Cumhuriyet Su Kaçağı, Cumhuriyet Su Kaçağı Nasıl Yapılır - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Cumhuriyet Su Kaçağı 7 Nisan 2016

Cumhuriyet su kaçağı tespiti

Cumhuriyet Mahallesi İstanbul’ un Bahçelievlersemtinde yer alan bir mahalledir. Cumhuriyet Mahallesi’ nde çok sık olarak su kaçağı yaşanmakta ve oldukça probleme neden olmaktadır. Cumhuriyet su kaçağı tespiti yapan birçok firma bulunmaktadır ve çoğu ellerinden gelen en iyi hizmeti müşterilerine sunmaktadırlar. Su kaçağını tespit etmek, deneyimli kişiler tarafından kolaylıkla yapılsa da, çoğu kişi tarafından hala anlaşılamamaktadır. Deneyimsiz kişiler tarafından yapıldığında tesisatın birçok yerinde daha fazla hasar oluşabilir ve akan su miktarı gittikçe artabilir. Bunun için bir tesisatçı yardımı oldukça işe yarayacaktır. Cumhuriyet su kaçağı tespiti yapan firmalar, uygun fiyatlardan hizmet vermektedirler. Bu firmaları arayarak eviniz için randevu talep etmelisiniz. Bu süre zarfında su kaçağını azaltmak amacıyla yapılacak belirli işler bulunmaktadır. Bunlardan bazılarına aşağıda yer veriyor olacağız.

Cumhuriyet Su Kaçağı

Cumhuriyet Su Kaçağı

Cumhuriyet Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

İstanbul’ un Cumhuriyet Mahallesi’ nde yaşıyorsanız ve su kaçağından şüpheleniyorsanız tesisatçıyı aramadan önce şu yolları izlemenizde oldukça yarar bulunmaktadır.

  1. Sayaç: Musluklarınızın sıkıca kapalı olduğundan emin olduktan sonra su saatinize ulaşın, kapağını kaldırarak sayacın durumunu izleyin. Sular kapalıyken su sayacı çalışmaz. Eğer çalışıyor ise ne yazık ki bu evinizde bir su kaçağı olduğu anlamına gelmektedir.
  2. Nem: Tesisatın hasar görüp su sızdırması fayanslarınızda nemlenmeye sebep olacaktır. Genellikle su sızdıran yerler tesisatın kırılma noktalarıdır. Çoğunlukla bu noktalar su kaçağına yol açarlar. Nemlenenin olduğu yerleri belirleyin.
  3. Zemin: Zeminin kuru kalmasını sağlamalısınız. Aksi halde hem evinizin su basmasına sebep olur aynı zamanda alt katınızda oturan komşunuzun tavanından su akmasına sebep olabilirsiniz.

Cumhuriyet su kaçağı tespiti yapan firmalar sizin için çok kısa sürede, tesisatınızın onarımını sağlar. Bu yüzden kendiniz halletmek yerine işi uzmanına bırakmalısınız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ