Buderus Kombi Isıtmıyor - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Buderus Kombi Isıtmıyor 11 Kasım 2015

Buderus Kombi Isıtmıyor

Buderus kombi ısıtmıyor ise bu sorunun iki farklı kaynağı olacaktır. Bu sorunların oluşmasında kombiler kadar peteklerin de büyük payı olacaktır. Öncelikle şunu belirtmek gerekir ki zamanında yapılmayan kombi bakımlarından dolayı hem kombi sıcaklık iletmede sorun yaşayacaktır hem de kombinin sürekli olarak arızalanması ön plana çıkacaktır. Kombiler durmadan çalışan ve hiçbir şekilde bu çalışmasına ara vermeyen cihazlardır. Bu yüzden de yıpranma durumları ve işlev kayıpları fazla olacaktır. Buderus kombi ısıtmıyor durumlarında kombinin havalandırma bacası temizlenmeli, kombinin filtre bölümleri kirlerinden arındırılmalı ve kombi içindeki pervanelerin herhangi bir sorunu varsa giderilmelidir.

  • Kombi içinde yapılacak bu bakım işlemlerinden sonra ise peteklerde yıkama işlemlerinin yapılması gerekecektir. Tıpkı kombi bakımı gibi peteklerin yıkanması da uzmanlar tarafından cihaz sistemleri ile yapılan profesyonel bir tesisat hizmetidir.
  • Buderus kombi ısıtmıyor durumlarında etkili olan petek kirliliği peteklerin içinde oluşan kireç, pas ve çamurlardan kaynaklanmaktadır. Bu durum sonucunda da kombiden gelen ısı değerleri peteklerin içinde tam olarak yayılım gösteremez ve ısınma kalitelerinde büyük düşüşler olur.

Profesyonel Yardım Sayesinde Isınamama Problemi Çözülecektir

Buderus kombi ısıtmıyor sorunlarında yapılacak olan bu petek temizleme ve kombi bakım işlemleri sayesinde doğal gaz kullanımlarında azalış olacak ve doğal gaz faturaları kullanım miktarları düşecektir. Çünkü düşük sıcaklık değerlerinde bile yüksek ısınma kalitesi yaşanmış olacaktır. Bu sayede de hem sıcak bir kış hem de uygun ısınma masrafları oluşacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ