Esenler Kanal Açma - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Esenler Kanal Açma 27 Eylül 2015

Esenler Kanal Açma

Kanal açtırma işlemlerinde eğer Esenler kana açma servisinin sunduğu hizmetlerden yararlanmadıysanız aynı problemleri tekrar yaşayabilirsiniz. Çünkü cihaz sistemi olmadan yapılan tüm tesisat arızlarının tekrardan yaşandığı gibi kanal açma işlemlerinde de cihaz kullanımı olmaması arızanın tekrarlanmasına neden olacaktır. Tıkanıklık açma, tuvalet açma ve klozet açma işlemlerinde kesinlikle tıkanıklık açıldıktan sonra kanal içinde yıkama yapılması gerekir. Yıkama yapılmayan kanallarda kokuların eksilmediği gibi arta kalan pislikler de bir süre sonra tekrardan birikinti oluşturacak ve kanal tıkanıklığına sebep verecektir. Tesisat teknolojileri ile alt yapılarını teknolojik boyutlara taşımış olan tesisat firmaları su kaçağı bulma işlemlerinden kanal açma, tıkanıklık açma petek yıkama ve tüm tesisat tamiratlarında cihaz ve makine kullanımı yaparak hem daha kısa zamanda tamirat gerçekleştirecek hem de bu tamiratlar çok uygun fiyatlara gelecektir. Fakat bu sistemleri kullanmayan tesisat firmalarının verdiği kanal açma işlemlerinde büyük problemler olmaktadır. Bu problemlere yakında bakmak gerekirse özetle şu durumlar oluşmaktadır.

  • Cihaz kullanımı olmayan tesisat firmaları kanal açma işlemlerinde kanal borularının geçtiği alanları kırma ile işe başlayacaktır. En az bir gün sürecek bu kırma ve toprak kazıma işlemleri sonucunda kanalizasyon borularına ulaşılacaktır.
  • Borulara ulaşıldıktan sonra ise tıkanıklık açma işlemleri için uzun demir çubuklar kullanılacaktır. Bu demir çubuklar kanca şeklinde olmaktadır. Kanal borularının içine sokularak pisliklerin çekilmesi amacı güdülmektedir. Fakat asla bu şekillerde bir tıkanıklık açma işlemi asla başarıya ulaşmayacaktır.
  • Sadece tıkanıklık sorunun göstermelik olarak bir bölümü açılmış olacaktır. Bir zaman sonra bu tıkanıklık yine yaşanacaktır. Bu kanalizasyon sistemlerini birden fazla ailenin kullanıldığı da düşünülürse bu zaman çok kısa bir süre olacaktır.
  • Cihaz kullanımı olmayan tesisat firmaları su kaçağı bulma işleminden kanal açma ve gider borularında yaşanan tıkanıklık problemini gidermeye kadar her alanda kırma ve dökme işlemi uygulayacaktır. Bunun neticesinde ise hem tüm yaşam alanları bozulacak hem de bu işlemler aşırı derecede masraflı tamiratlar olacaktır. Çünkü bu şekilde kırma dökme ile yapılan tesisat işlemlerinde sadece tesisat ücretleri değil aynı zamanda inşaat ve inşaat malzemesi masrafları da ödersiniz.
Esenler Kanal Açma

Esenler Kanal Açma

Kanal Açma Teknikleri Arsındaki Ucuz Ve Garantili Tek Yöntem

Esenler kanal açma servisinin sunduğu hizmetlerde ise kameralı görüntüleme sistemleri, tıkanıklık açma robotları ve tazyikli su makineleri kullanıldığı için sadece tıkanıklık açma işlemleri değil aynı zamanda tıkanıklığın bir daha olmaması da sağlanmaktadır. Tesisat teknolojisinin tüm imkânlarını kullanılarak yapılan kanal açma işlemlerinde öncelikle pisliklerin yerlerinin belirlenmesi ve pislik oluşturan maddelerin görülmesi için kameralı sistemler ile kanal borularının içleri tetkik edilir. Bu görüntüleme işlemlerinin ardından ise tıkanıklık açma robotları kanal borularının içlerine gönderilir. Bu robotlar uçlarında bulunan kesiciler ve parçalayıcı bıçaklar ile pislikleri en ufak parçalar halinde tesisat sistemlerinin dışına atar. Kanal açma işlemlerinde bu çalışmaların ardından ise kanal borularında yıkama yapılır bu sayede de hem pis kokuların önüne geçilir hem de artık pislikler kanal içinden giderilmiş olur. Üstelik tüm bu çalışmalar Esenler kanal açma ekipleri tarafından birkaç saat içinde yapılmaktadır.

Star Tesisat firması tarafından gerek Esenler bölgesinde gerekse İstanbul’un her bölgesinde kaliteli ve cihazlı hizmetler verilmektedir. Bu hizmetler arasında ise gider borularında ve kanalizasyon sistemlerinde meydana gelen tıkanıklık açma, yaşam alanlarında oluşan tuvalet tıkanıklığı sonrasında tuvalet açma, su kaçağı bulma, petek temizliği ve kanal açma hizmetleri verilen hizmetlerden bazılardır. 10 yıldır kaliteli bir şekilde hizmet veren Star Tesisat her gün gelişerek hizmet kalitesini arttırmakta ve daha iyi hizmet imkânlarını yaratmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ