ÇINAR SU KAÇAĞI TESPİTİ - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

ÇINAR SU KAÇAĞI TESPİTİ 29 Şubat 2016

ÇINAR SU KAÇAĞI TESPİTİ

İstanbul, Çınar semtinde su kaçaklarının tespiti artık gelişen teknoloji ve çıkan cihazlar sayesinde zamandan tasarrufla ve kırma olmadan çok kaliteli bir hizmet sunuyor. Eski zamanlarda su kaçağını bulmak için kırılmadık fayans kalmıyor bunun yanında uzun saatler alan uğraş gerekti. Fakat star tesisat sayesinde artık Çınar su kaçağı tespiti kırma olmadan su kaçağını tespit ederek onarımını yapmaktadır. Ayrıca tuvalet tıkanıklığı açma vb. sorunlarda yine özel cihazlarla kolay çözümler sunmaktadır. Bağcılar mevkiine bağlı Çınar su kaçağı tespiti için hizmet veren firmamız su kaçaklarına ve tıkanıklıklara cihaz teknolojik cihazlarıyla meydan okuyor.

Çınar Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Çınar su kaçak tespiti yapılırken ses dalgalarıyla hassas akustik dinleme cihazlarını ve termal görüş kameraları kullanarak işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Akustik dinleme temiz su tesisatlarında kullanılmaktadır. Eğer kaçak varsa altyapı tesisatındaki borulardan gelen ses farklılıklarını sonuçlarını veri tabanında inceleyerek su kaçağının yeri tespit edilmektedir. Sıcak su ve kombi tesisatında meydana gelen kaçaklarda ise termal görüşlü kameralarımız kullanılmaktadır. Termal görüş kameraların çalışma sistemi ise duvar içinde oluşan farklı ısı değişikliklerini tespit ederek tam verimle su kaçağını tespit etmemize olanak sağlamaktadır. Her tesisatçı gelişmiş sistemlere sahip değildir. Bu yüzden bizim firmamız bir adım daima önde olacaktır.

ÇINAR SU KAÇAĞI TESPİTİ

 

Çınar Su Kaçağı Tespiti Tavan Akması

Herhâlde çoğumuzun başına bu durum gelmiştir. Üst kattan tavana su akması şikâyetiyle ilgili çok fazla telefon almaktayız. Dairenizde bu sızıntıyı aramak için teknolojik firmamızı seçmek her zaman için daha avantajlı olur. Bunun sebebi binanızın su borusu patladığı için tüm dairelere girip hepsinin fayanslarını kırmamıza gerek yok. Su kaçakları için akustik dalgalarla 20 metreye kadar tarama yapıp su kaçağı tespitini ve onarımını 2 yıl garantiyle hizmetinize sunmaktan gurur duyarız. Su tesisatındaki arızalarının önüne geçebilmek için periyodik olarak su kaçağı tespiti yaptırmanızda fayda var. Hiçbir zaman bu tespitler için evinizi kırıp dökmelerine izin vermeyin. Çınar su kaçağı tespiti yaptırmak için ihtiyacınız olan tek şey firmamız.

Su tesisatlarında arıza bulma konusunda deneyimli sizin sorunlarınız çözmemiz fazla zamanınızı asla almaz ne de olsa vakit nakittir. Su kaçağı tespitine gelen eleman kadromuz bu iş için eğitilmiş olup sizlere her türlü konuda bilgi vererek memnuniyetinizi sağlamaktadır. İstanbul bu konuda bir çok seçenek sunabilir star tesisat olarak garantili iş güvencesiyle daima yanınızdayız.

Çınar Su Kaçağı Tespiti Rothenberger Cihazı

Çınar su kaçağı tespiti yapılırken firmamızın sahip olduğu bu cihazın özelliklerini anlatmak gerekirse kullanımı kolay ve rahat olması hem sizin hem de ustalarımız için artı bir avantajdır ROLeak Aqua Plus sistemiyle işletilmektedir.  İki uzatma çubuğu oluşu ayrıca değişen frekans ayarları sayesinde, zeminde kolayca mikrofon haline getirilir. Diğer özellikleri ise;

  • Değişik boru aparatlarının sızıntı tespiti edilir
  • Akış sesini yükselterek su kaçağını basitçe bulur
  • Wireles ile 20 metreden daha uzakta bile ses iletim sinyali duyulur
  • Optik sesli göstergesi bulunmaktadır
  • Zemin mikrofonu haline döşe bilir.

Sistemlerimizle her türlü su kaçağı tespiti yapmak artık çok kolay sizde bu kolaylıktan yaralanmak istiyorsanız bir telefon uzağınızda olduğumuzu ve garanti kapsamında işler yaptığımızı unutmayınız. Ayrıca su kaçağı tespiti yaptığımız tüm cihazlarımız bize ait olup sadece kendi müşterilerimiz için kullanılmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ