Duvardan Su Sızıntısı, Duvardan Su Sızıntısı Tamiri - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Duvardan Su Sızıntısı 15 Mart 2016

İnsanlar tarih öncesi çağlardan beri yaşadıkları alanın göze daha hoş görünür olmasını istemişlerdir. Mağara duvarlarına çizilen hiyeroglifler, Roma döneminde tüm duvarı kaplayan mozaik işlemeler gibi sanatsal yönü güçlü olan bazı aşamalar bunu bize göstermektedir. Günümüze gelirsek insanlar yaşamak istedikleri evlerin konumuna baktıkları gibi dış ve iç cephelerinin de kalitelerine önem vermektedirler. Hemen hemen hepimizin başından iç cephe boyama veya boyatma tecrübesi geçmiştir diye düşünüyorum. Bu süreçte rutubetlenmiş bölgelerle, temas ettiğinizde nemli olduğunu, ıslak göründüğünü fark ettiğiniz bölgelerle karşılaştıysanız üzgünüz ama konutunuzda daha önce veya mevcut durumda duvardan su sızıntısı problemi yaşamaktasınız.

Duvardan Su Sızıntısı

Duvardan Su Sızıntısı

Bu tip sızıntı problemlerini fark etmek ve çözümlemek son derece önemlidir. Gözden kaçıracağınız sızıntılar elektrik tesisatınızda kısa devrelere, komşunuzun evinde yaratacağı tahribata ve rutubet nedeniyle sağlığınızın bozulmasına neden olabilir. Tüm bunların yanı sıra binalarınızın temeline kadar inan bu sızıntılar binanızın kullanım ömrünü sandığınızdan çok daha hızlı tamamlamasına neden olabilir.

Zaten deprem kuşağında bulunan ülkemizde basit bir duvardan su sızıntısı problemi her zamankinden daha fazla can ve mal güvenliğimizi riske atmaktadır. Bu problemden kurtulmak sanıldığı kadar zor değil artık. Eskiden kalma bilgilerinizde ki gibi  günlerce elinde balyozda evinizin duvarlarını yıkan, su sızıntısını tespit edip tamirinden sonra sanki evin o hale gelmesinde pay sahibi değilmiş gibi parasını alıp ardına bakmadan giden ustalar tarihe karışmak üzere. Günümüzde modern, son teknoloji donanımları ile sızıntının olduğu noktayı kesin ve hızlı bir şekilde belirleyip, bakım ve onarımı son derece hızlı yapan ve bunu sadece birkaç saat içinde tamamlayan firmalar mevcut. Doğru iletişim kanalları kullanarak ulaşabileceğiniz tesisat firmaları bu konuda sizlere çok daha hızlı ve uygun çözümler sunabilmektedirler.

Böyle bir sıkıntı herkesin başına gelebilir. Hatta binanız yeni veya tesisat sisteminiz yeni onarılmış bile olsa siz de tekrar yaşayabilirsiniz. Önemli olan bu problem ile en kısa sürede, en uygun ücretlendirme ve kesin çözümler ile sorununuzu ortadan kaldırmanız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ