Boru Tıkanıklıkları - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Boru Tıkanıklıkları 26 Eylül 2015

Boru Tıkanıklıkları

Su giderlerinden kötü kokuların gelmesiyle başlayan boru tıkanıklıkları sorunu evinizde tuvalet, banyo ve lavabolarda meydana gelebilmektedir. Bu ve bunun gibi sorunlarda tıkanıklık açma işleminin yapılması gerekmektedir. Aksi halde evinizde veya iş yerinizdeki kullanımlarınızın aksaması söz konusudur. Aynı zamanda tuvalet tıkanıklıkları için de yeni nesil cihazlara sahip firmaların tuvalet açma hizmetleri kalıcı olmaktadır. Klozet açma işleminin gerektiği durumlarda profesyonel firmaların etkisi sağlık açısından da azımsanmayacak kadar fazladır. Su kaçağı bulma gibi büyük çaplı sorunlar bile bu tarz firmaların profesyonelliği ile kısa sürede halledilebiliyor.

Tıkanıklık Açma Hizmeti Veren Firmalar;

  • Herhangi bir kırma – dökme işlemi yapmıyor.
  • Robot yardımı ile tıkanma merkezini tespit ediyor.
  • Kameralı robot aracılığıyla tıkanma nedeni ile ilgili bilgi veriyor.
  • Tıkanma nedenine göre programlanan robot boru içine gönderilerek bölge temizleniyor.
  • Tazyikli su ile temizlenen borularınız kalıcı bir şekilde kullanımınıza açılıyor.

Robot Yardımı ile Tıkanıklık Açma

Son teknoloji ürünü cihazlar ile pis su giderlerinizdeki tıkanıklıklar çok kolay bir şekilde kısa sürede açılıyor. Kendi yöntemlerinizle bu sorunları gidermeye çalıştığınızda ise sorun daha büyük bir hal alabiliyor. En basit tıkanıklık problemlerinde bile kullanılan geleneksel yöntemler sadece günü kurtarmakla kaldığı gibi aynı zamanda sağlık sorunlarına da yol açabiliyor. Bir tesisat işi yaptırmadan önce bu tür konuları göz önünde bulundurmanın toplum için büyük önemi bulunuyor.

Boru tıkanıklıkları kesin ve kalıcı şekilde çözülmesi gereken sorunlardır. Bu gibi durumlarda su kaçağı bulma ve kanal açma hizmetlerini de verebilen firmalar size her türlü yardımı sağlayabilir. Gerekli donanıma sahip profesyonel firmalarla çalışmanın sağladığı avantajlardan en büyüğü ise kalıcı olmasıdır. Temizlenen boru tıkanıklıkları herhangi bir kullanıcı hatası olmadığı takdirde tekrarlamaz. Örneğin pis su giderlerinin tıkanmasına yol açacak katı cisimlerin giderlere atılmaması durumunda robot yardımı ile temizlenen boruların tıkanması için bir neden yoktur. Tıkanma problemlerinin en başında lavabo tıkanıklıkları gelir. İster istemez bulaşık yıkama esnasında lavaboya dökülen yağlar ve yemek artıkları lavabonuzun tıkanmasına neden olabilir. Genellikle kullanılan lavabo açıcı kimyasallar tesisatınıza büyük ölçüde zarar verebilmektedir. Tıkanıklığın olduğu bölgede biriken kimyasal aynı bölgedeki borunuzun yıpranmasına neden olmakla beraber uzun vadede daha büyük problemlere yol açmaktadır.

Günümüz teknolojisi hizmet maliyetini oldukça düşürmüştür. Geleneksel yöntemlere başvurarak problemlerinizi kısa süreliğine çözebilirsiniz fakat maliyete toplamda bakıldığında profesyonel bir firmayla çalışmak hem düşük maliyetli hem de kesin çözümdür.  Tıkanıklık açma ve tuvalet tıkanıklığı problemlerinde titizlikle çalışan bu firmalar aynı zamanda kanal açma hizmetlerini de vermektedir. Tuvalet açma işlemini başarılı ve ekstra maliyet çıkarmadan yapabilen bu firmalarla çalışmaya karar verdiyseniz Star Tesisat sizin için doğru tercih. İşinde profesyonel ve 10 yıllık tecrübesi olan Star Tesisat kaliteli bir hizmet vermek için sizi bekliyor. Her türlü tesisat işlerini yapabilen bu firma güvenilir, kalıcı ve kesin çözümler sunuyor.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ