Bilgisayar Ve Kameralı Tepit - Star Tesisat - Star Tesisat
Su Kaçağı Bulma
İstanbul Avrupa
0(212) 435 10 10
Kalorifer Petek Temizliği
İstanbul Anadolu
0(216) 310 61 61
Tıkanıklık Açma
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp Üzerinden
Bize Yazın
0(532) 455 44 40

Bilgisayar Ve Kameralı Tepit 14 Aralık 2015

Bilgisayar Ve Kameralı Tepit

Bilgisayar ve kameralı su sızıntı yer tespiti kırmadan imkanları sayesinde kullanıcıların su kaçaklarına zahmetsiz ve ekonomik çözümler sağlamak mümkün olabilmektedir. Su kaçaklarının çıplak gözle tespiti mümkün olmadığı için kullanıcılar su kaçaklarından şüphelenmekte bazen geç kalabiliyor ya da ihmal edebiliyordu. Eskiden kullanılan yöntemleri zorlukları, kullanıcıların bu ihmalkarlığını da desteliyordu. Bu durum su kaçaklarının yayılmasına sebep olurken, tesisat sistemlerinde daha genel problemlerin ortaya çıkmasına yol açılıyordu. Duvarlarda çatlaklar ve kabarıklıklar meydana geliyor, alt kat komşuların tavanlarında kendini gösteren damlamalar rahatsız edici hale geliyordu. Kullanılan eski yöntemler sırasında ortaya çıkan zorluklar da kullanıcılar için su kaçağının kendisi kadar rahatsız ediciydi. Tesisatçılar su kaçaklarının kaynağını bulabilmek için duvar ve fayansları kırmak zorunda kalıyorlardı. İşlemler uzun, zahmetli ve pahalıydı. Bütün bunlar nedeniyle, su kaçaklarının meydana gelmesi kullanıcılar için oldukça sıkıntı vericiydi.

Bilgisayar ve kameralı su sızıntı tespiti kırmadan yöntemlerinin gelişmesi ve yöntemler konusunda uzmanlaşan tesisat servislerinin artmasıyla, su kaçakları eskisi kadar zor durumlarda olmaktan çıktı. Artık uzman su tesisatçıları, su kaçaklarının yerini bulmak konusunda gelişmiş cihazların yardımı ile kullanıcılara büyük kolaylıklar sunabilmektedirler. Bunlardan bazıları şunlardır;

  • Kameralı görüntüleme sistemi,
  • Termal görüntüleme sistemi
  • Akustik dinleme sistemi,
  • Gaz takip sistemi,
  • Nem takip sistemi.

Yukarıda ifade edilen sistemlerin her biri, farklı tesisat yapılarına ve koşullara göre ideal çalışmaları sağlarlar. Böylece tesisat servisleri, genel bir yöntemi sizin farlılık gösteren tesisat sisteminize de kullanmaya zorlanmaz. Tesisat sisteminin yapısına ve koşullara göre özel bir yöntem seçilir. Bu sayede tesisat sisteminizde hiçbir kırma işlemi yapılmadan su kaçağının yeri kolaylıkla tespit edilir. Yöntemler pratik ve hızlıdır. Su kaçağının bulunduğu bölgeye dair net bilgiler sağlarlar. Kullanıcının konfor koşullarına zarar verilmez. İşlemlerin ve iş gücünün azalması ile kullanıcıya çıkan maliyet azalır. Böylece kullanıcılar su kaçaklarını ihmal etme gereği duymazlar. Su kaçaklarına kulaktan dolma bilgilerle müdahale etme yerine rahatlıkla tesisat servislerinin çağrılması sayesinde, tesisat sistemine verilebilecek zararların önüne geçilir. Bilgisayar ve kameralı su sızıntı tespiti kırmadan yapan tesisat servisinin sunduğu hizmetler temiz ve uzun süre etkilidir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ