüksek faturalarda radyatörler temizlenmediğinde kapınızı çalan olasılıklarda olacaktır. Sizlerde gerek yüksek faturalar ya da olası kombi arızalarıyla karşılaşmak istemiyorsanız, mutlaka her yıl kombi bakımlarınızı yaptırmalısınız. Kombi bakımı bedelleri evlerinizde bulunan kombi sayısına göre belirlenmektedir.

Esenyurt Petek temizliği

Esenyurt Petek temizliği

Esenyurt Petek Temizliği ile Tanışıyor

Daha verimli çalışan bir kombi ister misiniz? Ya da daha sıcak bir ev ister misiniz? Ya da daha az fatura ödeyip, daha çok ısınmak ister misiniz?

Petek Temizliği Ne İşe Yarar?

Petek temizliği sayesinde yukardaki sorularınıza çözüm bulursunuz. Zamanla kirlenen kombi sisteminiz ve peteklerinizi temizlersiniz. Bu ise sıcak su tesisatınızın daha verimli olmasını sağlar. Daha temiz bir petek ile daha çok ısınırsınız. Daha az fatura gelir. Her yıl arabanızın bakımını yaptığınız gibi kombi ve peteklerinizin bakımını da yaptırmalısınız. Çünkü su ile temas eden yüzeyler zamanla kireçlenir. Çamaşır makinesi reklamları gibi düşününün, ya da çaydanlıktaki kireçleri düşününün… Peteklerinizin içi o kadar olmasa da yine de benzer şekilde kirlenecektir.

Esenyurt Petek Temizliği İle Tanışıyor

Doğal gaz ve kombi kullanımını yeni yeni öğrenen ülkemiz, petek temizliğini ise yenice öğreniyor. Ne yazık ki petek temizliğini de petek temizliğinin faydalarını da henüz öğreniyoruz.

petek temizleme

petek temizleme

Petek Temizliği İle Ne Kazanırım?

Bütçeniz ilk kazanan olacak. Petekler ve kombinin iç kısımları zamanla sudan kaynaklanan kir ve pislikle dolar. Zamanla boruları kaplayan bu kirler suyun dolaşımını olumsuz yönde etkiler. Daha az dolaşan su ısıyı daha az iletir. Kombinizin motoru daha çok çalışır. Böylece daha çok elektrik faturası ödersiniz. Ayrıca yeteri kadar ısınmayan petekler yüzünden kombiniz daha çok doğal gaz yakacak ve dolayısıyla doğal gaz faturanız daha da artacaktır.

Esenyurt Petek Temizliği Yapan Firmalar

Kurumsallaşmış bir yapıya sahip olan her firmada petek temizleme yapılmaktadır. Fakat petek temizliği sırasında kullanılmakta olan aletler her firmada farklılık göstermektedir. Bazı durumlarda firmalar, cihazları düşük fiyatlı ve kalitesiz cihazlar arasından seçerler. Bu gibi bir uygulama sonucunda petek temizliği hizmetinden yeterli verimlilik alınamaz. Cihaz seçiminin kaliteli cihazlar arasından yapılmış olması verimli bir petek temizliği deneyimi yaşatabilmek üzere oldukça büyük önem taşımakta olan bir konudur.

Hizmet Vermekte Olduğumuz İlçeler

Firmamız, İstanbul Avrupa Anadolu yakalarında aktif olarak hizmet vermektedir. 7/24 tesisat sorunlarınızı giderebilmek üzere uğraş vermekte olan firmamız, müşteri memnuniyetini sağlamak ve pratik çözümler üretebilmek konusunda çeşitli çalışmalar yapmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ