Dedektörle Su Kaçağı - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Dedektörle Su Kaçağı 23 Ekim 2015

Dedektörle Su Kaçağı

Tesisat tamiratları evler ve iş yerleri için büyük sorunlar oluşturmaktaydı. Günlerce süren tamiratlar, kırma dökme işlemleri ve yüksek maliyetler insanlar için oldukça zorlu durumlar oluşturmaktaydı. Fakat son dönemlerde tesisat firmaları cihaz ve makine kullanımı ile tamirat işlemlerini gerçekleştirmekte ve daha kaliteli işlemler uygulamaktadır. Dedektörle su kaçağı bulma işlemleri de bu teknolojik tesisat işlemlerinden biridir. Su kaçaklar her türlü tesisat sistemlerinde meydana gelmektedir. Eski tesisat sistemlerinde aşınmadan ve bakımsızlıktan ortaya çıkan bu sorunlar yeni tesisat sistemlerinde ise yüksek basınçlı su akışlarından meydana gelmektedir. Yani su kaçaklarının oluşmasının önüne geçilmesi biraz zordur. Fakat dedektörle su kaçağı bulma işlemleri sayesinde su kaçağının bulunması kolay olurken işlem garantisi de yüksek olmaktadır. Dedektörle su kaçağı bulma işlemlerinde kesinlikle hiçbir duvar kırılmaz ve tamiratın hiçbir aşamasında inşaat alanları oluşturulmaz.

  • Dedektörle su kaçağı arama işlemleri için öncelikle yapının içindeki tüm su bağlantıları kesilir ve borularda kalan tüm suların gitmesi için bir süre beklenir.
  • Su saatlerinin bulunduğu apartman boşluklarından başlayarak tüm dairenin içinde dedektörle su kaçağı araması yapılır. En ufak su sızıntısı problemlerinde bile dedektör sinyal verir ve su kaçağı olan alanlar tespit edilmiş olunur.
  • Dedektörle su kaçağı araması yapılıp da tüm su kaçak bölgeleri bulunduktan sonra bulunana bu arızalı yerlere kameralı görüntüleme sistemleri gönderilir.
  • Kameraların sağladığı yüksek çözünürlük garantisi sayesinde borulardaki hasar boyutları ölçülür ve nasıl bir işlem uygulanacağı belirlenir.
Dedektörle Su Kaçağı

Dedektörle Su Kaçağı

Dedektörün Bulamayacağı Su Kaçağı Sızıntısı Yoktur

Dedektörle su kaçağı arama ve tamir işlemleri sayesinde iş yerleri günlerce kapalı kalmaz. Aynı gün içinde tüm su kaçakları tespit edilmiş olunur. Evlerde uzun süreli bekleme ve tamirat işlemleri oluşmaz. Dedektörle su kaçağı işlemleri sayesinde hem kırma dökme olayları olmadığı gibi tamirat masrafları da oldukça düşük fiyatlara denk gelir. Tesisat firmaları arasında yapacağınız doğru seçimler ile bu kaliteli işlemleri alır ve sorunsuz bir tesisat sistemine kavuşursunuz. Fakat dedektörle su kaçağı işlemleri sunmayan bir tesisat firması ile çalışmak ise son derece sıkıntılı bir sürecin başlamasına neden olacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ