Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Banyo, tuvalet ve mutfaklarda su kaçağı her evin ve iş yerinin sıkça karşılaştığı bir sorun ve problemdir. Eskiden tuvalet, banyo ve mutfakta oluşan bu su kaçakları, su sızıntıları bu sorunları yaşayan ev ve iş yerlerinin büyük bir kabusu oluyordu. Su kaçağının nerede olduğunu bulabilmek için çalışan ustalar zaman zaman banyonun, tuvaletin ve ya mutfağın bir çok yerini kırmak zorunda kalıyorlardı. Bazen evin tüm tesisatı kırılarak su sızıntısının ve ya kaçağın nerede olduğu bulunmaya çalışılıyordu. Bu durumda ev ve iş yeri sahiplerini fazlası ile sıkıntıya sokuyordu. Bu çalışmalar hem çok pahalıya mal oluyor hem de oldukça fazla zaman alıyordu. Bazen nerede ise haftalarca süren çalışmalar oluyor ve nerede ise ev ve ya iş yerleri inşaat alanına dönebiliyordu. Şimdi ise Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti artık eskisi kadar korkulan ve tedirgin olunan bir çalışma olmaktan çok uzaklaştı. Yeni çıkan teknolojik cihazlar sayesinde su kaçağı tespiti çok kolay bir şekilde ve hiçbir yeri kırmadan rahatça çözümlenebiliyor.

Artık su kaçağı ve su sızıntısı problemi korkulu bir rüya olmaktan çok uzaklaştı. Bazen de biz su kaçağı ve ya sızıntıyı fark etmeden alt komşumuzdan gelen şikayetlerle su tesisatımızda sorun olduğunu anlardık ve bu durum oldukça rahatsız edici bir problem olurdu. Bazen de bizim tesisatımızda sıkıntı olmaz fakat üst komşumuzun su tesisatında oluşan sorunlardan dolayı evimizin belirli bölümlerinin tavanından su sızıntısı sıkıntısı yaşayabiliyorduk. Bu su sızıntısı ve ya su kaçağı yaşayan herkesin ilk aklına gelen şey ise yine evim inşaat alanına dönüşecek korkusu idi. Şimdi ise yeni teknolojik ve modern cihazlar sayesinde su kaçağı bulma oldukça rahat ve kolay bir şekilde yapılmaktadır.

Eskiden olduğu gibi artık su kaçağı ve ya sızıntıyı bulmak için gereksiz yere küvetler, fayanslar, seramikler, karolar, tuvaletler, klozetler ve su tesisat boruları kırılarak değişmek zorunda kalmıyor. Bazen de su kaçağı ve ya su sızıntısı asıl sorunlu olan yerden değil de farklı bir yerden sızarak sorunun nerede olduğu konusunda yanılma sağlayabilir. Bu nedenle yapılan çalışmalar çok daha uzun süre ve gerçek sorunun olduğu yerin bulunması oldukça zahmetli ve pahalıya maal olurdu. Ama artık bu sıkıntılı ve pahalı çalışmalar kalmadı. Yeni teknolojik makineler ve dedektörler sayesinde artık cihazla kırmadan su kaçağı tespiti çok daha kolay ve doğru bir şekilde yapılmaktadır.

Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Yeni Teknoloji Cihazlarla Su Kaçağı Tespiti

Sıkça yaşanan sıkıntılardan biri de zaman içerisinde eskiyen su borularının su sızıntısı ve ya su kaçağı yaparak duvarlarda küflenme ve kabarma belirtileri olmaktadır. Bu tür kabarma ve küflenme sıkıntısı yaşandığında ise su kaçağının ve ya su sızıntısının nerden olduğunu bulmak çok daha zor ve zahmetli bir çalışma oluyordu. Duvarda beliren küflenme ve kabarmalar sonucunda ev ve ya iş yeri sahibine çok daha fazla iş ve maliyet çıkıyordu ve bu da oldukça can sıkıcı bir durum halini alıyordu. Şimdi ise yeni teknolojik makine ve cihazlar sayesinde duvarlar, fayanslar, karolar, seramikler, küvetler,tuvaletler ve klozetlerin kırılmasına gerek kalmadan ses hassasiyetli dedektörler sayesinde su kaçağı ve ya su sızıntısı olan sorunlu bölge çok kolaylıkla bulunuyor ve kırmadan su kaçağı bulma çalışması tamamlanıyor.

Cihazla kırmadan su kaçağı tespiti yapıldıktan sonra bu sıkıntıyı yaşayan kişilere su kaçağı ve ya su sızıntısı ile ilgili konu hakkında bilgi veriliyor ve ne kadar sürede tamir edileceği ve maliyeti hakkında bilgi veriliyor. Evin ve ya iş yerlerinde hiçbir yeri kırmadan cihazla su kaçağı bulma çalışması son teknoloji olan kameralı ve sese son derece hassas duyarlı dedektörlerle yapılmakta ve doğru noktalar bulunmaktadır. Eskisi gibi hiçbir yeri ekstradan kırmadan dökmeden ev ve iş yerlerini ,inşaat alanına çevirmeden çok kısa ve temiz bir şekilde sorun çözümleniyor.

Cihazla Gizli Su Kaçağı Tespiti

Yaşanılan sıkıntılardan biride evimizde ve ya iş yerlerimizde her hangi bir su sızıntısı ve ya su kaçağı fark etmeyiz fakat gelen su faturaları bizi tedirgin eder ve tüm musluklarımızın kapalı olması durumunda dahi su sayaç saatinin dönmesi ve faturalarımızın olduğundan çok daha fazla gelmesi bize gizli su kaçağı olduğunu bildirir. Önceden bu gizli su kaçağı sorunu oldukça fazla can sıkıcı bir sorundu. Çünkü kaçak nerede bilinmiyor her hangi bir sızıntı ve ya kaçak yok bu nedenle gizli su kaçağını bulabilmek için ustalar nerede ise evin tüm tesisat geçen bölümlerini kırmak zorunda kalırlardı. Yine ev ve iş yerleri koca bir inşaat alanına dönüşür fazladan zaman ve maddi külfet olurdu. Su tesisatlarının haricinde ekstra masrafların çıkması da kaçınılmaz olurdu. Artık son teknoloji olan hassas ve modern kameralı cihazlar sayesinde hiçbir yer kırılmıyor ve ekstra bir masraf çıkmadan sorun çözülüyor.

Kırmadan su kaçağı bulma çalışmasını yapan şirketler bu konuda eğitimli ve bu konunun uzmanı ekiplerle çalışarak su kaçağı bulma işini en profesyonel bir şekilde yapıyorlar. Evinizde ve ya iş yerinizde oluşan gizli su kaçağı tespitleri artık hiçbir yerinizi kırmadan çok kolay ve basit bir şekilde çözümleniyor. Gizli su kaçağı sorunu yaşadığınızda yapmanız gereken sadece size en yakın cihazla su kaçağı bulma konusunda uzman ve bilgili ekip çalıştıran şirketlerle iletişime geçerek yardım istemeniz olacaktır. Gelen uzman ve bilgili profesyonel ekipler aşırı ses duyarlı ve kameralı cihazları ile hiçbir yeri kırmadan ve kirletmeden sorunlu bölgenin tespitini yaparlar. Tespit yapılıp sorunlu bölge teşhis edildikten sonra size yapılacak işler ve aşamaları hakkında bilgi verirler. Sonrasında ev ve ya iş yerinizde hiçbir yeri kırmadan su kaçağı tespiti yapılan bölgede yine hiçbir yeri kırmadan sorun giderilir.

Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Kırmadan Cihazla Su Kaçağı Bulma

Son teknoloji olan kameralı robot makineler ve son derce hassas ses duyarlı makineler sayesinde artık kırmadan su kaçağı tespiti mümkün ve bir o kadar da kolay bir çalışma haline gelmiştir. Bu konuda uzman ve eğitimli personeller çalıştıran bir çok şirket bulunmaktadır. Yapmanız gereken sadece güzel bir araştırmadan sonra bu profesyonel ve eğitimli elemen çalıştıran şirketlerle iletişime geçmek. Ev ve ya iş yerlerinize gelen uzman ve profesyonel ekipler son teknoloji olan modern cihazları ile tüm tesisatınızı  önce aşırı ses duyarlı hassas dedektörleri ile dinleyerek su sızıntısı ve ya su kaçağı olan bölgelerin tespitini yaparlar. Su kaçağı ve ya su sızıntısının tespiti yapıldıktan sonra kameralı robot makineleri ile tesisatın içerisine gönderilen kameralı robot makineler sayesinde profesyonel ekipte ellerinde bulunan ekran sayesinde kameralı robotların tesisat içerisinde robotla su kaçağı tespiti  nerelerde tıkanıklık olduğu ve ileride sorun oluşturabilecek bölgelerin tespiti yapılır. Yapılan robotla su kaçağı tespiti çalışması sonrasında  ev ve ya iş yeri sahiplerine yapılan tespitler hakkında ve yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgi verilir. Ardından ise kırmadan cihazla su kaçağı bulma çalışmaları ve bulunan sorunun tamiri çalışmalarına başlanır. Ev ve ya iş yerlerinde hiçbir yer kırılmadan ve kirlenmeden en kısa sürede sorun çözülerek sahibine teslim edilir.

Bilgisayarlı Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Temiz su ve atık su ihtiyacı duyduğumuz her alanda ev, okul, hastaneler ve iş yerlerimiz gibi tüm bu alanlarda zamanla mutlaka su sızıntısı ve ya su kaçağı hatta zamanla çürüyen borulardan kaynaklı sıkıntılar yaşanabiliyor. Yaşanan bu sıkıntılar artık çok kolay ve temiz bir şekilde çözümlenebiliyor. Son teknoloji olan bilgisayarlı ve sese oldukça duyarlı hassas, kameralı cihazla kaçak bulma çok daha kolay, zahmetsiz ve temiz bir çalışma olmaktadır. Yeni teknolojik bilgisayarlı cihazlar ısıya ve sese oldukça fazlası ile duyarlı makinelerdir. Isıya ve sese oldukça duyarlı olan kameralar sayesinde gözle görülemeyecek su sızıntıları ve su kaçakları ayrıca tıkanıklıkları bulma konusunda oldukça rahat ve güzel bir teknolojik cihazdır. Bu bilgisayarlı sese ve ısıya aşırı hassasiyet gösteren kameralı cihazlar hem iç hem de dış mekanlarda çok rahatlıkla kullanılabilirler. Bu aşırı hassas ve sese oldukça duyarlı kameralı cihazları soğuk su tesisatlarında kullandığımız gibi sıcak su tesisatlarının sorunlarında da çok rahatlıkla kullanabilir ve sorunların kısa ve temiz bir şekilde çözülmesini sağlayabiliriz. Bu hassas bilgisayarlı cihazla su kaçak tespiti çok kolaylıkla ve temiz bir şekilde tespit edilerek sorunlar çözülmüş olur. Eskiden olduğu gibi sorunu bulabilmek için bir çok yer kırılmak zorunda kalmıyor ve ev ve ya iş yerlerimiz inşaat alanına dönmüyor. Maddi manevi bir çok gereksiz sorun yaşamak zorunda kalmıyoruz. Gelişen teknolojiler sayesinde hayatımız ve işlerimiz fazlası ile rahatladı ve kolaylaştı. Hayatımızda artık eskisi gibi ekstra zaman ve para kaybı yaşamak zorunda kalmıyoruz.

Cihazla Pis ve Temiz Su Kaçağı Tespiti

Son teknolojik cihazlarla ve konusunda eğitimli uzaman ekiplerle çalışan şirketlerin vermiş oldukları hizmetler arasında bulunanlar. Temiz ve pis su kaçaklarının tam yerinin tespiti, yangın tesisatları, hidrant hatlarının su kaçaklarının tespiti, bahçe sulama tesisatlarının su kaçakları, yer altı su tesisatı kaçakları, buhar tesisatı kaçakları, hava tesisatı kaçakları, gaz tesisatı kaçakları ve ısıtma ve soğutma tesisatı kaçakları  olmak üzere tüm tesisatlarda kırmadan  ve temiz bir şekilde tespit yapılıyor ve sorunlar en kısa ve temiz bir şekilde çözülüyor. Uzman ve eğitimli personellere sahip şirketler binalarda meydana gelen su sızıntısı, su kaçağı ve duvarlarda oluşan rutubet ve nemlerin nerelerden kaynaklandığını son model teknolojik robot makinelerle tespitini yapıyor ve hiçbir yeri kırmadan ve kirletmeden bir gün içerisinde sorunu tespit ederek çözümlendiriyorlar.

Uzman ve eğitimli ekip çalışanlara sahip şirket ve firmalar bina ve ya iş yerlerinin bodrumlarında oluşan su kaçağı, su sızıntısı ve su birikintilerini de son teknoloji olan sese aşırı hassas duyarlı dedektör ve kameralı robot makineler ile çok kolay ve rahat bir şekilde sorunun nerede olduğu tespit ediliyor ve sorun çözülerek teslim ediliyor. Böylelikle binaların bodrumlarında oluşan su sızıntısı, su kaçağı ve su birikintileri binanın temeline zarar vermeden önlenmiş oluyor. Bu son derece modern sese aşırı duyarlı dedektörler ve kameralı robot makineler sayesinde uzaman çalışanlar beton ve toprak altında kalmış olan rögarları da bulup tespitini yaparak onarım çalışması gerçekleştiriyorlar. Genelde şu alanlarda cihazla kaçak bulma çalışmaları yapılmaktadır. İnşaatların alt yapı ve montajlama işlerinde, binaların su sızıntısı, su kaçakları,su birikintileri, duvarlarda oluşan rutubetlenme ve duvarlarda oluşan kabarmalar, sıva ve boya dökülmeleri, kaloriferlerin tesisatında oluşan su eksiltme şikayetleri, atık su giderlerinde oluşan tıkanıklık sorunları, yer altı su tesisatı sorunları, yangın tesisatları, sıhhi tesisat sorunları ve temiz su şebekelerinin sorunları, kombi tesisat sorunları, arıtma tesisatı sorunları, logarlarda oluşan tıkanıklık sorunları kısaca suyun geçtiği her alanda hizmet verilmekte olup hiçbir yer kırılmadan ve kirletilmeden çok kısa bir sürede arıza onarılıyor ve teslim ediliyor.

Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Cihazla Su Kaçağı Tespitinde Son Nokta

Günümüzde her alanda teknoloji o kadar çok ilerledi ki bu durum iş verenlerin, çalışanların ve iş yaptırmak isteyenlerin her konuda işlerini yüz de yüz kolaylaştırdı. Son teknoloji olan robot kameralı cihazlar sayesinde artık kanal tıkanıklığı açma, kanal borularında oluşan tıkanıklıkları açma, kanalları ve boruları görüntüleme, lavabo tıkanıklığı ve lavabo gideri tıkanıklığı açma, kanalizasyon borularında oluşan tıkanıklıkları açma işlemleri kameralı robot cihazla su kaçak tespiti hiçbir yeri kırmak zorunda kalmadan çok kolaylıkla tespit edilerek sorun çözülmektedir.  Son teknoloji olan sese aşırı duyarlı dedektörler ve kameralı robot cihazlar sayesinde cihazla su kaçaklarını bulma çalışmaları çok daha kolay ve kısa bir sürede gerçekleştirilmektedir. Sorunu tespit etmek için gelen uzman ve eğitimli ekipler son teknoloji olan aşırı ses hassasiyeti olan dedektörlerle önce dinleme yaparak su kaçağı ve ya su sızıntısı tespiti yaparlar ve arkasından yine son teknolojik kameralı robotlarını tesisata yani borulara yollayarak ellerinde bulunan ekrandan takip ederek tıkanıklığın nerede olduğunu ve tıkanıklık derecesini tespit ederek şahıslara konu hakkında bilgi verirler.

Cihazla su kaçağı bulma çalışmaları bazen çözümü çok kolay olan tıkanıklıklar olabiliyor ve böyle durumlarda bilgili uzman ekipler tıkanıklık sorunu yaşayan müşterilere bazı tavsiyelerde de bulunabiliyor. Bu tavsiyeler genelde basit tıkanıklıklar içindir. Lavabo, tuvalet ve banyo için geçerli önerilerdir. Tıkanan bir tuvalet ve ya banyonuz için öncelikle yapmanız gereken market ve ya büyük alışveriş merkezlerinden çok kolaylıkla bulabileceğiniz kimyasal açıcılardır. Alınan kimyasal açıcıların kullanma talimatı çok dikkatli okunduktan sonra kullanılmalıdır. Öncelikle tıkalı bölgenin süzgecine alınan kimyasal dökülür ve ardından belirtilen miktarda kaynar su eklenir. Bu çalışma yapılırken mutlaka eldiven ve maske kullanılmalıdır. Çünkü kaynar su ile birleşen kimyasal köpürerek duman verecektir ve bu köpürme ile borularda oluşan tıkanıklığı harekete geçirerek açılmasını sağlayacaktır. Kimyasallara karşı alerjisi olanlar ise evlerinde bulunan basit malzemeler ile de bu işlemi gerçekleştirebilirler. Evinizde bulunan karbonat ve ya çamaşır sodasını tıkalı olan bölgenin süzgecine bol miktarda süzgeci tamamı ile kapatacak şekilde dökülür ve üzerine bol miktarda sirke ilave edilir. Bu iki madde karışımı sayesinde köpürecek ve borularda oluşan tıkanıklığa neden olan cisimlerin hareket etmesini sağlayacak ve tıkanıklığı açacaktır. Tabi ki bu yöntemler basit tıkanıklıklar için geçerlidir. Bu işlemler yapılırken mutlaka bulunduğunuz yerde havalandırma sağlayınız. Daha ciddi ve zor tıkanıklıklar için cihazla su kaçaklarını bulma konusunda eğitimli ve bilgili profesyonel ekiplerden yardım alınmalıdır.

Robotla su kaçağı bulma çalışması yapan uzman ve konusunda eğitimli ekip çalışanları çalışma sırasında sizlere de borularınızda hangi maddelerin olduğu ve tıkanıklığa neden olan cisimleri ekrandan gösterirler. Kameralı robot makineler sayesinde sizde çalışanlarla birlikte borularınızda tıkanıklığa neden olan tuvalet kağıtları, peçeteler, kağıt havlular, çocuk bezi, petler, toz bezleri, naylon poşetler ve kireç kum gibi inşaat atıklarının zamanla sertleşerek tıkanıklığa neden olduğunu çok kolaylıkla görebilirsiniz. Son teknoloji olan kameralı robotla su kaçağı bulma çalışması sanıldığı kadar basit ve kolay bir çalışma değildir. Bu cihazlar oldukça pahalı olduklarında kullanımları da sanıldığı kadar basit ve kolay değildir. Bu cihazları kullanacak olan kişilerin bu konu hakkında ve makineler hakkında ciddi bir şekilde eğitim almaları gerekmektedir. Son teknoloji olan aşırı hassas ses duyarlı dedektörler ve kameralı robot makineler hakkında satın alınan firma tarafından detaylı ve geniş bir şekilde eğitim verilmektedir. Firmalar tarafından verilen bu eğitimlere tüm çalışanların mutlaka düzenli olarak bu eğitimlere katılmaları zorunlu olmaktadır. Son teknoloji olan aşırı ses hassasiyetli dedektör ve kameralı robot makineleri satan firmaların verdiği eğitim harici bu konuda eğitim veren kurslar ve okullarda bulunmaktadır.

Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Bu son teknoloji olan kameralı robot makineleri ve aşırı ses hassasiyetli dedektörleri kullanacak olan ekip çalışanlarının mutlaka bu eğitimi alacakları kurslara ve ya okullara gitmeleri ve derslere düzenli bir şekilde katılarak sertifikalarını almaları mecburi kılınmaktadır. Bu sektörde çalışmak isteyen ustalar aldıkları sertifikalarla iş başvurusunda bulunduktan sonra yetkili firma ve ya şirket tarafından da kısa bir mülakattan ve eğitimden geçtikten sonra başarılı bulunanlar işe alınarak kadroya dahil edilmektedirler. İş veren firma ve şirket yetkilileri de işçi alımında oldukça hassas davranarak bu konuda tecrübeli ve eğitimli kişilerle çalışmaya özen gösteriyorlar.  Şirket ve firma yetkilileri işçi alımlarında bu kadar hassas ve titiz çalışmaları sonucunda çalışanları ve müşterileri ile hiçbir sorun yaşamadan çalışmaları çok daha güzel ve kolay gerçekleşiyor. Çıkan bu son teknoloji kameralı robot makineleri ve aşırı ses hassasiyetli ve duyarlı dedektör makineleri ilk çıktığı dönemlerde ülkemizde sadece belirli bölgelerde ve sayılı şirket ve ya firmalarda bulunmaktaydı. Bu kadar az ve nadir bulunduğu için ise fiyat olarak ta oldukça yüksek meblalar da idi. Bu nedenle hem bulmak hem de bu konu ile ilgili çalışma ve tadilat yaptırmak biraz zor ve düşündürücü bir işti.

Şimdi ise çok tutulup ve çok talep olması nedeni ile ülkemizin tüm genelinde yaygınlaşmış olmaktadır. Her ilde ve bölgede artık bu işi yapan şirket ve firmalara ulaşmak çok daha kolay ve fiyatları da eskiden olduğu kadar çok değildir. Bu işi yapan uzman ekipmanlı çalışanlara sahip olan firma ve ya şirketlerin iletişim adreslerini bulmanızda oldukça kolay. Her şirket ve firmanın iletişim bilgilerini çok kolaylıkla oturduğunuz yerden internet yardımı ile bulabilme imkanına sahipsiniz. İnternet üzerinden şirket ve ya firmaların iletişim bilgilerine ulaşabileceğimiz gibi firma ve şirketler hakkında istediğimiz bilgileri de edine biliriz. Bu yeni olan teknoloji çıkmadan ve bu kadar yaygınlaşmadan önce su kaçağı sorunu, su sızıntısı sorunu ve borularda oluşan tıkanıklıkları belirlenme ve tadilat işlemi oldukça zorlu ve sıkıntılı bir çalışma idi. Son çıkan teknolojik kameralı robot cihazla kırmadan su kaçağı tespiti artık çok daha kolay ve zahmetsiz bir çalışma halini almıştır. Bu yeni çıkan ve son dönemlerde ise oldukça yaygınlaşan ve tutulan son teknoloji modern kameralı robotla kaçak bulma çalışmaları bu şikayetten muzdarip olan  müşterileri olduğu kadar bu işi yapan ustaları da fazlası ile memnun etmiştir. Bu çalışmada bu işi yapan ustalara hem ekstra zaman kaybettiriyor hem daha fazla yorulmalarına neden oluyor hem de daha fazla pislik ve kirle iç içe kalıyorlardı. Bu sıkıntıyı yaşayan ev ve ya iş yeri sahipleri ise aynı şekilde ekstra zaman kaybı daha fazla maliyet kaybı ve ev ve ya iş yerleri de ayrıca küçük çapta bazen ise bayağı büyük inşaat alanına dönüşebiliyordu. Bu son çıkan yeni modern cihazlar ve eğitimli çalışan firmalar ve şirketler sayesinde yapılan çalışmalarda hiçbir yer kırılmak zorunda kalmadan son teknoloji akıllı kameralı robotlar ve aşırı ses hassasiyetli dedektörler sayesinde sıkıntı yaşanan hiçbir alanın ön çalışma tespit ve tamir, onarım işlemi sırasında hiçbir yer kırılmadan ve kirletilmeden çalışma yapılarak tamamlanıyor. Böyle bir çalışma sonrasında hem çalışanlar hem de iş yaptıranlar sonuçtan ve yapılan işten fazlası ile memnun kalıyorlar. Bu çalışma sadece kapalı alanlarda yapılan bir çalışma olmamaktadır. Dışarıda yani açık alanlarda da bu çalışma yapılmaktadır. Suyun geçtiği her tesisat, kanalizasyon ve akla gelebilecek her türlü temiz ve pis su kullanılan açık ve kapalı alanlarda bu uygulama gerçekleştirilmektedir.

Bu çalışmanın her alanda gerçekleştirilmesi oldukça sevindirici bir çalışma haline gelmiştir. Çünkü artık hiçbir yer kırılmadan ve kirlenmeden çok kolay ve temiz bir şekilde tüm sorunlar çözüme kavuşmaktadır. Bu da herkes için yani hem çalışanlar hem de iş yaptırmak isteyen ev ve ya iş yeri sahipleri için  mükemmel bir sonuç olmaktadır. Sorun yaşayarak iş yaptırmak isteyen iş yeri sahipleri ve ya ev sahipleri çok rahatlamış bulunmaktadırlar çünkü artık tadilat sırasında ev ve ya iş yerleri inşaat alanına dönüşmemektedir ve fazladan zaman ve para kaybı da yaşamak zorunda kalmamaktadırlar. Çalışan ustalar ise aynı şekilde fazladan zaman kaybı yaşamadan ve çok daha fazla yorulmadan ve pisliklere maruz kalmadan işlerini daha temiz ve hızlı bir şekilde bitirerek teslim etmektedirler. Bu çalışma sonrasında herkes mutlu ve memnun kalmaktadır. Eskiden su tesisatı ile ilgili olan tüm sıkıntılar ve sorunlar herkesin kabusu olarak bilinirdi ve herkes bu tür su tesisatı ile ilgili bir sorun ve ya sıkıntı çıkacak diye fazlası ile korkardı. Bir komşuda ve ya tanıdıkta yaşanan su tesisatı kaçağı ve ya tıkanıklığı sorunu olduğu duyulduğunda herkesin içinde büyük bir korku belirirdi.

Ya bizde de olursa korkusu ve su kaçağı ve ya su borularında meydana gelen tıkanıklıklar bizde de olursa endişesi sarardı. Yapılan çalışmalar ve çekilen zahmetler düşünülürse gerçekten de insanlar  korkmak ve endişe duymakta fazlası ile haklıdırlar. Bu tür tesisat ile ilgili sorunların çözümlenme aşamaları bazen günler hatta haftalar sürebiliyordu. Bu nedenle bu sıkıntıyı yaşayan kişilerin bu şekilde düşünerek endişe ve korku duymaları oldukça normal sayılmakta idi. Fakat şimdi ise günümüzde hiç kimse bu tür korku ve endişe yaşamıyor. Herhangi bir su sızıntısı, su kaçağı ve ya tesisatlarda bir tıkanıklık mı oluştu kesinlikle endişe ve panik yaşanmıyor. Derhal son teknolojiye sahip modern makinelerle ve eğitimli uzman ekiplerle çalışan firma ve ya şirketler aranıyor. Aranılan eğitimli uzman ekipler en kısa sürede gelerek öncelikle son teknolojik olan sese aşırı duyarlı dedektörler ile önce inceleme ve araştırma yapıyorlar. Sorun tespiti yapıldıktan sonra hiçbir yer kırılmadan ve kirletilmeden ve en kısa sürede sorun çözülüyor.