Esenyurt Kanal Açma - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Esenyurt Kanal Açma 27 Eylül 2015

Esenyurt Kanal Açma

Esenyurt kanal açma hizmetlerinde dünya ölçeklerinde tesisat tamiratları için üretilmiş olan kameralı robot sistemleri kullanılmaktadır. Bu sayede yapılan tesisat tamiratlarında ise hem kazanç hem de zaman açısından büyük kazanımlar elde edilmektedir. Kanal tıkanıklığı tesisat arızaları arasındaki en zor işlemdir. Bu cihaz sistemlerine sahip olmayan tesisat firmaları tıkanıklık açma, tuvalet açma ve klozet açma dâhil olmak üzere her türlü tesisat probleminde kırma dökme yapacaktır. Böyle bir çalışma yöntemi ise cihaz sisteminin sağladığı avantajların tam tersi yönde bir dezavantaj oluşturacaktır. Yani kanal açma işlemleri günlere yayılacak ve hem kanalın yaydığı pislikler rahatsız etmeye devam edecek hem de çok yüksek masraflar çıkacaktır. Kanal büyük ve geniş bir alan olduğu için içindeki pislikler de haliyle fazla olacaktır. Bu yüzden etrafa yaydığı koku ve oluşan pis durum bütün bir çevreyi etkileyecektir. Kanaldan gelen pis lağım kokuları olumsuzluk yaratacak ilk durumlardan biridir. Fakat bu olumsuzluk bununla sınırlı kalmaz. Kanalda oluşan pis sinekler ve zararlı bakteriler çevreye yayılarak hem rahatsızlık verecek hem de sağlık açısından önemli problemler yaratacaktır. Bundan dolayı da hemen ve en acil şekilde önlem alınması gerekir. Bu önlem alma aşamasında ise kesinlikle cihaz ve makine kullanımı olan bir tesisat firmasının seçilmesi gerekir. Çünkü artık profesyonel tesisat firmaları su kaçağı bulma işlemleri de dahil olmak üzere tıkanıklık açma işlemlerini sadece cihaz sistemleri ile yapmaktadır.

  • Kanal açma işlemlerinde profesyonel hizmetler veren tesisat firmaları kanal içindeki pisliklerin yerini bulmak ve pisliklerin neden oluğunu belirlemek için kameralı görüntüleme sistemleri kullanmaktadır. Bu sistemler son derece yüksek görüntü veren ve kanal içini çok net gösteren cihazlardır.
  • Kanalın içi iyice görülüp de çalışma yöntemli belirlendikten sonra tıkanıklık açma robotları devreye girer. Pislikleri en ufak parçalar halinde kanal borularında geçirilmesini sağlar ve tıkanıklık problemi böylece çözülmüş olur.
  • Fakat su kaçağı bulma işleminden, petek yıkamaya kadar cihaz kullanımı olan tesisat firmaları kanalları açmakla kalmaz bir daha tıkanmaması ve koku yapmaması için tazyikli su makineleri ile kanalizasyon borularını yıkar. Bu yıkama işleminde küçük pislik artıkları ve kanal borularında ki yağlanmalar toptan giderilmiş olunur.
Esenyurt Kanal Açma

Esenyurt Kanal Açma

Tıkanıklık Açmada Teknoloji Ve Zekâ Birleşti Ortaya Kaliteli Hizmet Çıktı

Esenyurt kanal açma işlemlerinde kullanılan bu yöntemler dünya üzerinde tesisat sektöründe kullanılan tek yöntemdir. Fakat hala bölgede bu sistemlere geçemeyen ve eski usuller ile kanal açma hizmeti veren tesisat firmaları da bulunmaktadır. Bu tesisat firmaları her işlemde olduğu gibi kanal açma işlemlerinde de kırma ve dökme yapmaktadır. Çünkü başka hiçbir çareleri yoktur. Kanal borularının geçtiği her noktayı kırarak boruları gün yüzüne çıkartan ve bu şekilde demir çubukları boruların içine sokarak pislik çekmeye çalışmaktadırlar. Fakat bu işlemler neticesinde tıkanıklık tam anlamıyla açılmayacağı için bir süre sonra tıkanıklık tekrar olacaktır. Bu sefer yüne bu firmanın tercih edilmesi aynı işlem düzenini gerekli kılacaktır. Bu bir kısır döngü halinde devam edebilir. Kanal açma işlemlerinde kesin ve garantili yöntemi sadece Esenyurt kanal açma hizmetlerinde bulabilirsiniz.

İstanbul genelinde tesisat arılarını teknolojik aletler ve cihazlar ile buluşturan Star Tesisat tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklığı sonucunda meydana gelen tuvalet açma işlemlerini ve kanal açma işlemlerini profesyonel olarak sunan tek tesisat firmasıdır. 10 yıldır şehirde hizmet veren Star Tesisat firması her türlü tesisat problemlerine kalıcı ve garantili çözümler getirmek için haftanın yedi günü hizmet vermektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ